What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi - 17 maja - informacja

bogusik2

Member
Dzieks Panowie :> poszlo juz do redakcji hehe
Siou zajebiscie sie szczerze do tych 2 postów wyzej :D z wami beda zmiany, dekryminalizacja a moze powoli i legalizacja :) za roczek moze wiecej growerów was wesprze :) w tym napewno ja hehe SADZIC, PALIC, ZALEGALIZOWAC - kurcze jak slucham yuch okrzykow z youtube to normalnie klimacik z marszu wraca ^_^
..ale ten koles co pyta ludzi o legalizacje heroiny to jakis hmm albo byly heroinista albo czlowiek bez przygotowanych karteczek z pytaniami ;P pzdr
 

Ghonox

Member
Czy ktoś mógłby podać (o ile gdzieś to jest, a w internecie podobno jest wszystko ;]) link do debaty? ;p

Na youtube ktoś wrzucił ciekawą debatę (prawie 1,5h) z udziałem JKM, księdza i kolesia z Monaru przed studentami. Nieźle Mikke księdza zjeżdża ;p odpiera wszystkie jego argumenty i udowadnia, że ksiądz nie jest katolikiem :D
 

Plantator

Well-known member
Veteran
Siema , całkowicie zgadzam się z tym co napisał bogusik :] gratuluje organizatorom , wszystko było tak jak powinno być i na poziomie , podaje kilka fotek zrobionych przez mocno skutego kolegę:]

Niech ktoś mi powie że mało nas było :]



Byli ludzie mocno zakorzenieni w klimacie:



Nie zabrakło kilku znanych osób:



Był też nasz generał , zagrzewający do boju:



Było też kilka fajnych transparentów















małe skojarzenie:



jak to ktoś powiedział , ostatnich gryzą psy:]



w m25 było dobrze , ale fotek dużo nie ma heheh



 

las91

New member
Dostałem od znajomego trochę nasion ,które przyniósł z zeszłorocznego marszu. Mówił mi ,że rzucano je garściami w tłum, i tu moje pytanie Czy są to nasiona konopi przemysłowej czy może ktoś ufundował aż tyle nasion, że były rozrzucane gdziekolwiek ?????

pozdrawiam
 

Cinnamon

Member
@las91 jest to przemysłówka... rozrzucał ją Gota z tego co pamiętam...

btw. zmień avatar - patrzę i widzę siouu ale on przecież organizuje marsze więc by nie pytał... później dopiero patrzę na nick...

Peace iG... :kissass:
 

Gandzior

Member
„Wolne Konopie” oraz Fundacja TRANSFORMACJA zaprasza wszystkich na pikietę, która odbędzie się w czasie obrad Zespołu ds. Nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw Ministerstwa Sprawiedliwości. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej pikiecie. 18 Lipca, Piątek, godzina 10:30, ul. Zygmunta Krasińskiego 65 (Metro Wilsona) w Warszawie.
:)
 
Last edited:

bogusik2

Member
Hahahahaha Panowie :D w spliffie najnowszym jest tez artykuł o marszu!!!
Polecam prze3czytac! Jest nasz transparent Overgrow The World :D haha
Zgadnijcie czyje lapki do trzymają? :D pzdr

http://www.spliff.pl/spliff_pdf/spliff_nr11.pdf

12128overgrow_the_world2.JPG


12741og.jpg
 
Last edited:
Top