What's new

TrisatanicBourboulithrator

Booker

Member
Αμα έχεις φίλος για αυτή τη δουλειά ότι καλύτερα...χε.χε.χε.....παίζει και μάσκα πορείας να ρουφάς και μπάφους, ψάξε σε μπαφομάγαζο, εκτός αν γουστάρεις καλύτερα το sex sop :laughing:
Καλά κοψήματα αδερφέ!
 

petougia

Member
Το έκανα μόνος μου τελικά δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ light η αλλεργία αυτή τη φορά, ήμουν και προσεχτικός όμως.
 
Last edited:

petougia

Member
Οι φωτός είναι 3 μέρες αφού το έκοψα λογικά θα πήραν λίγο παραπάνω χρώμα οι ρίζες

 

tjo

life gardener
Veteran
Ελλας DWC team!!!:dance013:..ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ....

καλα πιώματα πετούγια και καλα επομενα....
τα πηγες τρισατανικα καλα!!:headbange
 

petougia

Member
Χαιρετώ την ομάδα! Με χαρά ανακοινώνω πως δεν συμφωνώ με έναν από τους ιντερνετικους μου μέντορες, δεν μου πανιάζει το στόμα όπως με τον κοκοφοίνικα οπότε προτιμώ τη γεύση του dwc αντίθετα με τον Hasi μας. Το σκανκ που είχα στο γραφείο, τα περσινά νορδεν (auto, δεν έκανα ημερολόγιο) και αυτό το σκανκ έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά, αλλά είναι το πρώτο που δεν μου πανιάζει το στόμα dry mouth. Ποτέ ξανα σκανκ και άμα ξανά ξεμείνω με άκυρα σπόρια θα πάρω καινούρια. Τα επόμενα σπόρια θα είναι τα εξής: Kosher kush, banana kush,og 18, vanilla kush, pinaple chunk, white domina (kanabia), acapulco gold, super lemon haze, la cof και chocolope. Α λέω να ρίξω ένα shot και στο cockies!
 

Booker

Member
Δηλαδή dwcakias Petougia?
Έκανες ωραία δουλειά για πρώτο, μπράβο.
Αυτό που λες με την γεύση, σε μένα σχεδόν εκμηδενίστηκε στο περσινό μου grow, αλλά πότιζα με σκέτο νερό 20-22 τελευταίες μέρες. Αλλά από απόδοση έχω την εντύπωση ότι έχασα αφού δεν φάγανε τις τελευταίες μέρες που επιβάλλεται παραπάνω και όλας.
Από δύναμη σε σχέση με το κοκοφοίνικα?
 

petougia

Member
Σίγουρα θα ξανά κάνω dwc γιατί θέλω να το τερματίσω όπως έκανα πέρυσι με τον κοκοφοίνικα, ξεπέρασα το γρ/watt κατά πολύ και όποιος θέλει το πιστεύει.
Τα θετικά που παρατήρησα είναι ότι δεν μου ξεραίνει το στόμα όπως ο κοκοφοίνικας ( το έκανε σε κάθε ποικιλία ) και το ότι πραγματικά για το dwc, παιδιά δεν έκανα ΤΙΠΟΤΑ, είναι μακράν ο πιο τεμπέλικος ξένοιαστος χασικλίδικος τρόπος καλλιέργειας.
Από κει και πέρα, το χώμα είναι τόσο γαμώ στο λαιμό, τόσο πιο δυνατό και μυρωδάτο που αξίζει όλη τη σπαζοκεφαλιά και την ταλαιπωρία.
Χώμα θα είμαι πλέον, θα κάνω και dwc αν βαριέμαι ή επειδή μου χει καρφωθεί να το τερματίσω αλλά θα μάθω χώμα και θα κολλήσω εκεί!

Όσο για την ποικιλία, κλασικό skunk ή cheese πες το όπως θες, παρά είναι καλό για μέρα το βράδυ μας τα χαλάει λίγο αλλά την δουλειά του την κάνει. Η γεύση περίεργο αλλά έχει ένα ίχνος από kush δεν με χαλάει καθόλου! Η μυρωδιά σκανκομπανανιζοφραουλιζοτσιχλιζει! Βγάλε Άκρη
Την παίρνω πίσω την τελευταία μου δήλωση, θα το ξανά έβαζα αλλά όχι μόνο του είναι υπερβολικά καλό για μέρα αλλά μέχρι εκεί.

Από δύναμη τα πιο δυνατά που είχα ήταν σε κοκοφοίνικα και σε χώμα δεν μπορώ να συγκρίνω διαφορετικές ποικιλίες, ασ πούμε έπινα το acapulco πέρυσι ενώ το kush ήταν πιο καλό strain γιατί το acapulco ήταν χώμα και δεν ξέραινε το στόμα, τώρα στο κοκο είχα πάντα ένα θεματάκι με το ph που μπορεί να φταίει και αυτό τι να πω.
 
Top