What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vc/SK CBD -800W

W

wildkender

ja igaz. ettől függetlenül akkor is klónokkal lenne jó, mert magról nincs uniformitás és nőnek össze vissza.
 

Medicropper117

Active member
Izé e...holnap ejteném meg a következő, végleges vagdosást. Kérdés, várjak e vele amíg pistil-t látok vagy mehet nekik? Qrvara ideje lenne viragozni így 1-2 nappal sem akarom elhúzni a kezdetet. Vagy kb tökmind1 h mikor stunolom őket a vagdosással?
 

Medicropper117

Active member
Hat nem igazán volt erre vonatkozó infó benne. Mind1, majd eldöntöm mi legyen. Marhára nem tetszik a 35 centis különbség. Amin nem vagyok meglepve hisz magról ment a móka viszont a végeredménybe igencsak beleszól majd a fényforrás távolsága miatt. Még nem döntöttem el hogy megszabadulok e pár vezércsúcstól. Ha kaszaboltam hozok képeket. Már virágzanak mind (azt hiszem)
 

dev.

Well-known member
Talan emlekszel, par honapja viragzas masodik heteben nyestem le egy lsd csucsat, a hozamon szerintem egyaltalan nem rontott, sot... Eleg szepen osszekapta magat, a foagakon egy meretes bud helyett lett ketto, raadasul a mellekagak is nagyobb szerepet kaptak. Nyilvan genetikatol is fugg, hogyan reagal ra, de a helyedben siman nekimennek. Vagy az alacsonyabb noviket rakod a hot-spotba, magasak pedig korulottuk.
 

Medicropper117

Active member
Nah ezaz....h szerintem is jobb lenne ha belerakhatnám az arcukba a lámpát mintsem a szintkülönbségek miatt az egyik alig kapjon fényt a másik meg szarrá égjen. Van annyi oldalág h sztem nem lesz gond. 1-2 top megy a levesbe. H megéri e. Az majd kiderül.
 

Medicropper117

Active member
Lekaszaboltam ami útban volt. Innentől kezdve már így maradnak. Van aminek a teteje ugrott de így sacc/kb egyenletes a magasság. Kapcsoláskor kicserélem a 250eseket a 400asokra. Ha nem felejtem el akkor csinálok képet egy csúcsról.
 

Attachments

  • 507405158.151702public.jpg
    507405158.151702public.jpg
    83.6 KB · Views: 20

what_can_there

Well-known member
Csinos lett, de a viragzas csuszni fog par napot. Mi a bajod a supercroppal?

Holnap hozok kepet az enyemekrol, jonnek fel azok is, mar szorosodik a nunijuk, olyan izgatott vagyok. :biggrin:
 

Medicropper117

Active member
Mindenképp kaszabolni kellett volna. Scrop itt nem segített volna. Valszeg a refi magasságáig értek volna egyes csúcsok szóval inkább lekaptam. Gondoltam h ez stun lesz. Remelem hamar kiheverik.
 

Medicropper117

Active member
Hoztam pár képet bár nemtom minek. Elég szarok:)
Holnap bekerül a 400w tényleg, tegnap lusta voltam. A teljes vízcsere ugrott. Mielőtt bekevertem volna a tápot rámértem a tankra. 5,3-5,4 volt és 1,2 az EC...lol. Ezt korrigalni kellett.
Belement 20l RO (ph6,5 kb) tegnap, valamint további 40l frissen kevert 1,3 körül, ph6.0. Ezt azért játszottam el h a kaszabolás után ne legyen égés és a ph se változzon túl sokat egyszerre. Most 5,7-5,8 de sztem még nem keveredett el rendesen vagy a fasz tudja. 5,8-6ra belövöm 7végéig aztán teljes csere.
Amugy az is jo megoldas lett volna ha lesavazom 5,5-5,7re a frisset és azt húzom fel de az túl egyszeru volna. Nah a lenyeg....ez itt a kert. Ezúttal a qrva hps nélkül....van helyette vaku:)
 

Medicropper117

Active member
Hoztam egy képet. Virágzik mind rendesen. Valahol 1-2 hét között vannak a virágzást tekintve....inkább csak 1 de nem tudom pontosan megmondani. Mostanában kicsit elhanyagoltam a kertet. Ez meg is látszik mivel a ph nem mindig jó. Most is 5,3 volt mikor mértem. Eldobáltak pár alsó levelet (ami önmagában nem érdekelne) valamint itt ott sztem van egy kis kezdődő hiánytünet is, persze hps alatt csalóka a dolog. Sima mezei fény mellett méregzöld és egészséges mind.
Ennyi növény sajnos több gondozást igényel mint a -ránézek 3 naponta ha eszembe jut- :laughing:
Dzsumpi van. A 7végén elmaradt a gyilok....gecilustavagyok...megvárom amíg az ágak potenciált mutatnak rendesen és megcsinalom az utolso kaszabolast akkor. De lehet akkor se....majd kiderül.
Bocs a minőségért...ennyire futotta. Azért a lényeg sztem látszik
Edit: most nézem. 5 napja volt az utolso frissites. Akkor szombaton volt meg az első hét...asszem szombattól számolom:)
 

Attachments

  • 508186393.084542public.jpg
    508186393.084542public.jpg
    100.7 KB · Views: 20
Top