What's new

W plenerze z polak(ami) :D

Biodizel

Member
to stary młyn, mial kiedys jeszcze wiatrak podobno hehe

to jest opolszczyzna

nie chcecie miec takich kolegow hehe

161559-6-05-03-med.jpg


1615519-6-05-003.jpg


1615519-6-05-001.jpg


skromna imprezka, wodeczka, palonko, kilka kresek, no i chrupki hehe

16155P1010146-med.JPG


:wave:
 
Last edited:

polak

Active member
w plenerze z polakami czy arabami :p (nie obrazajac hehe)

ladnie dajeciechlopaki oby tak dalej, niestety nie mam czasu na internet, nawet na robienie zdjec :(

jezeli znajde troche czasu i bede mial jakies nowe fotki to napewno je wrzuce

pozdrawiam,

polak
 

Biodizel

Member
hehe, uczylem sie na tym strzelac ;) dla zabicia czasu zaznaczam ;) na strzelnicy, szkoda ze nie mozna dostac w pl pozwolenia na automata, naboje sie skonczyly szybko hehe ... a te granaty to kolekcja fanatyka militariow ;) jeden hukowy na sylwka tegorocznego sie szykuje, reszta nie jest sprawna (i cale szczescie hehe)

to cacko przywozl ze wschodzu, ale nie z rosji ;) to polska konstrukcja (made in poland), wrocila do swojego domu hehe, rozebrana normalnie przewiozl w plecaku, 400$ z 200 szt. naboi, ale to kiedys, teraz chyba taniej, polautomata mozna chyba legalnie kupic i uzytkowac, sa wersje cywilne dostepne na rynku

Rystal, widze orginalny F1, IIWŚ? jaka masz wykrywke?

:wave:
 
Last edited:
G

Guest

@Biodizel - wykrywka nie moja, nawet nie wiem co to za model ... ale granat był nienaruszony (zardzewiały) tylko dla bezpieczeństwa został wypatroszony, bo kto wie ... wkońcu wojownicy sie tym rzucali ...
 

Biodizel

Member
masz nosa ... nie da sie was oszukac ;) ci co byli na og od razu sie zorientowali hehe

kumpel omalo z krzesla nie spadl jak to czytal, hehe, ja i bron hehe ...

jesli ktos napisal do mnie na PM w tej sprawie to sie o tym dowiedzial, ci co mnie znaja to wiedza hehe, ale historyjka ladna? ci co sie zorientowali dostna prezenty hehe, niespodzianki ! tobie polak tez sie nalezy, ale nie wiem czy gustujesz w takich zeczach ;)

dodatkowo LDV i bamse, choc sie nie zorientowali, ale to juz inna historia hehe

u niektroych bedzie bialo w swieta i sylwestra hehe

reszta zdjec jest jak najbardziej prawdziwa ;)

16155P1000644.JPG


:wave:
 
Last edited:
G

Guest

Na grunwaldzkich polach latem spotkać można kozy :D

11878kozy.jpg


11878truskawka-med.jpg
 
Last edited:
Top