What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi - 17 maja - informacja

sioolyoo

Member
Marsz Wyzwolenia Konopi znów przejdzie ulicami Warszawy -- 17 maja 2008. godz: 16:00 tak jak rok temu tak i w tym zbieramy sie pod Palacem Kultury i Nauki i ruszamy na wiejska. Przygotowujemy kilka niespodzianek. wiecej informacji bedzie pojawiac sie na stronie WolneKonopie w miare uplywu czasu.
Zapraszamy rowniez do udzialu w otwartej pestce, podczas akcji bdziemy rozdawac nasiona f1 jak i f2. Chcesz nas wspomoc lub otrzymac pestki? zglos sie do nas !



Zapraszamy rowniez do pomocy przy organizacji. Potrzebujemy nagrod dla artystow bo najbardziej na to czekaja:)

Pozdrawiam Siou Wolnekonopie.
 

cardiel

Member
Swietnie :smile: zjawie sie napewno...

Odnosnie open seedu, to mala sugestia... W tamtym roku pestki rzucone byly w tlum i tak sie stalo, ze wiekszosc sionek znalazla sie w rekach tylko kilkunastu osob.. Gdyby tak zainwestowac w samarki ( maly koszt) i wrzucic do srodka pare pestek i wtedy je rozdawac...

Tak czy inaczej do zobaczenia w maju :joint: :wave:
 
G

Guest

dobry pomysl z tymi sionkami ja sie zalapalem na oko 200 nasion moze wiecej (te ze Szwajcarii) i chetnie sie nimi podziele

pozdrawiam
 

Zathir

Member
:wave:

Rok temu przekładałem praktyki i udało mi sie byc, zobaczymy jak to bedzie w tym roku ale mam nadzieje ze jbedzie dobrze. Jesli chodzi o pestki to chodzi wam o te które rozrzucał gota biegajac po tłumie czy o co? Te o które zabijali sie ludzie na ulicy o ile sie nie myle zwykłe konopie siewne, nawet gota gdzies chyba o tym pisał. Chyba ze mowa o nasionkach otrzymanych z cannabusa, z nich powyrastały nawet fajne krzaki. A co do pestek ze Szwajcarii to to były te po które wysyłało sie zaadresowana koperte, znaczki czy cos takiego. Jesli sie myle to mnie poprawcie, wiadomo ze pamieć juz nie ta sama ;)

SADZIĆ! PALIĆ! ZALEGALIZOWAĆ!

pozdrawiam
 
G

Guest

Oll jee....!!! Czekalem na ta wiadomosc, chcialem nawet juz szukac po necie tej konkretnej daty :D O ile to sobota czy niedziela to z pewnoscia bede hehe..

A jesli chodzi o te sionka to wiekszosc to byla jakas sieja tyle ze dobrej jakosci heh, 3ba wiedziec gdzie sie w tlumie ustawic zeby sie zalapac na te wartosciowe kulki

A tak bylo w zeszlym roku :D

22188DSC_0140.jpg


22188DSC_0130.jpg


22188DSC_0106.jpg


22188DSC_0048.jpg


No ciekawe ile bedzie osob w tym roku hehe..
pzdrST! :wave:
 

tomato

Member
Veteran
17 maj, sobota, wlasciwie to powinienem byc w ten dzien na spocie i sadzic sadzonki hehe. ale chyba w tym roku sobie odpuszcze, i sie stawie :headbange
pzdr :rasta:
 
G

Guest

ktos mi wyslal pm'a zapewne w sprawie nasion ... ale nie moge odebrac bo mam 21 posty no juz 22. Nie wiem czy moge tu podawac maila? komu moglbym podeslac nasiona zeby je pusil dalej
 
G

gelowas

to co Panowie? kto sprawdza w tym roku liste obecnosci? :D
Na szczescie wszystko odbywa sie w obrebie jednego klubu, nie bedzie takiego zamieszania, latwiej bedzie mozna polaczyc moce i costam skrecic.

Siou, prosba, zmontujcie jak w zeszlym oku jakies mini stoisko, musze zaopatrzyc sie w Aledy i mlynek, bo ostatni stal sie dowodem rzeczowym haha i nie mam w czy mielic. :D
 

CIECIU

Member
hahaha a czy w tym roku też bedzie akcja jak ostanio : "zostaw go ! zostaw go ! zostaw go ! " nieźle to wyglądało jak pierw sie zatrzymało 2-3 typów przy kraweżnikach zatrzymujących typa a po 30 sekundach zrobiło sie kilkaset osób skandujących : ) no i widać ze typ który wepchnął zatrzymanego w tłum miał doświadczenie : D pozdro dla niego i wszystkich maczających palce w tej całej akciji p.s. akurat kumpel z kamerą nie nagrał tej akcji : (
 

tomasz_spoko

New member
zork said:
ktos mi wyslal pm'a zapewne w sprawie nasion ... ale nie moge odebrac bo mam 21 posty no juz 22. Nie wiem czy moge tu podawac maila? komu moglbym podeslac nasiona zeby je pusil dalej
Jeśli chcesz to mogę rozdać tłumowi Twoje nasionka, ale w pakiecikach, sprawiedliwie :bashhead:
Jaka to odmiana? Ja może swoje LR'ki w tłum rzucę
Pozdro :rasta:
 

DrSmoke

Member
Veteran
W zeszłym roku nie udało się mi wyrwać, czego bardzo żałuję.
Ale obiecałem sobie, że tym razem zrobię sobie urodzinowy
prezent w postaci samodzielnej wycieczki do stolicy. 400km
w pociągu. już mnie głowa boli.
 

CIECIU

Member
raczej niemożliwe ale byłyby jaja jakby się wszyscy za policjantów poprzebierali - miśki by zgłupiały : P ale trzeba tam być pielegniary strajkują kierowcy górnicy.. my też musimy być zauważeni
 
G

Guest

Ja mysle czy by sobie jakiegos fajnego tshirtu nie sprawic na ta okazje :D
 

sioolyoo

Member
potwierdzili juz obecnosc:SCENA REGGAE:
1. SINGLEDREAD SOUND SYSTEM - WAWA
2. SILESIAN SOUND SYSTEM - ŚLĄSK
3. SOUNDZ OF FREEDOM - WAWA
4, ANTIKINGS SOUND SYSTEM - KRAKóW
5. SELEKTA SOUND SYSTEM - WAWA
6. LOVE SEN-C MUSIC - LUBLIN
7. BABEL LABEL - POZNAŃ
8. BAS TAJPAN -- DĄBROWA GÓRNICZA
9. EAST WEST ROCKERS -
10. 3R SALAM -- BRZESZCZE

Jak zawsze gościnnie duchowo i vokalnie bedzie nas wspierać MEWA :)

SCENA DNB
RESPECTA KRU (PLAYAMAN - Bielsko Biała, MONO - Łódź)
3 ŚWINKI JUNGLIST KRU (KRISTOV - Białystok, KWIK EKLEKTYK - Białystok, AURICOM - Białystok)
MEPHY (Drumsilezja - Katowice),
MC KWADRAT - Łódź,
MC MIKEE - Kraków,
SIMON - Wawa
SIMBA - Wawa
KWAZAR - Wawa

czekamy jeszcze na gangsta rapa czy hip hopa

jak co roku beda rzucne symbloiczne ziarna konopi przemyslowej. Jak co roku beda rozdawane ziarna indyjki z kanabusa,
planujemy sporo happeningow, puszczanie balonow z ganja :), FREE HUGS, ludzie z wojujacy ogniem, motocykl CANNABIS BIKE oraz oczywiascie HEMP ARMY;), zobaczymy co wyniknie, narazie szukamy sponosorow i przygotowujemy sie do Otwartej Pestki na ktora zapraszam.

gelo -- zglos sie do mnie na mmm dostaniesz jakis mlynek

dr smoke ja przyjezdzalem wraz ze znajomymi 530 km wiec mysle ze wsiadajac do pociagu, spalajac gibona obudzi sie na peronie tuba z mardszu :) po wyjsciu z pociagu od razu wchodzisz w tlum bo staertujemy kolo centralnego.
 
Last edited:

RuShak

New member
sioolyoo powiedz mi, czy wiadomo coś o ludziach robiących dodatkowy hałas na pochodzie? Jeżeli będzie to mile widziane, to pomogę załatwić przemarsz grupy bębniarskiej "Bakterija" (robią pozytywny hałas) i sam zmontuję swoją ekipę, bo sam gram i mam kilka znajomych osób co grają na djembe i innych bębnach. Także w razie czego pomożemy hałasować i nadawać rytm pochodowi :) Pozdrawiam!
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top