What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Well-known member
Üdv mindenkinek!
Ismét automatákat mutatok és ebben a hónapban valószínűleg csak róluk ejtek szót, mert ők az érdekesek mostanság. Növekedés nincs szinte egyáltalán, kivétel a Sour Diesel, ő fiatalabb, nem virágzik még, nagyon gyorsan nő, de ugyanez volt a többiekkel is ennyi idősen. A bugak szépen híznak, főleg az Amnesián. Bubble Kush kicsit vékonyka, de még behozhatja hatásban a többieket. Blueberrynek finom illata van, de nem áfonya (még?).

Sour Diesel

picture.php


Blueberry

picture.php


Bubble Kush

picture.php


Amnesia

picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem biztos, hogy áfonya íze lesz, van pár féle, a kedvenc: kissé földes illatú verzió, enyhe gyümölcsbeütéssel.
 

Pillang

Well-known member
Auto Blueberryt ma learattam, a többi autonak kell még egy-két hét. Amnesia durván hízik:

picture.php


Bubble Kush

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Nem kapkodom el, most már van miből kóstolni. Te hogy szoktad megallapitani, hogy mikor szüretelhetsz? Nagyítózol?
 

Pillang

Well-known member
Tegnap ki kötöztem a két idősebb autót, elkezdtek dőlni, nem annyira a súlyuk miatt, inkább mert föléjuk tornyosulnak valamennyire az akácok. Sour Diesel szemrevaló, sötét zöld levelek, fehér bibékkel, napokban mutatom.
 

Pillang

Well-known member
Egy kérdés: Bubble Kush kb. 80 napos, 60 napra írják a végét. A bibék nagyrésze elhervadt, vagy benőtte a környezete. Szerintetek mennyit várjak még vele?

picture.php


picture.php


picture.php
 
O

offika

Én úgy szoktam eldönteni mikor aratható, a bibeszálak "elhervadását" és a gyanta színét szoktam figyelembe venni. Ha mar kezd tejes,borostyán sárgás lenni akkor szoktam aratni.
Nagyítóval tökéletesen lehet látni. De ez az én szokásom, ahány ember annyi szokás..
 

Pillang

Well-known member
Nekem nincs nagyítóm, csak a bibéket nézem. Sour Diesel, fele a bibéknek elhalt, érettebb, mint az Amnesia, aki idősebb, mint ő:

picture.php
 

Pillang

Well-known member
A kérdést megoldotta a természet, Amnesia Auto elkezdett peneszedni, még érhetett volna, de leszedtem. Bubble Kush is jött, nehogy el tanulja, de az amúgy is érettebb volt. Képen az Amnesia

picture.php


picture.php
 

Pillang

Well-known member
Az a gond, hogy nem tudom, milyen gyorsan terjed, lehet, hogy bírná még egy hetet, de nem merek kockáztatni. Már csak egy automatám van, remélem, ő meg ússza.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top