What's new

TrisatanicBourboulithrator

petougia

Member
Να σε καλά για το κουράγιο, εντάξει το ξεπέρασα το σοκ έτσι κ αλλιώς καλα να παθω που δεν εχω βαλει μυαλό, το παθαίνω αυτό σε κάθε καλλιέργεια, ασε που μάλλον όπως τα πες είναι κάτι σαν χαλαρό heat stress ειδα μονο. Θα ανεβάσω φωτος αργότερα χτες με πήρε ο ύπνος..
 

petougia

Member
ΧΑχαχ Μακιντος μπορει.. Αμα το ξεγελασα και δεν καταλαβε οτι ειμαι Ελληνας!
 

petougia

Member
Day 28

Day 28

Update

Χτες έβαλα το cooltube και την 600w.Στον χώρο δεξιά, δυστυχώς χωράγανε μερικά παπαδιά ακόμα, φταίει λίγο το train που του κανα, 2 ή 3 μέρες ανάπτυξη που δεν έκανα. Μέχρι στιγμής ήρωας, έχει πεινάσει το έχω μπουκώσει το έχω αφήσει ώρα με ακραίο ph έχει root rot και 3 φορές έχει γίνει η νύχτα μέρα, έχει τα σημάδια του αλλά δεν σταματάει να τρώει τον άμπακα και να μεγαλώνει, πραγματικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από το πως μεγαλώνει αυτό το strain σ αυτού του είδους την καλλιέργεια και περιμένω πως και πως να δω στο τέλος τι ποιότητα θα βγάλει.
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
Δυστυχώς όχι..θα σου έδειχνα μια από τα δικά μου να κάνεις σύγκριση αλλά δε θέλω να σου
χαλάσω τη διάθεση χριστουγεννιάτικα :D
Πέραν από τη πλάκα, μια χαρά είναι κλαψιαράκο :yes: :canabis:
 

petougia

Member
Ε δείξε τίποτα ρε απίστευτε έχεις γεμίσει την στοά σου και παφ παφ, πας δεν μας κάνει λίγο κλειδαρότρυπα...
 

petougia

Member
Ευχαριστώ ρε ganja! Τι έπαιξε με το rating ρε παιδιά μας βαθμολογαει ο Χερβαντες η παίζουν με το φόρουμ τίποτα καλόπαιδα? Τέλος πάντων το μήνυμα μου είναι ότι οι Έλληνες growers είμαστε γαμιστεροί!
 
Last edited:

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
το θέμα των βαθμολογιών το ειχαμε ξανασυζητήσει παλιότερα και ειλικρινά πίστευα οτι το
τότε μήνυμά μου ήταν σαφές. Από τη στιγμή που οι ίδιοι γνώριμοι συνεχίζουν το ίδιο παραμύθι,
δλδ ανοίγουν λογαριασμούς για να βαθμολογούν θετικά συγκεκριμένα άρθρα και αρνητικά όλα τα
υπόλοιπα καθώς επίσης και να ρεπαρουν τον εαυτό τους -έλεος-, ζήτησα από τον βεμπ μαστερ
να επέμβει. Πρώτη κίνηση ήταν η αφαίρεση της δυνατότητας βαθμολόγησης άρθρων στο
Ελληνικό φόρουμ.

:tiphat:
 

petougia

Member
Στην αρχή τσαντίστηκα αλλά μετά κατάλαβα ότι είναι αστείο και γέλασα, για τα παιδιά εδώ δεν χρειάζεται να δίνω credits είναι υπεργρουερς, άτομα που μπορούν να φτάσουν αστρονομικές ποσότητες για το χώρο και το σετ απ τους, που δεν μασάνε να βάλουν ένα φυτό στην 600άρα τους ακόμα και όταν δεν έχουν ένα τσιγάρο να πιουν, και άτομα που παραλίγο να βγάλουν το πιο καλό γροου του icmag οπότε όντως, τα credits περιττά!
 

antartist

Member
Εγώ το έχασα λίγο το γκρόου στην αρχή....
Καλή συνέχεια και καλή χρονιά μαρή πετούγια, δεν το πας και άσχημα το υδροπονικό.

Απορώ κι εγώ ακόμα με αυτές τις συμπεριφορές.
Κι επειδί είμαι και λίγο αγαθός έχω την αισθηση οτι δεν γίνεται απολύτως επίτηδες αυτό.

Παρόλα αυτά, για να καταγραφεί και για να το διαβάσουν αυτοί που πρέπει, αν τα θυμάμαι κι εγώ σωστά, τα άτομα που έχουν διπλούς λογαριασμούς και μοιράζουν ρεπ δεν μπορούν να μοιράσουν ρεπ και με τους δύο λογαριασμούς. Εντοπίζεται η κοινή ip και τους αφαιρείται το δικαίωμα!
Πληροφοριακά και προσωπικά, πολλά από τα καρντάσια που μου μοιράζουν ρεπ, οι πόντοι τους είναι ανενεργοί ποντοι.
Παιδιά είναι κρίμα, πρώτον γιατί δεν πέρνω τους πόντους και δεύτερον γιατί αυτοί που έχουν διπλούς λογαριασμούς βγαίνουν κάρτα...
Μόνο αυτό.
Καλή χρονια σε όλους!!!
 

LegacyTron

Member
το ρεπ μωρέ μας μάρανε; ο καθένας ξέρει τι φτιάνει ( ή τι θα μπορούσε να τελειώσει και του το κόψανε βίαια) :dancer: :hotbounce :angrymod::fsu: :tumbleweed:


είναι αυτό το μωβουλί μωρί κουφάλα παπάδι από τα λίγα !!! Από θερμοκρασίες σου έκατσε μόνο ή είχε και καμιά γενετική κλίση προς τα κει;
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
Καλή χρονιά σε όλους.
Αέρα πάει το grow σου petougia :)

Με το ρεπ τι παίχτηκε και το έχασα;
 

antartist

Member
Το ρεπ υπάρχει για καποιους λόγους και έχει πλάκα, απλά δεν γίνεται ώριμη χρήση και χάνεται η διάδραση...

Δεν έγινε κατι ιδιαίτερο πέρα από το ό,τι ο Petougia δεχτηκε αρνητικές ψήφους , απλά ψαχνόμαστε(τουλάχιστον εγώ) με τα κίνητρα αυτών που πατάν το κουμπί.

Αν παρόλα αυτά θέλουμε να είμαστε δίκαιοι πρέπει να αναγνωρίσουμε το δικαίωμα σε κάποιον να μην του αρέσει ένα γκρόου και να ψηφίσει αρνητικά.
Αφού μπορεί!!!!!

Μια καλή ιδέα θα ήταν να γίνεται επώνυμη ψηφοφορία ουτοσώστε οι δύο καλλιεργητές να μπορούν να αιτιολογούν και να ανταλλάσουν ιδέες.
 
Top