What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

T

technoMAXgrower

yhy dzieki , nie mialem co ze soba zrobic to z nudow w photoshopie probowalem rozkminic ten program, nie bardzo mi to szlo ale 1 obrazek mi powstal jako tako.
pierwotnie zrobilem fotke racy na niebie dawno temu w sylwestra 2005 kurde pokaz wtedy byl MegA, w zyciu nie bylem na ladniejszym, niektóre wystrzaly rackiet byly chyba wielkosci osiedla :D.
 
R

retbatler

byłem w Krakowie na chwilę i koleś robił konkretne bańki mydlane:






i ptaki Hitchcocka:




pozdr
ret
 
T

technoMAXgrower

Kraków piekne miasto kiedys moim marzeniem bylo w nim mieszkac :smile:

Troche sie pojeźdiło w tym roku po Polsce, dla mnie każdy wyjazd to zawsze jest wspaniała okazja do robienia coraz ciekawych fotek. Z moim kochanym Soniaczem sie nie rozstaje i biore go w niemal kazda podróz.Kilka fociszy wakacje.:smile:





Nawet na taka oto tunning imprezke zawitalem, fajnie odpicowane i rażąco kolorowe wózki ludzie tam prezentowali, widac na lakier $$$ sobie nie zalowali. Szczególnie spodobala mi sie ciezarówa ktora miala wymalowane motywy z bajki: Gdzie jest Nemo.





 
Last edited:
G

Guest

Cisza na forum to wrzucę fotkę.
Moim hobby jest wędkarstwo :D

11878okon_31.jpg
 

Wilk

Member
bo ładny okonik :D mój brat też wędkuje, raz pamiętam jak przyszedłem do niego na staw, nie umiałem wogóle spiningować :biglaugh: , zarzuciłem raz i udało mi się wtedy wytargać szczupaka, takiego 40 cm, :D ale wtedy miałem ucieche :woohoo: hehe
 

Cannagraphic

Active member
:muahaha:
Wilk said:
bo ładny okonik :D mój brat też wędkuje, raz pamiętam jak przyszedłem do niego na staw, nie umiałem wogóle spiningować :biglaugh: , zarzuciłem raz i udało mi się wtedy wytargać szczupaka, takiego 40 cm, :D ale wtedy miałem ucieche :woohoo: hehe


chcehehc Ale wypusciles 40 cm to nie wymiarowy ! :D :muahaha:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
jak ja bym tam mieszkal gdzie ta gora , to by cala zielona byla,wow
super miejsce na chodowanie,hehe

peace
 

bamse

Member
niewiem, nie skojaze po zdjeciu, ale raczej zeszloroczna krzyzowka emxhh albo shaman.
a jezeli chodzi o to jakich sitek uzywalem, to zaczynam od 200um a koncze na 70.

to jest napewno z mexican.sativa z sitek 160 125,70 chyba








a na wadze to tylko to jasne, reszta jest z emhh
 
G

Guest

koncertowy styl grzbietowy

koncertowy styl grzbietowy

11878foka.jpg


11878Kora.jpg


I jeszcze coś dla Ca2 i pozostałych miłośników ośmionożnych potworów:

11878krzyzak.jpg
 
Last edited:
T

technoMAXgrower

Tunning show






Panorama na góry Karkonosze (od l. Śnieżka 1603m, Przełęcz Karkonoska, najbardziej po prawej Śnieżne kotły)



Szlak prowadzący na Słonecznik


Bedac fess zajebany mijajac takie zbocza można wyłapać lekka schizkę hehe, ale ogólnie góry te idealnie nadaja sie na tripy z trawą, nawet na highu są łatwe do zdobycia, Długo bede jeszcze wspominał niepowtarzalnie przypalanie jointów na szczycie gór i uczucia powiewającej w twarz letniej bryzy bedać na wysokości 1400m.n.p.m. otoczony wokół cudownymi krajobrazami i bliskoścą z naturą, szczególnie po czeskiej stronie. Mówie wam coś pięknego!



Śnieżka 1603m















naua :wave: :smoke:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top