What's new

RQS Northern Light Auto - Quick One - LED+HPS

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
szóval a logikát hiányolom, hogy olyan elvtársak akarnak melszolni, akik h2o2 vel is meglocsolnák a földet :D
 

gRazzy

Member
szóval a logikát hiányolom, hogy olyan elvtársak akarnak melszolni, akik h2o2 vel is meglocsolnák a földet :D


Na eztet nem tudom, marmint azt, ki akarna mit, mivel es hogyan. :D
Komplex segitseghez (feltetelezhetoen egy kezdo) nyisson naplot (minden infoval) az, aki bizonytalan akar egy kerdeskort illetoen, akar csak egy-egy informacio hianyaban.
 

gRazzy

Member
Otodik het.

A helyzet valtozatlan, kiveve hogy a viragok nonek, szorosodnek, viszont van egy NL feno ami kicsit lassabban indul be (jobb fent), de nyurgabb is mint a tobbi. A Quick One (jobb lent) is lassan indul be, meglatjuk behozza-e magat. A tapozas meg mindig 0.5ml Bio Grow, 1ml Bloom, 2ml Bio Heaven, 0.5ml Top Max, 0.5ml Rhizotonic, 1ml melasz, ph6.5, RH 45-50% 25-28c. A kovetkezo heten emelem a melaszt es elhagyom a Rhizotonicot.



 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
ilyen lógós gyökérprollémánál szokott lenni asszem amikor a ilyen szivogató root aphid megtámadja nézd meg nem mászkálnak e a kokuszban ott inkább
 

gRazzy

Member
Megneztem, semmit sem lattam a foldben, meg a potot is szetnyitottam, hofeher egeszseges gyokereket lattam, az aljan is egeszsegesek. A foszar lett supercroppolva de mar reg kiheverte, a tobbi hajtas es a foszar tok egeszseges. Ha nem fog tetszeni ugy is levagom az a ket oldalhajtast a gezhibe. :D
 

gRazzy

Member
Hatodik het.


Minden a legnagyobb rendben. A napokban lesz egy also lombritkitas majd kibovitem/szelesitem a satrat 100cm-re, szoval a 80x80 as tent, 100x80 lesz amit egy viragrendezes (szethuzom oket egyenletesen) fog kovetni. A kaja 0.5ml Bio Grow, 2ml Bloom, 3ml Bio Heaven, 1ml Top Max kiegeszulve 1ml Bud Candyvel, 2ml melasz, ph6.6, RH 40-50% 24-27c.
Ejszakai kepekkel a het kozepen jovok.



 
Z

zserbo

Udv Grazzy :) remelem emlekszel ram KFrol :D imadom a naploidat a regieket is szerettem. lenne hozzad egy par kerdesem novivel kapcsolatban de nem tudom hogy kell itt PUt kuldeni(bocs az offert)
UI: a tejet csak szeretni lehet xD
 

gRazzy

Member
Hey Zserbo, hogyne emlekeznek. :) PM-et 50 hsz utan tudsz kuldeni de nyugodtan kerdezz a megfelelo topikokban, azt majd osszejon az az 50 hsz. ;)

UI: :D :D

[YOUTUBEIF]xrY29R6CcsI[/YOUTUBEIF]

[YOUTUBEIF]agYIUXymVAw[/YOUTUBEIF]
 

gRazzy

Member
Hetedik het.

Eloszor is elnezest de nem volt lehetosegem (nem voltam otthon azokban a 4 orakban) "ejszakai" kepeket csinalni.

A lombritkitas (nem elegge) es a viragrendezes megtortent, viszont lett egy kis calmag hianyom amit epsom soval (csapott fel kaveskanal per liter) kezeltem foliar spray formajaban.
A kaja 0.5ml Bio Grow, 2ml Bloom, 3ml Bio Heaven, 1ml Top Max, 1ml Bud Candy, 2ml melasz, ph6.6, RH 35-55% 24-28c.


 

gRazzy

Member
Altalaban minden masodik loccs tapos, de ez fugg a straintol is, mennyire birja a magas EC-t.
Volt olyan auto novim (Jack47, sweet cheese, mohan ram, mig29) ami birta a tapozast minden locsolasnal, de a minden masodik az meg veszelyzonan belul van, jobb azon belul maradni :)
 

gRazzy

Member
Nyolcadik het.

Minden rendben, a viragok egyre nagyobbak es gyantasabbak, szag is van, de nem mondanam erosnek igy a szenszuro sem kerul fel.
A kaja pedig, 0.5ml Bio Grow, 4ml Bloom, 3ml Bio Heaven, 2ml Top Max, 2ml Bud Candy, 3ml melasz, ph6.7, RH 35-45% 24-27c.


 

DTales

Member
Ha jól tudom a Northern Lights éppen a viszonylagos szagtalanságról híres. Ezért is tervezem én is ezt els? növesztésnek. Jobb ha biztosra megy az ember. :)



Mekkora cserepeket használsz? (átmér?, liter)
 

gRazzy

Member
Jaja, tudom de van mellette egy Quick One, szoval igy egyutt sem durva. Jobb vigyazni persze, bar itt (UK) minden otodik utcaban termeszt valaki. :D

A potok 10 literesek es ha jol emlekszem 32cm magas es 23cm az atmeroje.
 
Top