What's new

W plenerze z polak(ami) :D

bogusik2

Member
Fajne niebo - fotka z rana i moja pozująca kicia :p niespotykane brawy ma - rasa to Szyldkretka Reks Niemiecki (z tego co pamiętam ;)) pzdr




 
Last edited:
Może i fotka nie była zrobiona w Polsce ale zabiera wdech w piersiach :D oczywiście sam robiłem
chorwacja2cy.jpg
 
Last edited:

L&M

Member
@Grunwald
jakies 15 km za moją wiochą hodują strusie, ni i surikatki jak to jasio_smietana na onecie mówi, moze mieszkasz gddzieś blisko:D
 

bamse

Member
reaktor@ zdecydowanie zdjecie trzecie- chyba ze jakies ze zmienionym kolorem ale to co innego, jak juz zmieniac, to na jakies ciekawe;) a nie sepie i c-b:)
pozdro





























 
Last edited:

L&M

Member
@Reaktor
zdecydowanie ostatnia!! :yoinks: ja bez takiej maski w takim gąszczu dostałbym zawału... :D:D

szczesliwa rodzinka:


edit:
@bamse, fajny ogródeczek masz w domu, te wszystkie rośliny są narkotyczne?? to tam kitrasz w ogole??
 
Last edited:

Reaktor

New member
e musze przyznac ze w dziedzinie fotografi jak i obrobki zdjec jestem zupelnie zielony :D
spojzcie na to laskawym okiem :D
pozdro

bamse -co to za dziwny twor na 7 i 14 zdjeciu?
 

bamse

Member
L&M@ nie wszystkie sa 'narkotyczne'. co to tam kitram wogole? nierozumiem. jesli chodzi o zaslanianie tego to nie, boxy od tego sa. a moze mialo byc 'co tam kitrasz wogole'?? :) to co widac salvie, kanne zaczalem tam ukorzeniac a nie pod hps, koperek,bazylie,marihuanille,pomidor ciekawy od plantator,konopki male,jeszczejakies tam
reaktor@ to jest grzyb. grzyb reishi.
 
Last edited:
G

Guest

grunwald said:
Rystal, to dzbanecznik? A gdzie ma dzbanki?
hmm dzbanki? nie wiem pewnie gdzieś w smieciach bo uschly
z mojego niedbalstwa :badday:
ale niedługo powinny byc nowe hehe


:wave:
 
Top