What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi - 17 maja - informacja

G

Guest

ale sie dzisiaj wkurwilem
dowiedzialem sie ze mam matury ustne tego dnia
i to o 15 ale na szczescie manifa jest o 16 wiec bede na styk
:bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead:
 
V

Varg

z tym telefonem nie róbcie sobie jaj, bo ktoś pomyśli, że to jakiś nr otwartej pestki i zadzwoni... chyba nie chcecie nikogo pograzac?
 
Heh jeszcze nigdy nie bylem na marszu...W tym roku mnie nie zabraknie:) Jak robicie z palonkiem? My chyba przed samym marszem zlapiemy pare buchow zeby przypalu sobie nie narobic
 
G

Guest

Jedzie ktoś ze śląska albo moich okolic i ma wolne miejsce w aucie albo najlepiej 2(żonka też by pojechała - w końcu to zielone płuca Europy :D)? Tylko potrzebny jest też transport back tego samego dnia bo niestety praca i w sobotę do południa i w niedzielę od rana :( ... PM
 

Ghonox

Member
Gdybym mieszkał chociaż 200km od WWA, a nie 450... ;< był bym na 100%

Troche to smutne, jak czyta się i co 2 post to tylko żery dla pestek...

Zaproście jakąś TV. W tamtym roku TVn24 tylko napisw pasku na dole ekranu puściło... Jak by jakaś transmisja była, reklama jak strajku pielęgniarek, zaprosili by JKM ;] i księdza jakiegoś, żeby o tym podyskutowali na antenie.

Tak, żeby dowiedziała się o tym cała Polska, a nie tylko kilka ulic wwa.
 

bandzior

Member
Klub M25 - After start 20.00

SCENA REGGAE:
1. SINGLEDREAD SOUND SYSTEM - WAWA
2. SILESIAN SOUND SYSTEM - ŚLĄSK
3. SOUNDZ OF FREEDOM - WAWA
4, ANTIKINGS SOUND SYSTEM - KRAKóW
5. SELEKTA SOUND SYSTEM - WAWA
6. LOVE SEN-C MUSIC - LUBLIN
7. BABEL LABEL - POZNAŃ
8. BAS TAJPAN -- DĄBROWA GÓRNICZA
9. 3R SALAM -- BRZESZCZE

SCENA Drum N Bass
1.RESPECTA KRU (PLAYAMAN - Bielsko Biała, MONO - Łódź)
2.TRZY ŚWINKI JUNGLIST KRU (KRISTOV, KWIK EKLEKTYK, AURICOM - Białystok)
3.MEPHY (Drumsilezja - Katowice),
4.MC KWADRAT - Łódź
5.MC MIKEE - Kraków
6.SIMON - Wawa
7.SIMBA - Wawa
8.KWAZAR - Wawa

tylko w m25 chyba jest melanż
pzdr
 
G

gelowas

SUPER, najlepsza idea zebrac cale towarzycho w 1 miejscu. juz nie moge sie doczekac...
 

bogusik2

Member
Kazdy zamowil juz bilecik do M-25?? Hehe tam moznaby sie fajnie spotkac i isc po jklubowaniu w bardziej intymne miejsca :>
Jak ktos sie jeszcze nie zaopatrzyl to mozna tu..

http://www.diler.hemplobby.info/index.php?p=productsMore&iProduct=15&sName=bilet-na-afterparty-po-marszu!!!!

pzdr
 

Giet

Member
to następnym razem Marsz w Krk bo zioło tańsze o dyche dobra? pixy lolki jakieś i maszerujemy ;D
 
G

Guest

pixy lolki i maszerujemy gębą ja szaleni i pierdolimy o takich glupotach ze szok, sorry giet ale NARKOTYKOM STANOWCZO NIE!. Pozdrawiam keep smokin'
 
Last edited:

Giet

Member
TYM MIĘKKIM STANOWCZO TAK!!!

Zawieziem mnie ktoś z krakowa i spowrotem to moge jechac!
 
Last edited:

GRaSs

Member
Tylko maria ! heh drop moze i jest to tzw. "miekki" narkotyk ale jest nie miekki w skutkach... jak znasz kogos co jadl dluzej albo ma zawieche po to wiesz OCB.

peace & smoke (ganje oczywiscie) :rasta: :joint:

sorry za offtopa :badday: :frown:
 

bogusik2

Member
Drop jest twardy :D ale i tak miekko wchodzi hehe
Narkotyki zuoo ...dzis przyszlo ziolko na marsz z mala niespodzianeczka :p hyhy pzdr
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Dzisiaj jest nasz dzien !! Oby za rok nie trzeba bylo jechac :D
Sadzic palic zalegalizowac !!!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
:badday: wszyscy sie spotykaja i stykaja tylko NIE JA :badday: nie poznam nikogo , nie zobacze jak sie kreci , nie bedzie mi dane uslyszec muzyki a co NAJ to mnie tam nie bedzie :badday:
pozostalo mi zyczyc milej i udanej zabawy , nic na sile !

p.s. :badday: i chuj !!!..caly plan na panewce spalil :badday: ... pozdro dla muzykow z Brzeszcz i starej sfiniarni , Silesian Sound System , oraz B-B i okolice ... ( oj bedzie sie dzialo ) tylko bimbaski powypijac mi nanoc syrop z cebulki i cukru , coby gardelka na marszu zabardzo nie ucierpialy heheh - aaaaaaaszszszsz.....korwa mac ...... :puppydoge :confused: :crazy: :pointlaug :beat-dead :fight: :YaRight: :jerkit: :bat:

pozdrawiam i milego dnia zycze.... :badday: :headbange
 
Last edited:
G

Guest

@zielona - postaram sie napstrykac tyle bys mogl przez chwile choc poczuc ze tam byles.. a za rok w imie zielonej solidarnosci MASZ BYC!!!
 

Latest posts

Latest posts

Top