What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi - 17 maja - informacja

Mariko

Member
Ja bede jak co roku :)
W tamtym roku kolega podlozyl czapke typowi a ten mu nasypal i mielismy cala czapke xD Szkoda ze to sieja, ale zenska mi wyrosla xD lol Gdzies mam fotki nawet

Fajnie bedzie scena DnB

W ogole gdzie sie mozna zglosic po nasiona? Bedzie tak jak co roku ze beda pod sejmem?
 
Last edited:
A

adrianmenyo

I ja was wespre moja osoba, zabieram kilku ziomkow, bedziemy mocno drzec japy!
W JEDNOSCI SILA!!!
 

szok

Member
Mariko said:
Gdzie sie mozna zglaszac po nasiona?


normalnie , jak co roku : 00-540 Warszawa ul. Wilcza 21, tel. 022-621-89-09.
najlepiej sie juz teraz zarejestrowac bo jak przychodzi maj to linia przeciązona.
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Szok: 100 krotne dzieki, ja juz sie zapisalem, zadzwonilem, bardzo mily Pan odebral, gdy powiedzialem ze chce sie zapisac na nasiona marihuany poprosil tylko o adres i zapewnil ze niedlugo moge sie ich spodziewac - SUPER - Szok ty zawsze byles bardzo pomocny :> :wave:
 

szok

Member
Azzz: spoko,lajcik! postawisz 3 browce na MMM i bedziemy kwita. szkoda tylko ze Mariko olał sprawę i pomimo ze pewnie też się zarejestrowal to juz sie do tego nie pucuje bo szkoda mu tych 3 browców. no nic...dostukam se jakoś.
 
G

Guest

A ja bym chetnie sprobowal porobic w tym roku sionka na nastepna manife hyhy.. tylko musze na to odrebnego spota zrobic i wogole nie wiem czy sie uda, bo jakby co to bedzie my 1st time hehe.. ale kiedys byc musi, ha! A na manifie bede ofkors! Szkoda tylko ze to czas maturalny, ale zajarac, pomanifestowac i zajrac nie zaszkodzi ^^
:bashhead:
 

Mariko

Member
Ja dopiero wlazlem na forum i nie dzwonilem jeszcze. Nie wiem czy w ogole zadzwonie. Wiadomo jakie odmiany maja?
 
O

Ojciec

Ja też może będę na MMM . Jak powiedziałem ludziom z rewiru że coś takiego jest hehe , to plany są nawet na pięć aut by się wybrać tam ! :) Ale to jeszcze plany i dobre chęci.
 

Cinnamon

Member
@Ojciec zawsze jest tak, że jak się rzuci hasło to 150 osób chciałoby i w ogóle, co do czego pojedzie mała garstka albo nikt...

Miałem tak rok temu i jedynie we dwóch udało nam się spiknąć i wyruszyć ...

@szok ten budynek z lotu ptaka jakoś dziwnie znajomo wygląda jak ... w ... :laughing:

Peace iG... :kissass:
 

Latest posts

Latest posts

Top