What's new

W plenerze z polak(ami) :D

Flo

Member
ladne roślinki macie. widze co po niektórzy interesują się nie tylko uprawą mj ale ogólną botanika. :wave: ciekawe roślinki uprawiacie.
próbowalem kidyś z rosiczką ale z nie wiadomego mi powodu zdechla. :confused:
szkoda....

moje ostatnie wakacje to odpoczynek (lol raczej nie bylo to relaksujące spędzanie wolnego czasu) w Tatrach.
nasze jakże piękne góry. widoki zapierające dech w piersiach pozostawiają niepowtarzalne i niezapomniane wrażenia.






















prawda, że odjazd. choć zdjęcia nie ukazują faktycznego piękna to i tak jest na co popatrzeć. polecam wszystkim zwiedzanie tych niewiarygodnie imponujących miejsc.
takie wycieczki wciągają tak samo jak uprawa mj. chce się tam wracać ciągle. mój następny wyjazd w tatry jest nieunikniony. w planach mam kolejne szczyty, doliny, jaskinie a przede wszystkim Rysy.

pozdr.
 
Last edited:
G

Guest

bamse jak robisz ten hasz?;> mozesz przyblizyc ile trzeba wsadzic ziola zeby wyszlo iles tam haszu? jakies porownanie ze np wsadzasz 10g zielska i wychodzi 1 g haszu wiesz o co mi chodzi ;) wyglada calkiem smacznie,musi walic w glowe:respect: roslinki tez ladne
 

bamse

Member
robie go metoda gazową(jesli chodzi o te ostatnie zdjecia). To wszystko jest akurat nie z dobrych topow, a juz przesianych na sucho. Z dobrych wychodzi okolo 1do10 (czasem wiecej czasem mniej, zalezy tez od rodzaju), no a tak z przesianego juz suszu wychodzi okolo 1do 20.
O tak jest smaczny bardzo, a o mocy niema co mowic. Mocniejszej postaci nie zrobie.:)
pozdrawiam
 

Lewar

Member
@Flo super zdjatka. rowniez bardzo lubie gorki, obeszlem juz chyba cale ale chcialbym jeszcze nieraz odwiedzic Bieszczady chociaz odleglosc tam jest ogromna dla mnie. jesli nie byles polecam -totalna dzicz i brak czegokolwiek -zupelne przeciwienstwo do Tatr i wszechobecnej szaranczy pseudo turytsow w sandalkach i na szpilkach, z nich to sie mozna dopiero usmiac :p
 

Esc

New member
Hey Lewar masz racje ja tez polecam Bieszczady kiedyś jeździlem tam na kolonie. Duzo lasów w których żyja dzikie i drapierzne zwierzęta no i Solina ta polecam wędkarzom hehe rekordowe ryby tam pływaja. A zeby nie było off to dam fotki z własnego podwórka kiedy bylo jeszcze lato.


 
G

Guest

niezly piesek ,szkoda ze muj juz stary i gluchy
hehehe za smakolyki to kobiete nawet mozna nauczyc sztuczek :smile:


:abduct:
 

bamse

Member
tak to prawda, czekam na te kapelusze i chyba sie nie doczekam
hehe one zajmuja calego boxa, takiego w ktorym kiedys moglem zmiescic nawet 10tacek. no ale on w gore i boki rosnie, do scian zostalo mu kilka mm.
Trzeba bedzie cos z nim zrobic, moze go przytne hehe
pozd
 

bamse

Member
@grunwald, L&M
chyba nie mowicie o tym napalonym samcu??:D
Ciagne tylko rosliny dla roznych prob, zeby sprawdzic swoje nasiona itp. A teraz aktualnie probuje uzyskac pylek w jak najszybszym czasie.

Przy okazji mam taki problem. Wszedzie widuje u wiekszosci z was, ze po kilku dniach od wykielkowania, roslina ma juz ktoras partie lisci. Chodzi mi o to ze choc uprawiam juz troche, niemam i niemialem z tym zadnych problemow, to i tak przez pierwsze 2 tygodnie nie moge osiagnac wiecej niz 3para lisci. A u was widze ze po jednym tygodniu maja juz 3 palczaste, czyli 3. parę. Tak bywalo zarowno przed outami na parapecie, na dworze, rowniez pod hps jak i pod swietlowkami. To samo jesli chodzi o rozne podloza, wilgotnosc czy temperature. Po jakims czasie oczywiscie zaczyna sie szybki wzrost, ale dlaczego tak jest na poczatku?jakie sa mozliwosci?

aa no i jeszcze pytanie przy okazji mi sie narzucilo. Chodzi wlasnie o rozciaganie sie roslin. Ten meski shaman na zdjeciu rosl od poczatku w odleglosci max 5cm od trzech rur 18/840,827. Kurde kiedys taki oczytany w tym wszystkim bylem a teraz juz wszystko sie ulotnilo. To bylo tak ze one przekazuja potomkom cechy (nabyte podczas wlasnego zycia) co do patyczkowania sie? Tak, ze te np z outa automatycznie sie bardziej wyciagaja, niezaleznie tak bardzo od swiatla?
moze zle to ujalem ale chyba wiadomo occ :)
dzieki
 
Last edited:
G

Guest

no panowie, jakiś czas temu byłem w Czehah i oto moja pamiątka :sasmokin:
oraz moi idole ;]


pzdr!
 
Last edited:

L&M

Member
@Glegot tesch pilem absynta, tylko ze zielonego, pewnie z ganja dlatego zielony lol, 70% kopa miał skubany

out 2005






 
Last edited:

Cannagraphic

Active member
cheech and bong @ Jesli to sa okolice w twoim poblizu to tylko ci pozazdroiscic ze masz miejsce do poszlajania sie ! lepszej opcji po paleniu niz sobie pochodzic po jakichs "ultimate" miejscach nie MA ! :) natura rulez !! :smoweed:
 
Last edited:
G

Guest

eh... a jak ja pojade sobie pare kilometrow za miasto to nadal jest tloczno :badday:

@cheech and bong super zdjecia! :yoinks: jaki masz aparat? jaka czesc polski to? powiedz wojewodztwo lub chociaz pn. pd. wch. czy zach. :)
 
Last edited:

57fun

Member
jak na moje oko to południowo-zachodnia czesc polski :], a moze północno zachodnia....:] nie wiem ale fajne :] wypiłem 2 piwa i nie jestem w stanie nic normalnego napisać :], tak to jest jak sie nie pije regularnie, tylko od okazji do okazji :]
Ps. nie lubie alkoholu jedynie piwo max 2 na dzień, wole skuna z fifki plic:p
 
Top