What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vtipy

sensi23

Active member
Veteran
Přijde Ježíš do hospody,sedne si ke stolu a číšník mu povídá:Sem si nesedejte,bo tady sedí štamgasti a vyhodí vás.S Ježíšem to ani nehne...Přisednou si k němu slepý,hluchý a cikán.Ježíš praví:Za to,že jste mě tady nechali sedět se vám odvděčím.Dotkne se slepého.Slepý vyskočí:já vidím!Dotkne se hluchého:Hluchý vyskočí:já slyším!Cikán se na něj otočí:Na mně nešahej ty pi*o,já mám invalidní důchod!
 

simor

Member
Veteran
To musela mít holka radost. Jde to na ní vidět :D :D

picture.php


Slogan dne:
Optimisté se ještě stále učí angličtinu.
Pesimisté již šprtají romštinu.
Realisté se učí střílet ...
 

simor

Member
Veteran
Slon se ptá velbloudice:
"Proč máš svá prsa na hřbetě?"
"Hmmm", odpovídá velbloudice,
"Zajímavá otázka od někoho, komu visí šulin z ksichtu ...

Někdo klepe na dveře, pán otevře a tam stojí malá smrtička s malou kosičkou a povídá:
"Pane přišla jsem si pro vašeho křečka.
" Pán říká: "Neotravuj a vypadni."
Za půl hodiny zase někdo klepe na dveře, pán otevře a tam stojí velká smrt s velkou kosou a malá smrtička s malou kosičkou.
Ta malá říká "Mami to je on...."



picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

simor

Member
Veteran
V hypermarketu, v oddělení zeleniny říká zákazník prodavači:
"Prosím půl hlávky salátu."
"Promiňte, ale prodáváme jen celé hlávky," odmítá prodavač.
"Víte co, zeptejte se svého vedoucího, jestli by to nebylo možné...
" Prodavač jde za šéfem a informuje ho:
"Nějaký debil tam chce koupit půl hlávky salátu...
" vtom si uvědomí, že nespokojený zákazník stojí za ním, a tak dodá:
"a tento pán má zájem o druhou polovinu."
Šéf souhlasí s prodejem půl hlávky salátu a když spokojený zákazník odejde, říká prodavačovi:
"Jste pohotový. Líbilo se mi jak jste z toho vybruslil. Odkud jste, chlapče?"
"Já jsem z Ostravy," odpověděl mladík.
"A proč jste odešel z Ostravy?"
"No, víte, tam jsou jenom samý horníci a kurvy. Jinak nic."
"Aha... Moje žena taky pochází z Ostravy..."
"Fakt? A na který šachtě fárala?"
:D :D
 

simor

Member
Veteran
jůůva, tak ten je :D :D

V zabudnutej ruskej derevni leží bábuška na smrteľnej posteli, ťažko dýcha a chytá dedka, ktorý sedí pri posteli, za ruku.
Dedko ju chlácholí: "Pokojne drahá, nenamáhaj sa, prosím!"
Bábuška s vypätím posledných síl hovorí:
"Starký môj, celý život som mala pred tebou jedno tajomstvo - vždy som snívala o análnom sexe, ty si sa o to nepokúšal a ja som nemala odvahu ťa o to požiadať.
A teraz ťa naposledy prosím - urob mi to aspoň raz".
Dedko na to: "Nuž keď už nič iného nechceš - dobre!"
Stiahol gate, obrátil babku na bok a pustil sa do nej. Po dlhšej chvíli odkväcla babka a hneď po nej aj vysilený dedko.
Ráno sa dedko zobudí a šokovaný pozerá - bábuška nakŕmila hydinu, čiperne behá po dvore s veľkou prútenou metlou a vyspevujúc zametá dvor.
Dedko sa v úžase schytí rukami za hlavu a vykríkne:
"Bože môj, veď my sme takto mohli zachrániť aj LENINA!!!".
 

sensi23

Active member
Veteran
Personální oddělení v ČEZu se rozhodlo udělat test na téma korupce.
Jedna z otázek byla:
"Kolik času potřebuješ, aby sis z úplatků koupil BMW?"
Odpovědi byly následující:
firemní personalista: 2-3 měsíce
firemní právník: Asi tak 6 měsíců
vysoce postavený manažer: 2-3 ROKY!!!
U manažera se komise zarazila a zeptala se: "Tak dlouho?"
Odpověď manažera byla: "Hele, netlačte tak na pilu, BMW není zrovna malá firma."
 

simor

Member
Veteran
Pepíček u stromečku:
"Ty všechny dárky mi přinesl Ježíšek?"
"Pochopitelně, kdo jiný?"
"To znamená, že vy jste se na mě zase vysrali?!"
 

sensi23

Active member
Veteran
Přijde Pepík za maminkou a říká: "mami, já jsem viděl před chvílí tátu s pošťačkou. Nejdřív se bavili, pak ho políbila, pak políbil on ji, pak šli do garáže ona mu začala rozepínat kalhoty.Aha, zajímavé. Víš co? Řekni to tátovi na dnešní oslavě jeho narozenin. Večer se koná oslava, všichni hosté už jsou seřazení ke gratulacím, když Pepík přijde za tátou a říká: "tati, já jsem tě dneska viděl s tou pošťačkou. Jak políbila ona tebe, pak jsi políbil ty ji, pak jste šli do garáže, ona ti začala rozepínat kalhoty a pak ti měla v ruce... "Mami, jak se jmenuje ta věc, co ti strejda Jára vždycky dává do pusy?" :D
 
Top