What's new

TrisatanicBourboulithrator

bazz

Member
Βρε ανταρτη έχω ζήσει και έχω κάνει παρέα με πολλές εθνικότητες λόγο δουλειάς...ταξίδια αποδο και απο εκι!Μονο οι ελληνες έχουν τέτοια συμπεριφορά, ντρέπομαι πραγματικά!!!
μην παιδεύεσαι ποιος πατάει το κουμπι και γιατί...ενας ακομη ελληνας!!!
 

petougia

Member
Ναι εχετε δικιο το ηξερα πριν το γραψω οτι εχω τα κομπλεξ μου και δεν με νοιαζει να το πω, αλλα ρε μλκ λιγκα σοβαρα τωρα dis στο grow σου και του μακεδονα και του μπουκερ? Ιεροσιλια να ουμε!
 

makedon

Member
Veteran
ποσο ακομα θα το κρατησεις?
τελικα κασερι ειναι?

αααα...και κατι για το κομπλεξ σου :laughing: η ζηλια αδερφε κερδιζεται δυσκολοτερα απο την επιβραβευση :biggrin:
μπαι δε γουει φυταρααα :yummy:

:tiphat:
 

antartist

Member
Όντως φυτάρα. Μπράβο!
Τα υπόλοιπα είναι περιττά.

No rest for the wicked.

[YOUTUBEIF]rBmMzabdEKQ[/YOUTUBEIF]
 

petougia

Member
Mkdn απ οτι βλεπω απο τα reviews το cheese εχω, περιμενω σε 2 3 μερες να εχω φακο να δω ποτε κοβω υπολογιζω μεχρι 2 του μήνα.
Antarti κοματαρα δεν το χα ακουσει αυτο γαμω τις φασεις εκει πανω!

Πω παιδιά δεν την παλεύω θέλω ενα μπάφο της προκοπής δίνω τα λεφτάκια μου σε ένα σκανκ που με κλανει μονο το πρωι ΚΑΙ ΒΡΩΜΑΕΙ!
 

petougia

Member
Συγνώμη παίδες που απέχω τρέχω όλη μέρα Σε λίγο ξεκινά η 5η μέρα του φλας, χτες άλλαξα νερό έβαλα σκέτο (χωρίς cannaboost και cannazyme) με λίγο ξινό αν και μάλλον το ξινό ήταν περιττό Μετά από μερικές ώρες έριξα το μισό της δόσης kleen σήμερα θα ξανά αλλάξω νερό με φουλ της δόσης του kleen το κρατάω 1 μέρα ξανά φρέσκο και μετά από 2 μέρες κόβω, ναι είμαι ψυχαναγκαστικός και ας μη φαίνεται από τον χώρο μου! Έρχεται updateΣυγνωμη παιδες που απεχω τρεχω ολη μερα.. Σε λιγο ξεκηνα η 5η μερα του φλας, χτες αλαξα νερο εβαλα σκετο (χωρις cannaboost και cannazyme) με λιγο ξινο αν και μαλλον το ξινο ηταν περιτο. Μετα απο μερικες ωρες εριξα το μισο της δοσης kleen σημερα θα ξανα αλαξω νερο με φουλ της δοσης του kleen το κραταω 1 μερα ξανα φρεσκο και μετα απο 2 μερες κοβω, ναι ειμαι ψυχαναγκαστικος και ας μη φενεται απο τον χωρο μου! Ερχεται update
 

petougia

Member
My beauties

My beauties

Θα βάλω από ένα φυτό σε κάθε room σε χώμα.
Έχουμε έναν κλώνο του cheese και ένα royal haze από Dinafem, το πρώτο σε allmix το δεύτερο στο αντίστοιχο της canna. Μέχρι στιγμής τρώνε kalong, θα αλλάξω φαγητό αλλά δεν ξέρω ακόμα τι, λέω να δοκιμάσω ή τα οργανικά της canna ή της ghe.

Cheese


Royal haze

Both
 

makedon

Member
Veteran
τωρα αρχισα να καταλαβαινω που κολουσε το τρισατανικ :laughing:
τουμπανα τα φυντανια!

μπαι δε γουει το πατωμα ιροκο ειναι η τικ? :biggrin:


:tiphat:
 

tjo

life gardener
Veteran
πετουγια ειμαι πολυ περηφανος για σενα...βλεπω την αλλαγη σου
μεσα απ το χρονο...και στις καλλιεργειες σου αλλα και στον τροπο σου..:comfort:
τα φυτα ειναι και γαμω!!
 

petougia

Member
Μακεδόνα ξέρω τι είναι το πάτωμα, χάλια! Θέλει φτιάξιμο, με τις ποικιλίες δεν τα πάω καλά.Το τρισατάνικ είναι επειδή έχω τρεις αερόπετρες και ρουτ ροτ ρε μη μπερδεύεσαι.

Να σε καλά ρε Τζο! Εγώ είμαι τυχερός που έχω εσάς εδώ στο φορουμ για σχεδόν άμεση βοήθεια με πληροφορίες ιδέες κλπα. Το σημαντικότερο βέβαια είναι το πόσο εμπιστεύομαι την κρίση ειδικά των έμπειρων από μια πατέντα μέχρι το πως θα επιλέξω ποικιλία, έχω φίλους growers που τους λείπουν τόνοι γνώσης απλά επειδή δεν μπαίνουν στη διαδικασία να είναι σε μια παρέα σαν και αυτή.
 

makedon

Member
Veteran
μ ενα μολυβακι περνα πανω απο την γρατσουνια,αχνα,μη το πατας πολυ
μετα παρε ενα λαδακι ξυλου,βαλε λιγο σε ενα πανι και περασε τη μολυβιασμενη γρατσουνια
και βουαλα :biggrin:

ελπιζω να μην σου χαλαω το θρεντ με τησ μλκιες μου :huggg:

:tiphat:
 

petougia

Member
Καλημέρεες!
Πω με σκάλωσες είχα ξεχάσει ότι λέγαμε για το πάτωμα, χίλια ευχαριστώ για το hack θα μου χρησιμεύσει σίγουρα και στα κοντά κιόλας, απλά το συγκεκριμένο πάτωμα είναι χρόνια και είναι γεμάτο γρατζουνιές, θέλει από την αρχή να σενιαριστεί ολόκληρο.
 

petougia

Member
Update flash day #7

Update flash day #7

Πριν από μια ωρίτσα τέλειωσε και η μέρα 7 από το ξέπλυμα σε δυο μέρες κόβω. Δυστυχώς το κόψιμο είναι μαρτύριο για μένα λόγο της αλλεργίας στη γύρη οπότε προετοιμάζομαι και εγώ με ζιρτεκ μάσκες γάντια ψαλίδια και δυο καλούς φίλους να κάνουν την περισσότερη δουλειά :D

 

Crowmax

Well-known member
Veteran
Ωραίος!!
Σε πιάνει αλλεργία δλδ όταν τα κόβεις;;; Φτερνίσματα και τέτοια ή τπτ πιο βαρύ;
 

LegacyTron

Member
Πριν από μια ωρίτσα τέλειωσε και η μέρα 7 από το ξέπλυμα σε δυο μέρες κόβω. Δυστυχώς το κόψιμο είναι μαρτύριο για μένα λόγο της αλλεργίας στη γύρη οπότε προετοιμάζομαι και εγώ με ζιρτεκ μάσκες γάντια ψαλίδια και δυο καλούς φίλους να κάνουν την περισσότερη δουλειά :D

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382967&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382965&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382964&thumb=1]View Image[/url]

πήγαινε σε sex shop και πάρε από αυτές τις μάσκες που χρησιμοποιούσαμε παλιά στις πορείες για τα δακρυγόνα. Τις τελείως κλειστές και στα μάτια, Ρωσσικού - Γερμανικού τύπου, με το φίλτρο! Θα σωθείς!

Καλό κόψιμο!
 

orfeas

Active member
Veteran
Πριν από μια ωρίτσα τέλειωσε και η μέρα 7 από το ξέπλυμα σε δυο μέρες κόβω. Δυστυχώς το κόψιμο είναι μαρτύριο για μένα λόγο της αλλεργίας στη γύρη οπότε προετοιμάζομαι και εγώ με ζιρτεκ μάσκες γάντια ψαλίδια και δυο καλούς φίλους να κάνουν την περισσότερη δουλειά :D

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382967&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382965&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=57008&pictureid=1382964&thumb=1]View Image[/url]

Πού την είδες τη γύρη ρε μεγάλε; Πιάσε τα ψαλίδια κι άσε τις γκρίνιες...

:tiphat:Ορφεύς
 

petougia

Member
Πού την είδες τη γύρη ρε μεγάλε; Πιάσε τα ψαλίδια κι άσε τις γκρίνιες...

:tiphat:Ορφεύς

Δεν είναι γύρη αυτό που με κάνει έτσι? Ακούγεται λίγο αλαφρό όπως το νικ μου ένα πράμα, αλλά πραγματικά άμα δεις τι περνάω θα γελάς, μάτια μύτη δεν έχω στο μισάωρο και ας φοράω και στολή αστροναύτη!
 

Latest posts

Latest posts

Top