What's new

Сезон 2011 Outdoor

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Deep Chunk

picture.php


При мен нещата са мн зле тази година..
Нямах възможност да ходя да ги поливам и сушата им еба майката..
Останали са ми само върховете на повечето растения, дано поне те налеят някакви глави...
 
Last edited:

yoss33

Well-known member
Veteran
Ех, жалко за DCто... Без вода нищо не става.
Аз се радвам, че вече гледам на място с вода, че как мъкнех тубите през ден в 40*С предни сезони...
Ето ни и нас, закрепил съм всички големи клони с колове, че нещо не може да се носи това растение само:

 

_Ina_

Active member
Veteran
много яко,подредено и компактно без да бие твърде много на о4и! Супер!
 
E

EverLast

:bump: Ap11 x C99 bx
 

Attachments

  • DSC00112.jpg
    DSC00112.jpg
    121.4 KB · Views: 49
  • DSC00113.jpg
    DSC00113.jpg
    108.1 KB · Views: 48

_Ina_

Active member
Veteran
Моя микс. дали ще стане до 25 ти,тогава съм го определила
 

Attachments

  • 11.09 (2).jpg
    11.09 (2).jpg
    159.8 KB · Views: 50
  • 11.09 (4).jpg
    11.09 (4).jpg
    98.8 KB · Views: 46
  • 11.09 (5).jpg
    11.09 (5).jpg
    114.6 KB · Views: 48
E

EverLast

Така като го гледам преди 15-ти Окт няма да береш...но пък изглежда доста добре...твоят микс какво по-точно беше???? Бяла вдовица с нещо ако не се лъжа...или? С кво храниш....някви буустъри и добавки ползваш ли да извадиш някой грам плюс?
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Най-вероятно ще му е раничко на 25ти, но колко рано не се знае :) Супер се е наляло мъничето :)
 

_Ina_

Active member
Veteran
Слагам им коприва,домашното гуано и още едно от баба ми забъркано:) с тва ги храня. оф,аз се надявах до края на септември да са готови,но ще ги погледна другия път. микса беше мъжки ЛА Конфиденшъл и женска уаит уидоу. ооо,15 октомври не ми се вярва 4ак,но може наистина до на4алото да откара. Добре ,ами с тоя Хаваян сноу ,дето вобще не цъфти кво да правя,ще се повтори историята с непалеца от миналата година маи. уж го дават до края на октомври,на4алото на ноември,но щом до 10 септември не беше пуснало и един мустак...:( даже пола му не мога да разли4а,камо ли да е в цъфтеж хаха
 

_Ina_

Active member
Veteran
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=4381034&postcount=2 Хора,тази статиика един 4овек от румънския форум ми я прати,много е интересно. Даже ще го пробвам за другия аутдор. тои е този дето го е пуснал,не е някоя ливада:) аз понеже му писах 4е имам проблем с поливането на цветята и е много сухо там.
 
Top