What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vc/SK CBD -800W

Medicropper117

Active member
Ma érkezett. Sikeresen szétbasztam kedden 2 ujjam így csak uborkahálót fog kapni. A DIY-t most nem vállalom, még vezetni sem tudok nem hogy barkácsolni:)
Ez a post is vagy 5 perc volt:D
Jah, Vad: hát nem. Olyannyira hogyha nem mutatnak valami viragot hamarosan akkor csunya vagdosast kell majd megejtsek. Az első levelezést, metszést ma vagy holnap kapják....csak elotte ki kell kepezzem az asszonyt:laughing:
 

what_can_there

Well-known member
En mindegyik novenyen a focsucsot hagynam, meg alatta a negy legerosebb agat, a tobbi mehet a komposztra, azok ugysem fognak nagy viragokat noveszteni ott lent. Egy-ket nagyobb levelet is leszednek, azokat, ami arnyekban van.
 

Medicropper117

Active member
Breaking news! Szabdosás közben észrevettem pár elővirág kezdeményt. Legalabbis remélem hogy nem a kanok tökösödnek:D
Viccet félretéve. Egy pár nap és sztem mind ivarérett lesz már. Elég sok ágat levadásztam, itt ott egy két nagy legyező is le lett kapva. Elfogyott a gyorskötözőm szóval a háló még nincs bent. Majd ezzel a felrakási módszerrel valszeg 2 szint kell de ez van. Szüretkor kicsit szopó lesz. Biztos h lesz 1-2 igazan méretes darab. A 40 centit verdesik a nagyok.
Igazabol elég uniformok a növények. Egy két növény van aminek hosszabb szárközei vannak de azok is kiköpött másai egymásnak. Aminek külön örülök h a Vc is összeszedte magát. Egész szép kis plant kerekedett belőle. Magasságra le van maradva de biztos h értékelhető motát fog adni. Ha felkerült a háló majd hozok képeket. Egyelőre nem vettem le minden ágat amit kellett volna mert tegnapelott emeltem a tápon és nem akarom szénné égetni őket. Majd virágzás kezdetén megszabadulok azoktól amik nem férnek vagy nem mutatnak potenciált
 

Medicropper117

Active member
Nah, mivel tudom h Dapk a hamvas nemiszervekre bukik így egy széjjeltrancsírozott vagina helyett hoztam valamit, amire tuti ráránt:laughing:

Az egyetlen Vc. Sajnos a képen nem látszik de egész bokros. Még vagdosnom is kellett őkelmét

Valami egy nagy totál és egy oldalnézet

EC:0,9 ph:6,2
Fény még 250w. Már nem akarom h nagyobbak legyenek. Amint megjelenik az első pistil rakom be a 400w-ot. Addig a táp is marad. Nem égtek meg. Stabil lett az EC a vagdosás után. Ezt virágzásig tartom is, viragzas előtt csinálok egy teljes vízcserét
Mára ennyi...legkozelebb akkor frissitek ha erdemleges viragokat tudok mutatni...vagy valami baj lesz...vagy nagyon unatkozom
 

iwantmorebuds

Active member
Ha nem gond tekercs a naplod stickelem. Miutan átnéztem a naplokat ez a minimum, ilyen egy jol vezetett naplo. Persze ha eltunsz feluton megy a levesbe :laughing:
 

Dapk

Active member
Veteran
Ha nem gond tekercs a naplod stickelem. Miutan átnéztem a naplokat ez a minimum, ilyen egy jol vezetett naplo. Persze ha eltunsz feluton megy a levesbe :laughing:

ha abbahagyná félúton, ne csak a napló, Medi is menjen szépen a levesbe :D
 

Medicropper117

Active member
Ha nem gond tekercs a naplod stickelem. Miutan átnéztem a naplokat ez a minimum, ilyen egy jol vezetett naplo. Persze ha eltunsz feluton megy a levesbe :laughing:

Nem tervezem lekoccolni. :)
Reméljük a napló 2. fele is igy megy le. Akkor megérte stickybe rakni:laughing:
Dapk: köszi a jóindulatot. Pedig még pedó képeket is hoztam h kielégítsem a beteg vágyaid:laughing:
Edit: ha már sticky azt a vitát cenzúrázhatnátok. Ne legyen ott mert aki később olvassa ítélkezni fog. Ha toroltetek azt reszt ezt a reszt is kicsapom es akkor a hulyeseg nem marad meg
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
Dapk: köszi a jóindulatot. Pedig még pedó képeket is hoztam h kielégítsem a beteg vágyaid:laughing:
Edit: ha már sticky azt a vitát cenzúrázhatnátok. Ne legyen ott mert aki később olvassa ítélkezni fog. Ha toroltetek azt reszt ezt a reszt is kicsapom es akkor a hulyeseg nem marad meg

Miről beszélsz, imádtam, még ki is ráztam rá :D
miféle vita? nem akarok kimaradni a jóból
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
aha.. má megin' whiped.. a múltkor is ráménekelháromoldalszaráradást vagy mit.. és kb 2 kommentem volt se előtte se utána :D
és nem azé' hogy fényezzem magam, de már az elején igazam lett és a párásító is bekerült ..

:tiphat:
 

Medicropper117

Active member
Nem olvastam rád semmi átkot csak felkaptam a cukrot mert épp menstruáltam:)
De felőlem maradjon...max lesz miért lezárni ha bedurcázok vagy esetleg elbaszom és szégyelném:laughing:
 

Medicropper117

Active member
Sajnos úgy néz ki 1-2 topptól meg kell válnom. Marha nagyok a kulonbsegek. Ha egy szintbe rakom az egészet jobb lesz a fényelosztás.
Vélemény? (Valszeg vagdosok de azért hátha tud valaki okosabbat)
Jah igen, mivel lehet letakarni a szárat miután levágtam? Én eddig alufóliát raktam rá egy pár hétre amikor vastag szárat kellett levágnom....biztos ami biztos. Lehet pont ez a hülyeség?:)
Addig is itt egy kép. A legmagasabb valahol 60 körül van. Elővirágok megvannak és a csúcsok is furik már. Hamarosan dobják az első pistilt...
Edit: nah meg itt egy muzsika is csakhogy örüljetek, https://youtu.be/kZlhbx3yGkQ
 

Attachments

  • 507202559.095452public.jpg
    507202559.095452public.jpg
    70.7 KB · Views: 20

Latest posts

Latest posts

Top