What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi - 17 maja - informacja

urban

Active member
Oby w tym roku bylo was wiecej niz rok temu :wink:

72499149100_6793-med.jpg



powodzenia i milej zabawy...
 

Ghonox

Member
Ciekawe, jak się bawicie ;D
Mam nadzieje, że zajebiście!

Ktoś napisał posta za 20 minut ; o u mnie na zegarze 11:43, a tu "Today, 12:06 AM", Zathir ;D Władca czasu!

Oglądam Tv, (tvn 24) i nic nie widziałem o was... Coś słabo rozrabiacie : <
 
Last edited:
G

Guest

Maturke skonczylem pozno i wyszedlem z chaty dopiero kolo 16:00
Fajny tlum tylko szkoda ze nikogo nie spotkalem z was heh..
Tak na moje oko to byly ze 4 tysiace ;]
Widzialem kamerki tvn24 :D
Ciekawe czy cos dadza hyhy..

E.: na polsacie bylo przez pol minuty looool..
ale nie sfilmowali calego tlumu :badday:
E2.: http://fakty.interia.pl/kraj/news/blantem-nie-okradne-blantem-nie-zabije,1112160
kurwa! jakie kilkaset osob??? to byla kilka tysiecy
jebane suki
zarzne!!! :spank:
"Wąchać, palić, zalegalizować".
a to juz totalne przegiecie
czy mozna gdzies zglosic zazalenie?
media klamia!!!
 
Last edited:
G

Guest

Shaman Trip said:
Maturke skonczylem pozno i wyszedlem z chaty dopiero kolo 16:00
Fajny tlum tylko szkoda ze nikogo nie spotkalem z was heh..
Tak na moje oko to byly ze 4 tysiace ;]
Widzialem kamerki tvn24 :D
Ciekawe czy cos dadza hyhy..

E.: na polsacie bylo przez pol minuty looool..
ale nie sfilmowali calego tlumu :badday:
E2.: http://fakty.interia.pl/kraj/news/blantem-nie-okradne-blantem-nie-zabije,1112160
kurwa! jakie kilkaset osob??? to byla kilka tysiecy
jebane suki
zarzne!!! :spank:
"Wąchać, palić, zalegalizować".
a to juz totalne przyjecie
czy mozna gdzies zglosic zazalenie?
media klamia!!!


hehehe nie ma sie co dziwic! Debilizm siega swoich granic. Tepoty i zacofania nie da sie wybic z tepych glow...Tak "wachac..." jasne zawsze pieknie pachnie...! racja!:D

ehhhhhhh.... czekam na jakies prawdziwe relacje...
pozdro dla tych co mogli tam byc! :respect:

edit: moich 4 komentarzy(kulturalnych) nie dopuscili.... heh.... Twoj widze :smile:
 
Last edited:
G

Guest

na poczatek musze, czuje sie wew. zmuszony, przedstawic wam NAJWIEKSZEGO TWARDZIELA IMPREZY i nie myslcie sobie ze to zlapana chwila, on TO mial przyklejone do twarzy hehe eh









































sorry za jakosc ale ktos mnie zaatakowal z batonem i kompletnie nie ogarnialem aparatu,wogole niczego nie ogarnialem.

wydaje mi sie ze bylo nas mniej niz rok temu.. ale moze mi sie tylko wydawac.
 
Last edited:
G

Guest

Czekam z niecierpliwością na relacje kolegów, sam niestety nie dotarłem odległość zbyt wielka, ale pozdrawiam Was wszystkich i pamiętajcie że nawet jak teraz nic się nie zmieni to wolność jest w Was tylko trzeba robic wszystko z głową i nic nie mówic nikomu nie chwalić się a zawsze będziecie się cieszyc swoja własną maijuaną , pozdrawiam top :rasta:
 
Last edited:

growpl

Member
fajne fotki, fajny klimat.były jakieś walki?widziałem w tv że była jakaś anty demonstracja zcy coś takiego.ten twardziel to ma dwie szczekaczki pewnie bał sie, że ktoś go okradnie.
ciekawe ile osób pokręcili...
 

bogusik2

Member
Duzo moznaby powiedziec o wczorajszym dzionku ale powiem wam ze ludzie z IC sa jedyni i niezastapieni hyhy ;* POZDROOooo

P.S. Shaman szkoda ze Cie z nami nie ma ;/ pzdr
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Pozdrawiam tych co byli, zawsze warto sie pokazac na takiej manifie, sam nie moglem ale za idea jestem calym sercem. W mediach znowu prawie nic nie wspomnieli, ogladal ktos jakies wiadomosci czy cos takiego ??, bylo cos ?.

Dawajcie wiecej zdj z marszu jak i jakies relacje :>

pozdr
 

Zathir

Member
Witajcie!
Szacunek dla wszytkich którzy spedzili długie godziny w pociągach i stawili sie na w Warszawie. W tym roku zdziwiła mnie mała ilosc policji i to z jaką swobodą mozna było palic w trakcie marszu. Troche wkurzające jest to ze znowu ludzie z megafonami nie potrafili zarzucić innych haseł jak tylko "sadzic, palic...".
Pod sejmem niestety czekała na nas grupka kilku łysych typów (kilku z nich gotowało swoje mózgi w kominiarkach) wznoszących dziwne okrzyki. Szkoda ze czesc ludzi od nas chyba zapomniała po co tu przyszła i skupiła sie na wymianie zdań z nimi zamiast na naszej sprawie. No i po trzecie, nie wiem czy to ja cos przeoczyłem czy w tym roku pod sejmem nikt nie przemawiał, nikt nie powiedział po co tu jestesmy itp ?


30389Zdj_281_cie031.jpg


30389Zdj_281_cie042.jpg


30389Zdj_281_cie072.jpg


30389Zdj_281_cie091.jpg


30389SEJM.jpg





:bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead:
30389Zdj_281_cie102-med.jpg




pozdrawiam :joint:
 
G

gelowas

Wrazenia z MMM jak najbardziej pozytywne. Wyraznie bylo widac, ze organizacyjnie ten rok przewyzszal poprzednie, przede wszystkim poczatek pochodu byl reprezentatywny. O imprezie niestety sie nie wypowiem, bo NIC nie pamietam.
Po tym ciescie bede mial chyba tygodniowa zwale, wiedzialem, ze tak to sie skonczy, ale...ono bylo taaaakie slodkie ;DDD
Pozdrawiam cala ekipe, byliscie chlopaki wspaniali!!!!!!!!!!!!!!
 

Cinnamon

Member
Co tu dużo mówić ? Było fajnie nie powiem, ale w tamtym roku jakoś bardziej mi się podobało na samym marszu. Znacznie więcej osób krzyczało, nie było non stop wałkowanego "sadzić, palić, zalegalizować" Fakt panowie z krzyczałkami dalej daleko za resztą kreatywnych z tłumu :wave:. Spotkałem nawet Liroy'a - zamieniłem z nim kilka zdań, twarz jakaś znajoma ale... dopiero jak się zatrzymałem aby znajomych ogarnąć, zobaczyłem tego diabła na kartu i już wiedziałem kto to był :rasta:
Fakt sporo osób jarało w tłumie i z tego co widziałem nie wyłapywali ich :), tak było na początku nie wiem jak dalej od wozu...
Czemu nikt z panów stróżów "porządku" nie wywalił tych tępych nacjonalistów ? Oni tak sobie mogą według prawa stać pod pomnikiem Polski Walczącej i krzyczeć te swoje nazistowskie teksty ? Co to ma być ?!
Zapytany policjant podczas opuszczania terenu nie umiał udzielić odpowiedzi... wysoki poziom sobą prezentują notabene :cuss:
Na Afterparty spóźniłem się i to bardzo, ale i tak było pozytywnie :).

Peace iG... i oby spokojnie do przyszłorocznego marszu :wave:
 
G

Guest

czesc Hotku nasz kochany... ja mam nadzieje ze jak nadejdzie ten wspanialy dzien dla nas wszystkich to wpadniesz na stare smieci i wspolnie z bracmi i siostramy zrolujemy cos by uczcic WYGRANA ;)

ps: wiesz. nawet sie zastanawialem czy z nim nie pogadac, poczestowac.. radosci zycia dac troche.. ale sie balem ze mi tym radiem zapierdieli w dynie... hahahha
 
Top