What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

G

grizly

picture.php


vypada to podobne?

Tohle je ono...
Diky za napady...
Zvedneme PH a uvidi se...



Od koho je to řezivo? Hary má podobnej problem...

To jsou prave haryho kytky:D


Edit:
Grizlyno ty ides podu??

Osobne zustavam na hydro drip:D
 

tomas2pet

Member
Osobně sem řešil něco podobného, několik kol, a nakonec jsem vydesinfikoval celej pěstební prostor, zlepšil ventilaci v noci, a kytky jsou výstavní, přikláním se k nějaké plísni nebo něčemu podobnému. Nemyslím si, že je to nutriční problém, jel sem to v kokosu, a hnojení absolutně vyzkoušené. Ještě jeden postřeh různá genetika byla různě náchylná, a nejvíc Sage potvora.
 

dokktor

Member
problém je,že tady ty věci se z byť sebelepší fotky blbě poznávají esi je to nemoc nebo výživa. já osobně to vidím spíš na to nízké pH, loni mně kytky na balkoně dělali to samé v hlině od kamoša z minule s pH kolem 4-5. navíc to i z fotky vypadá na nekrozy z nedostatku nečeho spíš než plíseň. tak hodně zdaru s likvidací
 
1

148466

ten list je z vypunkovanyho growu kde se sralo na uklid i na ph... objevilo se to jenom na nekterejch genetikach a uz v rustu...
 

Elessar

Active member
:wave:

Do floweryfieldu raději zavolat, jakou mají aktuální nabídku..
Určitě se tam něco dobrého najde.Anandaground bude vědět víc..

Přeju štastnou cestu a dobré pořízení..

El
 

Review

Member
No mám právě takové dilema...nevím kde co vzít a zitra jedu do Lednice ( predtim jsem to napsal spatne ) tak me napadlo ze bych to vzal tama :) uvidim jak se to vykutí :)
 

Lump

Member
Hojan :)

Máte někdo zkušenosti s výrobou koloidního stříbra? zrovna nemám po ruce fotku,ale mám rozpůlenou střírnou minci 99,99% ,destil,vodu z lekarny trafo 7,5 V a vzduchovací kámen,svorky mám na mincích a po 2dnech tzn 48 hodin mám EC teprve 0,03 což je tragedie ,neuměl by někdo poradit prosím co dělám špatně?díky

picture.php
 
1

148466

nikdy sem to nevidel se vzduchovadlem... kdyz uz sme u toho, slysel nekdo o tom ze ma kyselina acetylsalicylova (acylpyrin) stejnej efekt jako koloidni stribro?
 

Garfield

Member
Zdravím přátelé zeleného listu,
zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenost s mixem seeds nazvaným Walkabout od Mr.Nice. Vybírám odrůdy na letošní outdoor, spíše sativy, které by v našem podnebí dozrály bez zatmívání. Walkabout mi za tu cenu přijde jako dosti výhodný kup, ale nevím no, nějaká informace by pomohla... I odkaz na dokončený zahraniční report by mě potěšil. Nebo byste raději místo toho koupili Durban Poison od DP?
 

Lump

Member
Dobrý den,

Omlouvám se za znepokojující, nevíte, kde bych mohl najít nějaký plevel v Ostravě?
Prosím, smiluj se pro denní kuřák, peníze, není problém ... Jen nevím, kde najít, nevíte někdo v Ostravě ..
Je mi líto mé český jazyk, pomocí Google Translate.

LOL :bump::bump::bump::bump::bump::bump::moon:
 

Phuuu Ad

Active member
Je co se divíš , kdys tady viděl naposledy moda ?? Hlavně že něco děla pro tuto komunitu , :jump: uz jen čtu jak sem nikdo nechodí , jak je to tady v prdeli , uz je z toho jen zaspamowana dira .... bravo tohle se vam opravdu všem povedlo :thank you:


Vi nekdo zije i necim jinym nez jen travou ano je to konicek ale treba nas svet se kolem nej netoci.
Cas od casu prispejou aspon fotkama do galerie ...

A vas prispevek teto komunite je co. . . . . . . ?
Tak tady nic nevykladaj o praci pan chytrej

hmmmm
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Je co se divíš , kdys tady viděl naposledy moda ?? Hlavně že něco děla pro tuto komunitu , :jump: uz jen čtu jak sem nikdo nechodí , jak je to tady v prdeli , uz je z toho jen zaspamowana dira .... bravo tohle se vam opravdu všem povedlo :thank you:

Jo máš pravdu pán král, dlouho jsem tady nebyl. :D :D :D
Ale vím že jsem udělal pro tuhle komunitu víc jak ty, to si píš.
Nie každý má čas len na trávu, ostatní majú aj iné záluby, rodiny a atd.

Je lepší ostat chvílí zticha ako furt blej sračky........ :thank you:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
A tady pár záberú na nedávno sklizenú Anaberry.
Čím dál tým víc dáva ze sebe. :bump: :bump:

Ja jí miluji... :artist: :artist:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
P

palomi

Radvo omg, krasna krasna krasna! to delas naschval to je pod 6ti kilcem :) ?

Jinak Lobo, ty jsi mi dobrej chuj jdi na G pokud se ti to tdy nelibi :tiphat: :wave:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Radvo omg, krasna krasna krasna! to delas naschval to je pod 6ti kilcem :) ?

Jinak Lobo, ty jsi mi dobrej chuj jdi na G pokud se ti to tdy nelibi :tiphat: :wave:

Zdar, ne je to pod 4-kilem :)
A zitra dodoam dalsi a lepsi zabery zas na ine krasky :)
 

Review

Member
ahojte lidi :rasta:

uz jsem tu cetl neco o omite...jelikoz to moje spidermite je vcelku nakokot..tak by me zajimalo jestli teda lze davat omite i na kvetu? spidermite lze ale vypada to ze ucinky stoji zaprd..
 

Latest posts

Latest posts

Top