What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS - Northern Light - LED - DWC

Charass

Active member
Mérlegelés!

Mérlegelés!

Ma már bőven száraznak találtam ahhoz, hogy bekerüljenek az üvegekbe! Lehet kicsit jobban is megszáradt mint kellett volna! Most lefedtem őket, de 3-4 óránként kinyitom pár percre az első pár napban.

Megtörtént a mérés. Hát eléggé meglepődtem az a helyzet! Úgy néz ki túl pesszimistán álltam ehhez a végső súlyhoz!

Na nem húzom tovább! 91 jó gramm lett a vége!

A kis fehér tányérok a képen le vannak tárázva. Ez a súly csak a képeken látható szép bugák súlya! Ebben nincs benne az elmúlt 1-2 hétben elszívott minimum 10g kb, meg a trimmeléskor letöredezett maréknyi virágocska amik már szintén történelem! Én ezt a 91-et veszem "hivatalos" számnak! Ennél jobban már nem hiszem, hogy szárad, a közepük se nagyon nedves már! Maximum eloszlik csak faszán a még megmaradt nedvesség az üvegekben!

Köszi a figyelmet még egyszer srácok! ;)

picture.php

View image in gallery



 

Charass

Active member
Jaja úgy! Választasz egy fasza bugát kicsit összenyomkodod ujjal, majd be a sütőpapír közé, aztán hajvasaló! De csak pár másodpercig, mert megég a gyanta is. Meg elvileg minél alacsonyabb hőfokon készül annál jobb a minősége! Ezt a színe is mutatja. Az enyém elég fasza világosra sikeredett!:p Próbálom kitapasztalni a megfelelő hőfokot, illetve, hogy meddig tartsam összenyomva. Meg próbálok eszkábálni egy fa keretet amibe belemegy a hajvasaló pont, és akkor még jobban össze tudom nyomni!

Kövi körre jó lenne valami GLUE straint vagy valami hash-t venni ami mocskosul gyantás, hogy jó sok ilyen finomságot lehessen kipréselni belőle! :D
 

Charass

Active member
NL klón.

NL klón.

~6 hete raktam be közvetlenül 12/12 alá 10-15 centis gyökeres klón volt, elég szar állapotban. Eleinte csak a szekrény sarkában volt alig kapott fényt. És még egyéb dolgok miatt elég mostoha körülmények között volt tartva. Nem is a fű miatt hagytam meg, csak kísérletezni. Hogy mit bír a strain, ha már van anyanövényem belőle.

Az 1.8EC kezd kicsit sok lenni neki már. Szóval 1.5-re húztam. Csak 5db led megy fölötte. ~85W. Ami érdekes lehet: Ph-t nem mértem az eleje óta egyszer sem, nem is állítom. 8.0 csapvízbe keverem a tápot.

 

Charass

Active member
9. hét

9. hét

Pár napja kicsit lejjebb húztam a csúcsot egy drót segítségével, hogy lejjebb tudjam engedni a lámpát 1-1,5 centivel. Tegnapig minden rendben is ment, de nem rögzítettem a drótot megfelelően. Elszabadult, a növény meg majdnem hozzáért a ledekhez. talán egy centi ha volt köztük. A 24wattos led 1 centiről már elég meleg, búra nélkül! Naná, hogy akkor történik ilyen mikor nem vagyok itthon. Legalább 6-7 órát így ment. Meg is lett az eredménye! :Szerencsétlen úgy néz ki mint télen azok a picsák akik túltolják a szolit és csak röhögsz rajtuk. :D

Ezenkívűl sok érdekesség nem történt. A történtek ellenére a bugák szépen dagadnak, olyannyira, hogy betonkemények mindenhol! Pistileket ezerrel hozza még mindig... Szerintem ha 6 hónapig virágoztatnám ez még akkor is tolná ki a fehér szőrőket... Az hogy szétégette a lámpa, nyilván nem tett neki jót egyáltalán, viszont szarabbul néz ki a helyzet mint amilyen szerintem...

A 70. nap környékén levágom mindenképp bárhogy is lesz! Kell a box vegeltetni, átépíteni! Már így is csak arra várok, hogy kész legyen. Na meg már a füvem is eléggé fogyóban... Igaz túl sok nem lesz rajta, de azért nagyon kíváncsi leszek így nulla veggel, csak 85w alatt mit mutat majd a mérleg!
(Köszi a Sticky-t Whip! :tiphat: )



 
Last edited:

Charass

Active member
A leveleken látható lilás szín nem abból ered, hogy a strain hajlamos liluló phenókat produkálni. Elvileg az rqs nl-je lilul, de ez nem az a lilulás! A leveleken a sötét lilás szín azért keletkezett mert órákon keresztül ~1 centire volt a lámpától! A 24 wattos led pár óra után olyan forró, hogy max 1 secre tudom megfogni. Megkockáztatom, hogy az 50 celsius fölötti értéket is elérte, cirka 1 centi távolságból. Így tehát a hő és a led fényintenzitása vagy nem tudom milye, együtt ezt okozta!
 

fenomeno_djo

Active member
Very nice grow, grats on the yield and the quality! Scrog was done properly and i loved how bushy you made the plant look like . Thanks for sharing :biggrin:
 

Charass

Active member
Nagyon egyszerű, ez nem arról a növényről van! :D Ez egy másik mag! Ennek az anyja köszöni szépen, jól van, jelen pillanatban is pihen a másik boxban! :D Valszeg ez másik pheno is az előző levirágoztatott nl-hez képest, illatra, tömörségre, kinézetre is kicsit más!
 

ZoldOvezet

Active member
Nagyon egyszerű, ez nem arról a növényről van! :D Ez egy másik mag! Ennek az anyja köszöni szépen, jól van, jelen pillanatban is pihen a másik boxban! :D Valszeg ez másik pheno is az előző levirágoztatott nl-hez képest, illatra, tömörségre, kinézetre is kicsit más!

azt hittem ugyan az :D kemény télleg szép szine van
 
Top