What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

G

grizly

ahojte lidi :rasta:

uz jsem tu cetl neco o omite...jelikoz to moje spidermite je vcelku nakokot..tak by me zajimalo jestli teda lze davat omite i na kvetu? spidermite lze ale vypada to ze ucinky stoji zaprd..


Hola:wave:
Kazda takova chemka ma ochranou lhutu...Nepamatuju se kolik dni nebo dokonce tydnu...
Osobne jsem omite zkousel jednou cca ve 20dni kvetu...
I kdyz jsem dal mensi koncentrci nez doporucujou dle navodu stejne mi zacali listy krabatet a potom delat nekrozni skvrny...

Ja proste na vsechny mozne breberky pouzivam PV+ od BAC a nemam problem...Ale je pravda ze v nekterych koncinach CR uz jsou ty potvory odolne i proti PV+...

:tiphat:
 

Review

Member
hola :)
aha a kde teddy muzu to PV+ sehnat, gugli jsem a prd... na to spidermite asi prdim pac fakt moc nepomaha, jen na chvili... ale sere me to , ze se tam ty potvory znovu objevili..
jinac teda slibuju ze uz to nafotim..jak bude cas :D
 

Phuuu Ad

Active member
Omite ma ochranou lhutu max. 28 dni takze ze zacatku kvetu se da pouzit.
Problem je v tom ze je kontaktni a ucinkuje jen na dospelce takze je treba opakovat aspon 2x. Me po ctyrech aplikacich svitlo svetlo nadeje ze zmizely ale .... nemit svinuchy nekde bokem bo rady prelizaji.

Jestli myslis tim Spidermite " SpiderMiteControl " tak ten je na olejove bazi takze taky kontaktni musel by si tim postrikat celou rostlinu a to by mohlo mit za nasledek zalepeni listu a nasledne odumreni ( me vzdy cernaly listy ). A to se mi stalo jak s SMC tam s Bioolem
picture.php


V nasem kraji jsou ty svinuchy uz proti BAC Plant Vitality plus vcelku odolne.

Momentalne sem zkousel levandulovy vyluh podle clena JayKush
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=3945896&postcount=9
Krabicka levandulovych kvetu me stala 28kc/30g za pokus to urcite stoji a hlavne
Ochrana lhuta: 0 dni

keep it green
 

dokktor

Member
...
Jestli myslis tim Spidermite " SpiderMiteControl " tak ten je na olejove bazi takze taky kontaktni musel by si tim postrikat celou rostlinu a to by mohlo mit za nasledek zalepeni listu a nasledne odumreni ( me vzdy cernaly listy ). A to se mi stalo jak s SMC tam s Bioolem...
tady je problém, že vajíčka tech kurev sou přilepené zespodu listů, kde sou taky dýchací průduchy a když to zalepíš olejem, tak list nemá jak dýchat atd.

levandule je dobrý repelent, v létě na komáry funguje spolehlivě, ale jak to bude se sviluchama, no nechám se překvapit ;)
 

Lump

Member
nevíte někdo náhodou co je za zkratku modelu BGDP ?? je to z kanazon kříženec s krazy kushem.
 

Review

Member
Omite ma ochranou lhutu max. 28 dni takze ze zacatku kvetu se da pouzit.
Problem je v tom ze je kontaktni a ucinkuje jen na dospelce takze je treba opakovat aspon 2x. Me po ctyrech aplikacich svitlo svetlo nadeje ze zmizely ale .... nemit svinuchy nekde bokem bo rady prelizaji.

Jestli myslis tim Spidermite " SpiderMiteControl " tak ten je na olejove bazi takze taky kontaktni musel by si tim postrikat celou rostlinu a to by mohlo mit za nasledek zalepeni listu a nasledne odumreni ( me vzdy cernaly listy ). A to se mi stalo jak s SMC tam s Bioolem
View Image

V nasem kraji jsou ty svinuchy uz proti BAC Plant Vitality plus vcelku odolne.

Momentalne sem zkousel levandulovy vyluh podle clena JayKush
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=3945896&postcount=9
Krabicka levandulovych kvetu me stala 28kc/30g za pokus to urcite stoji a hlavne
Ochrana lhuta: 0 dni

keep it green

osobně jsem spidermite používal minulé kolo (vcelku učínné ale ne 100%) kytí byli i nadále svěží, taky jsem je na rady kolegů den po ošetření osprchoval pod vodou. V tomto kole spidermite již bez učínků. Tedka jsem nasadil BAC plant vitality plus a vypadá to vcajku, tak snad to vydrží....
 

sensi23

Active member
Veteran
Omite ma ochranou lhutu max. 28 dni takze ze zacatku kvetu se da pouzit.
Problem je v tom ze je kontaktni a ucinkuje jen na dospelce takze je treba opakovat aspon 2x. Me po ctyrech aplikacich svitlo svetlo nadeje ze zmizely ale .... nemit svinuchy nekde bokem bo rady prelizaji.

Jestli myslis tim Spidermite " SpiderMiteControl " tak ten je na olejove bazi takze taky kontaktni musel by si tim postrikat celou rostlinu a to by mohlo mit za nasledek zalepeni listu a nasledne odumreni ( me vzdy cernaly listy ). A to se mi stalo jak s SMC tam s Bioolem
View Image

V nasem kraji jsou ty svinuchy uz proti BAC Plant Vitality plus vcelku odolne.

Momentalne sem zkousel levandulovy vyluh podle clena JayKush
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=3945896&postcount=9
Krabicka levandulovych kvetu me stala 28kc/30g za pokus to urcite stoji a hlavne
Ochrana lhuta: 0 dni

keep it green
Doporucuji spruzit..ten mi vzdycky vykydlil vsechno a rostliny jsou po nem krasne zelene :p
 
G

grizly

Zdravim:tiphat:
Mame tu mensi problem kterej uz jsem tu pred casem prezentoval,ale nic se neporesilo...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Zacne to delat po prepnuti na kvet...poznavate z tech fotek neco nejake navrhy?
 
G

grizly

Dal tu mame jeste jeden problem trochu podobnej,ale rekl bych ze je to uplne neco jineho...co myslite?

picture.php


picture.php


picture.php
 

Mordino

Member
Ahoj:tiphat:
podle me to bude nejaky druh listove plisne, co jsem jel posledni kolo v boxu tak se mi objevilo neco podobneho...

do palic to ale nejak neslo, mozna byl jen o neco nizsi vynos... nicim sem to nestrikal jen obiral ty suche listy, drolily se az na prach
 

simor

Member
Veteran
grizly:
to prvni nevim presne ale podobne kurewstvo jsem mel od korenu napadenych plisni z rwcka.
na tech listech:
tohle mivam kdyz necham zvlhcovac dyl a taky bych rek ze je to nejaka listova houba. ja to oskubu a neresim to. do palic, jak pise kolega, to nikdy neslo. je pravda, ze tech rezavych carek nemel ten list tolik jako ten tvuj, ale je to to stejne.
 

dokktor

Member
to první sem měl, když sem sadil do hliny s ph kolem 4 -> imho to souvisí s výživou
to druhé bude asi plíseň
 
O

opravdovýHrdina

picture.php

picture.php



ahoj vsem stejne jako grizzly..
predesle kolo mi to uplne zesralo strikal sem proti plisni a nic nezabralo :((

nevite nekdo prosim?
do palic to neslo ale kyti staly za prd.. vydezinfikoval uklidil mistnost i boxy a je to tu znova :( me uz fakt mr dne !!
poradte prosím jsem bezradnej :( mam sto chutí to zrusit a na IN se vykaslat..jako sklizet pod 1kW 450g?! a to ještě ničeho extra se mi nechce :(((
děkuji moc za rady.. ahoj a držte se
 

BloodyBeer

New member
Ahoj

Nechtel by nekdo z Prahy samce Original Diesel (top self seeds)x OGK SFV ? Casem bych mel i nejake NL5xHaze (sensi seeds) samce a Casey Jones x G13 - jakmile ukazou koule, tak se jich chci zbavit...

Par jich tu mam doma a okolnosti me nuti se jich zbavit a byla by skoda je vyhodit ...

kdyz tak pm me ;)

PS: doufam, ze nejak nenarusuju pravidla fora, pokud jo tak sorry a del.
 

BURN

Member
Veteran
Zdravím,měl bych dotaz na pěstitele především sativ,ikdyž se to možná týká i jiných..
Mě někdo z vás zkušenost s opětovným nahozením květu_?Myslím to tak že kytka už vypadá na sklizeň říkáte si ještě chvilku,a ona najednou začne znova růst(kvést)...Je to normální,stává se to běžně nebo občas_?čím to může být_?Může to být stresem,modelem_?

Viděl jsem to už podruhé u sativ proto bych taky se rád zeptal jestli se to vyskytuje častěji.

Určitě to bude už někde rozebrané,ale neumím moc dobře anglicky

díky
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdravím,měl bych dotaz na pěstitele především sativ,ikdyž se to možná týká i jiných..
Mě někdo z vás zkušenost s opětovným nahozením květu_?Myslím to tak že kytka už vypadá na sklizeň říkáte si ještě chvilku,a ona najednou začne znova růst(kvést)...Je to normální,stává se to běžně nebo občas_?čím to může být_?Může to být stresem,modelem_?

Viděl jsem to už podruhé u sativ proto bych taky se rád zeptal jestli se to vyskytuje častěji.

Určitě to bude už někde rozebrané,ale neumím moc dobře anglicky

díky

jo,vyskytuje se to dost často.Čím víc sativa,tím častěji ale dá se to nějak regulovat kvalitním pěstováním.Někdy třeba zvětšováním podílu tmy v cyklech,omezením zálivky,flushingem apod.Kali bude vědět víc
 
F

Fluffy Clouds

já bych to odstranil co se týká napadených květů a pokud to máš na stonku tak oškrábat a vypálit to místo zapalovačem.. funguje to :D
 

Latest posts

Latest posts

Top