What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Well-known member
Ma ki tettem 3 Jack Herert. Épp a harmadikat ültettem, amikor megáll mellettem egy terepjaró és kilép belőle egy zöld ruhás bácsi. Hát egyből lett egy világ képem, kérdi mit csinálok, mondom csalánt szedek. Kiderult, hogy vadászok és nem érdekelte őket különösebben, hogy mit keresek ott, csak fontoskodtak kicsit, aztán elhajtottak. Huh
 
vagy már rég láttak mindent és csak feltűnésmentesen kapcsolatba léptek a lehetséges elkövetővel.

a mit csinálsz, az irányított kérdés.
 

Pillang

Well-known member
Ja, és hogy ne tűnjön fel, hogy mennyire képzett ügynökök, azt mondták, szedje csak nyugodtan a csalanyat.
 
tőlünk ugyanezt kérdezték a mező őrök, aztán másik ismerősömtől hallottam, hogy kérdezősködnek utánunk. de csináld csak nyugodtan, szerinted engem érdekel, hogy lebuksz-e?
 

dev.

Well-known member
Örülj neki, hogy már ilyen korán összetalálkoztál velük. Ki hinné el neked később, amikor egy bűzlő dzsekk mellett ácsorogsz, hogy az nem a tiéd? Főleg ez után. Főleg úgy, hogy eltér a természetes vegetációtól. Húzz el onnan olyan messzire, amennyire tudsz. Ha már ember jár arra, az egy kizáró ok. IMO
 
ráadásul üveget szórtál ki a vadaknak, amiket ők védenek. hopszi...

ahogy dev mondja, szerencséd, hogy már össze futottatok. így kezdődik a játszma, kis ismerkedéssel.

ha betartod a gerilla etikettet lehet még békén is hagynak.
 
K

kukta

Úgytűnik nem áldoztál elég fáradtságot a helyválasztásnak, főleg ha olyan helyen dolgozol ahol egy terepjáróval meg tudnak állni a vadászok. Ráadásul ők a legveszélyesebbek, távcsővük van, ismerik a terepet és büszkén tüntetnék ki egymást ha téged bebuktatnának. Ne kíméld magad keress egy másik környéken valami nagyon elzárt helyet ahol mire bejutsz szétkaristolnak a tövisek, tépődik a ruhád, vérben úszol... na kicsit túlkaptam de érted. Jobb mint bebukni..egy jól termő gerilla kemény munka.
 
meg a zabaj, hogy ezek folyamat beszélnek egymással meg a helyi vadőrrel és mezőőrrel és ezből lesz a pletyka, hogy ott növények vannak és elég nehéz letagadni, hogy valaki odatette amikor körbe van szórva üveggel meg bűzlik a környék a paprika spray-től.

így látatlanba én is azt mondom, hogy beleválasztottál a helybe. a vadász területek inkább hasonlítanak egy gondozott parkra, mint természetes környezetre.

ahogy mondani szokás "a vadőr még azt is észre veszi, ha egy fűszál máshogy áll."
 
M

Mackosajt

Ma ki tettem 3 Jack Herert. Épp a harmadikat ültettem, amikor megáll mellettem egy terepjaró és kilép belőle egy zöld ruhás bácsi. Hát egyből lett egy világ képem, kérdi mit csinálok, mondom csalánt szedek. Kiderult, hogy vadászok és nem érdekelte őket különösebben, hogy mit keresek ott, csak fontoskodtak kicsit, aztán elhajtottak. Huh
Csak a kérdés, hogy ezek most célzottan hozzád mentek, mert láttak vagy véletlen arra jártak- de ahogy leírtad, hogy elhajtottak valszeg az előbbi, na ez a nem mindegy
szerintem szedd a sátorfád -ez így elég gyanús, figyelmed ne lankadjon, a véletlenre meg nem bíznám!
 

GK_420

Active member
Jóvan chrome, már csak kérdeztek utánnad nem törték fel a kocsit 40kilóért a mezőőrök? :D
Nincs semmi para, bevették buták nagy általánosságban. Azt hitték talán hurkozol vagy vadat zsigerelsz, persze megkérdezik mivan. Én a növényeke kiszedném aztán átültetném. De ez elég gáz szitu észre se veszed?
 

hobbi ur

Well-known member
:(

benne van hogy felpattintanak egy kamerát a legközelebbi vizitedig, sose tudhatod/láthatod

az a hely már bűzlik
 

what_can_there

Well-known member
Az idopontokkal is lehetnel ovatosabb, nem pentek delutan verofenyes napsutesben kell a susnyaban csampazni, mert a jonepek is akkor a legaktivabbak. Kedd hajnalban, szotyogo esoben egyedul tied a terep.
 

Pillang

Well-known member
Látványosan elkezdett mindenki fejlődni, kivéve egyik Church klón, ő valamiért sinylodik.
Amnesia Auto

picture.php


Csak simán vadászok voltak tegnap a vendégek, ijesztő volt a tali, de ennyi.
 

God_Speed

Member
Hát Tesó,
Csatlakoznék a hosszasan előttem szólókhoz!
Még most engedd el minimum veszteséggel a helyet mint sem a szabadságod!
Vadászok nem hülye figurák szoktak lenni! Potyara nem jellenek meg csak itt ott, gondolom rendszeresen vadásznak a területen!
Nekünk egy olyan helyet kellett felegetni pár éve ahonnan jómagam is számtalanszor úgy eltévedtem a susnyaban hogy azt hittem sosem jutok ki. Pedig patakkal volt meg földbe ásott rejtett slaggal olyan feltonnanyi kihordott tárgyával. Meg most is sír a lelkem miatta de soha többet nem ultetek oda!
Szerintem nincs rosszabb mint sok hónapnyi munka ami semmibe vész a végén.

Ettől függetlenül persze csináld ahogy akarod!
De emlékszem GK tavalyi kinti naplójara ott is volt ezzel para. Illetve szerintem mindenkinek aki űzi ezt a sportot egy ideje.
Ahol már ültetésnel belefutsz valakibe az sajna büdös!

Pacsi
 

Pillang

Well-known member
Mai vizit eredménye: mindenki szépen növekszik, kivéve az egyik Jack Herer, őt lekapta valami és ott hagyta, elpusztult. Csiga ölő teszi a dolgát rendesen, halmokban hevernek a csigák a növények körül, amíg én ezt lekarmázom...

Blueberry auto

picture.php
 
Last edited:

Pillang

Well-known member
Meg látogattam ma a lányokat, kigyomlaltam a környezetüket, nagyon gyorsan nő a gaz mellettük, viszont ők mintha megálltak volna a fejlődésben. Minden vizitnek van egy tanulsága sajnos, a mai történet az, hogy úgy benotte a csalán az egyik növit, hogy nem találtam meg!
 

Pillang

Well-known member
Ma ki költözött a Sour Diesel auto. Még mindig van 5 Church klón, ami arra vár, hogy ki tegyem, kicsit kezd sok lenni a jóból, de majd az őzek segítenek megoldani ezt a gondomat.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top