What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

EEEeee

Member
Ma ki költözött a Sour Diesel auto. Még mindig van 5 Church klón, ami arra vár, hogy ki tegyem, kicsit kezd sok lenni a jóból, de majd az őzek segítenek megoldani ezt a gondomat.

Nah erről a sour diesel-ről majd várok képeket nekem Humboltos van:



5-ből 2 jött ki elég mozin néznek ki OUT-ban vannak most 1.5 hónaposak, majd ha járok feléjük lövök képet róluk, itt mit is mutatnak. :tiphat:
 

Attachments

  • 20170510_190645_cleaned_cleaned.jpg
    20170510_190645_cleaned_cleaned.jpg
    32.7 KB · Views: 43
O

offika

Hali!
Érdeklődnék, nekem is lett 3 mag ami nem csirázott ki, green house seed-ből, s Dutch-ból.
Az lenne a kérdés hogy te hogy vetted fel velük a kapcsolatot ?
Gondolom e-mail, milyen nyelven? Milyen futár hozta?
Utolag mikor rendelted milyen fizetési cucckombóval vetted át a csomit?
Bocsi ha off csak kivancsi lennek..
 

Pillang

Well-known member
Green Housenak emailt írj, angolul. küldj képet a rendelésedrol, hogy bizonyítsd, hogy valóban rendeltél. Posta hozza a magot, fizetési cucckombot nem értem.
 
O

offika

Gondolom nem volt igy probléma átvizsgálással stb.., mert én kövire rendelni akarok eddig szemelyesen mentem. Fizetest ugy ertem hogy kártyás, milyen kartyas fizetes elerheto ha azzal rendeltel, vagy kp
 

Pillang

Well-known member
Levélben küldtem pénzt, de utalni is lehet. De ha újra küldik a nem csírázott magokat, azért nem kell fizetni.
 
O

offika

Köszi szepen a segitset!!
Azt hiszem super silver hazeval probalkoztal te is valami vélemény róla ?
 

Pillang

Well-known member
Azt hiszem, haze rajongó vagyok, de szerencse kell hozzá, hogy nálunk be érjen és még akkor is erősen kompromisszumos a végeredmény. Most is van egy-ketto kint nekem, majd ki derül, mi lesz belőle...
 

Pillang

Well-known member
Ezek itt az automaták, holnap mutatok másokat is:

Amnesia (40cm és még nem virágzik)

picture.php


Bubble Kush

picture.php


Blueberry

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Nem tudom, mi van rajta, ők hárman egyszerre lettek ültetve, ugyanazt kapják, ugyanannyit és ugyanakkor.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Egyelőre ő a leggyorsabban fejlődő csaj, 72cm, elkezdett virágozni, kíváncsi vagyok, mennyi lesz a végeredmény, 60-80at írnak róla, de ha 20 lesz, már akkor is szerencsésnek fogom érezni magam.

Amnesia Auto

picture.php
 
Status
Not open for further replies.
Top