What's new

Сезон 2011 Outdoor

obione

Active member
Шарк на Шанти :gday:

МедМан на Шанти (и на фона се вижда една мега сатива дето почна да цъфти около 20 септ.)

Много ме радват, не е като миналата година с тея ГриинХаус как се наиграх...
 
E

EverLast

Яко изглеждат! А с тия на GHS се набута ли искаш да кажеш или точно обратното?
 

obione

Active member
Яко изглеждат! А с тия на GHS се набута ли искаш да кажеш или точно обратното?

Ем да, като цяло не съм доволен от "гриин хауса", анти "мухляс" растението(AMS)миналата есен си ми мухлясаха най-яките глави и на 8 от 8 растения имаше мухал, и не напушваше достатъчно..само да поясня, че всичко беше семка до семка.

Тази година пак имам много семки, ама Шарка на Шантибаба цепи много по-яко...даже има едно фено дето се влююбих в него, уникално креативен ефект(или нещо такова),от половин цигарка всичко ми се струва толкова интересно, дето в един момент започваш да се занимваш със 10 неща едновременно, и не можеш да си намериш място от кеф, "щурава работа"..ей такава трева обичам да пуша..
 

_Ina_

Active member
Veteran
хора, как ви се струва времето? аз се радвам 4е заваля,при мен беше много необходимо,но сега пък стана и студ,които малко ме притеснява. вашите цветя как се 4увстват на тия температури? аз си мисля 4е ще ги преживеят,но все пак доста ниски станаха дори и дневните. ина4е проклетата Хаваян сноука цъфна хаха Могат ли да измръзнат нощно време?Не са в планината,горе долу са на завет и на това раз4итам защото имат около седмица,10 дни до бране.
 

focktor

Member
Аз мислех да хода да бера вече,ама ме тръшна някаф шибан вирус ли е кво е.И не мога да мръдна никъде :(
 

yoss33

Well-known member
Veteran
тук не остана много :) само малко дърва за зимата...
picture.php


А това е последната снимка на живо:
picture.php
 

_Ina_

Active member
Veteran
еха,yoss33,щом такъв пън е останал от него представям си за какво става дума! Зна4и маи ще се позатопли колкото да изкарат още няколко дни навън,дано са преживели нормално тези два дни,4е те не са такива дървета,а са дребосъци;)
 

El jardinero

Active member
Хинду Къш от Сенси семена

Хинду Къш от Сенси семена

Такааа..... всяко начало си има и край :dance013: Това е последната снимка преди ножа .А ето и след ножа :tiphat:
 
S

Sacra Frasca

Такааа..... всяко начало си има и край :dance013: Това е последната снимка преди ножа

:jump::blowbubbles:


Call the doctor end a priest, just beautiful SCROG . Have a lot of fun buddy.
:tiphat:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Браво,браво! Страшни глави4ки ще си пафкаш сега:) ето една,две снимки и от мен. 1вото е 4ър4а,следващото-Лемон скънк и третото-ванила къш. ванилата като наи големи4ко растение ми се отблагодари наи добре,а ина4е на размер главите не са кои знае какво,но са приятни. не можах да им изкарам потенциала,но и времето ги сдуха,явно не им понесе рязката промяна в температурите. остана само Хаваян сноу които сигурно е замръзнал ве4е:(
 

Attachments

  • IMG_4866.jpg
    IMG_4866.jpg
    74.8 KB · Views: 37
  • IMG_4869.jpg
    IMG_4869.jpg
    64.8 KB · Views: 39
  • IMG_4872.jpg
    IMG_4872.jpg
    55.7 KB · Views: 38

_Ina_

Active member
Veteran
на мен не ми изглежда като нещо много яко на вид,а като изрод4е. незнам дали е целенасо4ено такова,но препо4итам класи4еските глави. ина4е цвета му е много як. е,предполагам и напушването ще си струва де.;) ето и една,две отлежали главици първите 2 от моя микс,после две връх4ета Мазарка и една главица от ванилата,която не успя да избухне докраи.. не ми бяха особено големи растениицата на горилата,но съм изклю4ително доволна от ка4еството. друг е въпроса 4е по разли4ни при4ини,къде от студ,къде от бързане вси4ки ги отрязах с около седмица по рано,но пък колко са яки!!!:) А все още пуша по дребните,тези си ги оставям за десерт:) разбира се могат да се направят 2,3 пъти по дебели ако са ми под ръка,но и това ще стане някои ден:)
 

Attachments

  • IMG_4883.jpg
    IMG_4883.jpg
    43.1 KB · Views: 45
  • IMG_4884.jpg
    IMG_4884.jpg
    79.6 KB · Views: 46
  • IMG_4880.jpg
    IMG_4880.jpg
    56.6 KB · Views: 45
  • IMG_4879.jpg
    IMG_4879.jpg
    82.8 KB · Views: 45
  • IMG_4885.jpg
    IMG_4885.jpg
    56.4 KB · Views: 47

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
EverLast това е Deep Chunk-a на Том, а не е на DJ :p
Иначе Ина при мен пък е точно обратното. Визията ми е любимото в растението.
На живо е доста по-различно.
Цветът е мн по-доъбоко лилав, и от 2те страни на листата.
Самите листа са мн широки и тлъсти. Като кадифе. Целите в кристали.
И мн силно лъщят на слънце.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Другото нещо което най-харесвам в сорта е аромата.
Силен, тежък, мъжки аромат. Който направо дразни носа.
И димът след пушене е мн плътен.

Като цяло тези снимки са от долната част на растението, която бе оставена да донапълва.
Върховете са доста по-плътни и големи. Глави с прибризително размера на яйчице.
Напушването му е индика. Идеално за преди лягане.

Проблемите, които създава растението са свързани с мухъл и гасеници..
Поради гъстите му глави, а и като цяло мн гъстата и сбита структура на растението е като магнит за мухъла..
Трябва да се преглежда често и да се "поразрежда" за да може да вятъра да преминава свободно.
Гъсениците също мн го обичат. Намирал съм доста големи в главите му. 5-6мм диаметър и няколко сантиметра дълга.
Нарпаво се угояват от него :П

:thank you:
 
Last edited:

tanq85

New member
tanq

tanq

zdraveite az sum mnogo nova po princip ne upotrebqvam trevica ama muja mi mnogo si q haresva ta re6ih da mu otgledam dosta 4etoh rasteniqta mi sa na 4 meseca oba4e sa mnogo muni4ki ve4e razpoznah mujkite i gi likvidirah a jenskite sa vzeli da obrazuvat glavi4ki s kosum4era no dolnite im lista vzeha da pojultqvat tuk pro4etoh 4e e ot lipsa na azot gledam gi v sredni da ne kaja malki saksii ako gi premeste v po golemi i zapo4na torene s laktofol dali 6te se opravqt i struva li si vuob6te poneje gi gledam na terasata dali 6te imat dostatu4no vreme da vurjat ne6to
 
Top