What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vc/SK CBD -800W

Medicropper117

Active member
De ha mégsem normális mert egészen biztos nem vagyok benne akkor meg a fos ph miatt eszi meg magát. Ugye magas ph-n (6,2 felett) már igencsak ki van ütve a K így lehet annak hiánya készteti a virágzás hamarabbi befejezésére. 6. hét ma telt le. Vagyis ma vannak 42. napja viragzasban.
 

Brain.storm

Member

Ezeket a képeket sosem lehet megunni. Az duzzadó bugák látványát szerintem minden kertész imádja. Hiszen ezért a látványért csináljuk az egészet. (a hozam és a minőség nem is fontos...:laughing: )
Na jó. De az is fontos. :laughing:
Ahogy végig olvastam a naplód. Sapkám leteszem előtted. :tiphat: Profi munka. Várom a befejezést. Remélem nem lépsz le a vége előtt 1 héttel. :laughing: (a naplók 80%-ában így történik, aztán 2 hónap múlva dob egy "jah vég lett már el is fogyott" posztot a naplózó.)
Nedves súly, száraz súly nagyon érdekel ezzel a módszerrel.
Béka.
 

GK_420

Active member
Mennyi van még ezeknek? Tudom, hogy leszarod a tüneteket virágzásban, de azért szebb is lehetne kis akarattal. :D
 

Son of Soil

Member
Mennyi van még ezeknek? Tudom, hogy leszarod a tüneteket virágzásban, de azért szebb is lehetne kis akarattal. :D

LOL. Mutass már egy ilyen minőségű virágzatot/virág szerkezetet, ami a te kezed alól került ki… :D

Ja amúgy Tech buzie vagy, tuti pöttyös a zoknid!!!
 

Medicropper117

Active member
Gk: a ph-val küzdök. Szerintem nem való az ilyen rendszer magról való termesztéshez. Túl sok a gyökérzet és emiatt valami gebasz van mert a ph-t csak nagy nehézségek árán tudom 6,1-6,2 körül tartani. Nem szarnám le a hiánytüneteket ha tudnék vele mit csinálni. 2 hét van még hátra kb amugy

Soul, pöttyös zoknim ugyan nincs de kifejthetnéd konkrétabban is mire gondolsz bro;)
 

GK_420

Active member
LOL. Mutass már egy ilyen minőségű virágzatot/virág szerkezetet, ami a te kezed alól került ki… :D

Ja amúgy Tech buzie vagy, tuti pöttyös a zoknid!!!

Kérd el az első kfes adatbázist aztán lesz ott...lol :D Megnézném mit csinálsz hasonló helyzetben surmókám. :peacock:
 

Son of Soil

Member
Gk: a ph-val küzdök. Szerintem nem való az ilyen rendszer magról való termesztéshez. Túl sok a gyökérzet és emiatt valami gebasz van mert a ph-t csak nagy nehézségek árán tudom 6,1-6,2 körül tartani. Nem szarnám le a hiánytüneteket ha tudnék vele mit csinálni. 2 hét van még hátra kb amugy

Soul, pöttyös zoknim ugyan nincs de kifejthetnéd konkrétabban is mire gondolsz bro;)


Mit kéne írni még? Leírtad te magadnak. Én max. ismételni tudlak. Mag+sok tő+kicsi tank. Ilyen körülmények között csodát nem kell várni. Legalább csináltál valami normális anyát, amiről lesz a rendszerhez megfelelő mennyiségű klón, következő körhöz?

Kérd el az első kfes adatbázist aztán lesz ott...lol :D Megnézném mit csinálsz hasonló helyzetben surmókám. :peacock:

Az ügynöklistát ne kérjem ki mellé? Jó kis érvelés…
 

Medicropper117

Active member
Költözés van hamarosan így nem csináltam anyát. Ezekről akarok klónt venni és revegelni de így h senyvednek nem hiszem h sikerrel jár majd. Van valami titka a viragzasban klónozásnak? Vagy vegyek klónt és várjam a csodát hátha szerencsém lesz?
 

what_can_there

Well-known member
Miert a klont akarod revegelni es nem az anyat? A csucsokat lekapod, a gyoker 70%-at eltavolitod, marad kb. 5 grammnyi also virag, also agak, par level, igy elvan sotetben 2 napig. Azalatt a koltozest lezavarod, uj helyen friss oldatban 24 ora feny alatt, 2 het mulva lehet klonozni a veges hajtasokat. A viragzo klonokkal szopni fogsz, az boritek.
 

Medicropper117

Active member
Nah igen. Ezt gyanitottam én is:)
De akó valami ilyesmi lesz. Ezt a wannabe triploidot biztos revegelem. A legszebb virágokat ez dobja és érést tekintve is megfejeli a többit vagy 5 nappal pedig nem kezdett korábban virágozni sem.
Kösz a tanácsot
 

what_can_there

Well-known member
Wow, ezek jol meghiztak! Jovo hetig kibirjak, de most mar figyeld a bugakat penesz miatt, ugy latom lesz egy-ket tulmeretezett darab.

Nekem amugy jobban bejon a vakus kep, izlesek es pofonok. Igy tovabb, kivancsian varom a jovo hetveget.
 

Son of Soil

Member
Nekem azok a képek tetszenek, amikor egy nagymellű nő cheddar sajtot reszel a növényre, tangában létráról. Vót ilyen? Nem? Szégyeljed el magad.
 

what_can_there

Well-known member
Nekem azok a képek tetszenek, amikor egy nagymellű nő cheddar sajtot reszel a növényre, tangában létráról. Vót ilyen? Nem? Szégyeljed el magad.

Dolgozunk rajta, lesz olyan is hamarosan, mivel ez nekem is regi perverziom. Tetovalt csajjal mehet, vagy nem szereted ha ossze van firkalva a tolltartod?
 

Medicropper117

Active member
Flo 53. nap. Sajnos nèmelyiknek kellene mèg bő 10 nap de szombaton ezek megfekszenek. Hétfőn költözés. Majd ha nem lesz tele nagyon a faszom a trimmeléssel csinálok pár képet szüret alatt. Bár magamat ismerve totál szanaszét leszek csúszva (alap nem?) és elmarad. Majd amikor már lógnak tuti lövök párat. Addig is itt ez a kettő. Aki megmondja hány darab buga van megkapja a felét^^
(Amugy szerintem valami bajuk van....a bugák is bugákat hánynak)
 

Latest posts

Latest posts

Top