What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

BURN

Member
Veteran
Jaká je podle vás životnost CFL zářivek_?Třeba 125 a 200W _?
Jak často měnit_?
Zdá se mi že ta moje už není co bývala po 7měsících růstové fáze :(
 
F

Fluffy Clouds

jo Omite se už nebude vyrábět, ptze je to rakovinotvorné :D zkus spruzit...
 

Mordino

Member
Jaká je podle vás životnost CFL zářivek_?Třeba 125 a 200W _?
Jak často měnit_?
Zdá se mi že ta moje už není co bývala po 7měsících růstové fáze :(

Videl bych to na nejaky vadny kus... Pokud jsi svitil 7 mesicu - 210dni po 18h to je nejakych 3780h
Vzhledem k tomu ze zivotnost CFL svitidel se udava v intervalu 6000-15000h.
Ja osobne jsem CFL nejakou dobou pouzival a drzely docela dobre.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Měl bych dotaz ohledně fishmixu:
Za 1. mám rok načatej fishmix v lednici, čuchal jsem k tomu a furt to smrdí dost bídně, ale furt jako fish mix. Použít nebo vylejt?
Za 2. setkal jste se někdo s problémy se zvěří díky fish mixu v outdooru. Loni jsem pohnojil guanem a prasata to okamžitě vyčuchala a porochnila se mi v kytkách. Mám trošku strach používat tyhle zasmrádlý bio věci v místech se zvířaty...
Díky!
 

Lump

Member
Měl bych dotaz ohledně fishmixu:
Za 1. mám rok načatej fishmix v lednici, čuchal jsem k tomu a furt to smrdí dost bídně, ale furt jako fish mix. Použít nebo vylejt?
Za 2. setkal jste se někdo s problémy se zvěří díky fish mixu v outdooru. Loni jsem pohnojil guanem a prasata to okamžitě vyčuchala a porochnila se mi v kytkách. Mám trošku strach používat tyhle zasmrádlý bio věci v místech se zvířaty...
Díky!


čau ,jestli máš ten fish mix v ledničce tak to je pohoda,klidně můžeš použít .

já fishmix leju holkám venku normálně a žádnýproblém se zvěří nemám.
 

Lump

Member
Zdarek.
Obletel jsem 3 nejblizsi kvetinarstvi. Po OMITE uz ani pamatky, v jednom dokonce rikali ze se to snad zakazalo vyrabet ci co...
Nejaky tip na dobrou alternativu????
Chci udelat letni cistku matkarny (ted tam byli vesmes jen kvetouci samci) a zase nasmahnout do nekonecneho reprodukcniho kolobehu... a rad bych provedl postrik nejakou chemkou a pak jeste po case nasadit bioagens.
Toz budu rad za tip na neco ekvivalentne ucinneho a nakladneho na ty m*dky nejvetsi...

btw. mozna nekteri vite ze od pristiho roku se budu starat o Cannabiogen znacku tady u nas a distribuovat jejich i genetiku spratelenych kultivatoru... no a tedkom sem helpnul kaikimu aktualizovat jejich forum-Club a nasadit novy design http://cannabiogen.com/club,,, kdo tam jeste nebyl tak prichystat kapesniky :D z tech nekonecnych landrace threadu jde nejen slintavka :canabis:


čau jeden omite tu ještě mám :) jinak zkus rock effekt nebo plant vitality plus od BAC.
 

Phuuu Ad

Active member
Omite se uz nevyrabi jelikoz mu skoncila registrace a vetsina obchodu je stahla z prodeje jelikoz prodej vyrobku bez registrace si rika pri kontrole o pokutu.
O rakovinotvornych ucincich jsem nic neslysel ale podle me to bude vetsina chem. pripravku.

alternativy:
ORTUS 5 SC, Vertimec 1,8EC, SANMITE 20 WP, NISSORUN 10 WP
vertimec sem vyzkousel a docela zabral ucinna slozka je abamectin

jinak na Agromanual.cz najdes vsechny pripravky podle skudcu
http://www.agromanual.cz/cz/atlas/skudci?asort=S&lang_sort=CZ_NAZEV
 

Pacho

Member
Trebárs na Trásenky a Molice (vošky), s úspechom používam (teda raz a dosť) TALSTAR 10EC.Jednoduché použitie a tie sfine chcípajú do pár hodín :),myslím že tiež vhodné ako prevencia.Každopádne treba striedať učinné látky.
 
G

grizly

Zdravim poridil jsem nove predradniky a to: Elektronický předřadník Lumatek 600W s regulátorem osvitu.
U kabelu co vede k lampe je koncovka a nechce se mi ji rezat abych kabliky mohl zapojit do A-winga....
Da se koupit nejaka redukce nebo jak tohle resite?
 

BURN

Member
Veteran
nevím přesně ale zdá se mi že je to stejné jako napájecí kabel k PC a novým TV ne_? takže by ti stačil protikus třeba ze starého kompu a ten říznout,ale spíš se poptat po větším průřezu

Pokud se pletu a podal jsem špatnou informaci tak se moc omlouvám

edit:tak jsem koukal a píšou něco IEC konektoru_?každopádně sehnat jinou šňůru s protikusem a tu šmiknout
Bude to levnější a nepřijdeš o záruku atd..
 

Phuuu Ad

Active member
Normalne se nestyd a vem napajeci kabel do kramu s kompama a zeptej se na kabel co ma protikus. :) Ja vetsinou ten kabel kupuju tam....
Tu koncovku co tam je navic usmiknu a kabliky napojim do lampy.
Kdyz sem bral B.A.L predradniky tak k nim ten kabel vetsinou byl pribaleny a nebo stacilo rict a dodali ho.
Jinak by ti ho mohli dodat tam kde si bral ten predradnik ...

Jinak podle vyrobce GAVITA by ten predradnik nemel byt moc daleko od zarovky, pry to ztraci vykon.
 
P

Peacer

Zdravim poridil jsem nove predradniky a to: Elektronický předřadník Lumatek 600W s regulátorem osvitu.
U kabelu co vede k lampe je koncovka a nechce se mi ji rezat abych kabliky mohl zapojit do A-winga....
Da se koupit nejaka redukce nebo jak tohle resite?

zrovna tohle jsem taky řešil nedávno, akorát u jiný značky GAVITA. psal jsem maila a asi taky netušily, taxem nakonec tu jednu koncovku rozdělal a bylo to jaxem si myslel - bylo to označený 1 & 2 & uzemnění - jednička byla levej drát ze zásuvky a k objímce už nevim ale podle grafu na předřadníku...
 

BURN

Member
Veteran
Někteří lidi mají doma třeba fázovou zkoušečku,tím si zjistíš fázy(ta co je v levo:D) atd..

medvěde prosím jestli můžes vyfoť mi to co tam je za koncovku(jen tak pro zajímavost a ať třeba příště vím) díky
 
G

grizly

Tak tu koncovku nakonec pujdu koupit do obchodu s pocitaci jak radil phuuu...Nic se rezat nebude:biggrin:

foto pro BURNA:

picture.php


picture.php



:thank you:
 

simor

Member
Veteran
Grizly:
Já to kuchnul ze starýho PC zdroje. Za tu koncovku chtějí 80 kaček židi :)
Tak jak jsem měl tehdá za stínidlem na pevných drátech zahnutou čokoládu teď tam je ten protikus. Parádní věc :) když to chceš sundat a není po ruce šroubováček.
pic
 

BURN

Member
Veteran
Díky za foto medvěde je to přesně ta co jsem myslel.
Jen mě trochu zmátlo info na jedné stránce
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
pochválen...
potřebuju novou lampu a mé srdce touží po 400W CMH, netušíte někdo kde je možné zakoupit tuto "žárovčičku" v čechystánu nebo přilehlých oblastech ? ideálně taky za rozumnou cenu, pravda.....
veškeré rady a doporučení bych prosil do pm
dik
ať to roste
 

Pacho

Member
Trebárs na Trásenky a Molice (vošky), s úspechom používam (teda raz a dosť) TALSTAR 10EC.Jednoduché použitie a tie sfine chcípajú do pár hodín :),myslím že tiež vhodné ako prevencia.Každopádne treba striedať učinné látky.

Zdar takže zakázali predávať aj TALSTAR 10EC :)
Tak ako náhradu do zásoby som zobral KARATE 5cs (fascinujú ma názvy týchto jedov..)
 
O

opravdovýHrdina

Cus mam dotaz..
Mam v planu rozjet mensi selekci..jednalo by se o odrudy Cheesedog a tahou OG..

Myslite ze to ma cenu popripade je tu nekdo kdo by mi chtel tuhle selekci rozmluvit ;-)
Samo jaloukoliv radu co se tyce techto genetik uvitam..

Freedom
 

Latest posts

Latest posts

Top