What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS Northern Light Auto - Quick One - LED+HPS

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
van amelyik ipv65, amelyik csak borda meg panel és nincs lezárva szigetelve minden

az pont ugyanugy,
van is a marshydronál egy topic, ahol pont ezt kérdezte valaki és ott valamelyikeket ajánlotta, ami párabiztos, a többi 100% nem csepp és por -álló
 

gRazzy

Member
van amelyik ipv65, amelyik csak borda meg panel és nincs lezárva szigetelve minden

az pont ugyanugy,
van is a marshydronál egy topic, ahol pont ezt kérdezte valaki és ott valamelyikeket ajánlotta, ami párabiztos, a többi 100% nem csepp és por -álló

Koszontem, ezt jo tudni. Meg nem astam bele magam a LED temaba csak olvasgattam a Marssal kapcsolatban, meg olvastam par naplot/velemenyt es elegge meggyozott, na meg az ar/teljesitmeny aranya.
 

icmaghu

Member
Most megnéztem, és úgy látom, hogy ez a TSW széria nem vízálló, én inkább nem kísérletezek a párásítóval, marad megoldásul a propagátor.
Ár/érték arányban valóban jók a MarsHydro termékek, de ha igazán min?ségi és hatékony technikát szeretnél, akkor szerintem a COB LED termékek irányába kezdj el nézel?dni, az OpticLED gyártó termékei pl. elég komoly technikának t?nnek, de házilag és építhet az ember COB-okból jóval költséghatékonyabbul, ha fogékony rá :D
Brutális g/W eredményekr?l lehet olvasni, pláne szakért? kezek között..

Köszi az LST képet, ez valóban nem túl drasztikus, igyekszem én is elsajátítani :D
 

Snypie

Active member
Nekem stripjeim vannak. A régi párásítóm amikor kezdte megadni magát, akkor fullra kellett tekerni minden feltöltés után, majd visszavenni. Egyszer kegyetlenül berugtam és bealudtam, majd a nagy csattanásra ébredtem... A venti elfüstölt, a LEDeknek semmi baja nem lett. Folyt a víz mindenb?l :D
 

gRazzy

Member
Most megnéztem, és úgy látom, hogy ez a TSW széria nem vízálló, én inkább nem kísérletezek a párásítóval, marad megoldásul a propagátor.
Ár/érték arányban valóban jók a MarsHydro termékek, de ha igazán min?ségi és hatékony technikát szeretnél, akkor szerintem a COB LED termékek irányába kezdj el nézel?dni, az OpticLED gyártó termékei pl. elég komoly technikának t?nnek, de házilag és építhet az ember COB-okból jóval költséghatékonyabbul, ha fogékony rá :D
Brutális g/W eredményekr?l lehet olvasni, pláne szakért? kezek között..

Köszi az LST képet, ez valóban nem túl drasztikus, igyekszem én is elsajátítani :D

Utananeztem gyorsan ezeknek a COB-oknak es azt kell hogy mondjam, nem kerul sokkal tobbe a hasonlo teljesitmenyu COB mint a TSW2000, ugyhogy ramegyek erre a COB-os temara, olvasgatok kicsit aztan eldontom mi legyen, mert en meg maradok a parasitonal. :D
Az Optic valoban dragabb, de szerintem valami hasonlo is elvegzi a dolgat.
Ezt neztem most, de vannak alternativak, barkacsolni szeretek, de nincs idom, egyszerubb megvenni a plug n run lampat. :D

Phlizon COB Series 1000w, ez elvileg cseppallo.


Jaja, nalam a trening ennyi, meg max 2x megismetlem es ennyi, nem szerencses az autokat nagyon agyongyotorni mert megtorpanhatnak es a rovid eletciklus miatt ez a vegtermek mennyisegere lehet kihatassal.
 

gRazzy

Member
Nekem stripjeim vannak. A régi párásítóm amikor kezdte megadni magát, akkor fullra kellett tekerni minden feltöltés után, majd visszavenni. Egyszer kegyetlenül berugtam és bealudtam, majd a nagy csattanásra ébredtem... A venti elfüstölt, a LEDeknek semmi baja nem lett. Folyt a víz mindenb?l :D

LOL! Na most mar raparaztam annyira hogy rendeljek egy masikat. :D
 

gRazzy

Member
kínozható automatát akarsz ?

rakjál egy dutchpassionös mazart hidróba :D

Azt elhiszem, afgan es skunk szulokkel nem nehez. :D Bar a hidrot nem szeressem, mar az izet a f?nek, de lehet kovetkezo korom egy DP auto mazar es think different lesz, de foldben. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem tudom honnan a faszból különböztetné meg a földböl vagy oldatból derivált foszfátionokat de ahogy érzed brószájensz xD
 

gRazzy

Member
nem tudom honnan a faszból különböztetné meg a földböl vagy oldatból derivált foszfátionokat de ahogy érzed brószájensz xD

Volt egy baratom aki ugyanugy SS cream caramelt es cream mandarint csinalt mint en, vagy 10 kort lenyomotunk szimultan de o Wilmaban es mindig mas ize volt a funek. Persze gondolom a masfele tapok is kozrejatszottak, de semmilyen izfokozo boosterel sem volt annyira finom mint az en soilban termett fucsim.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
LOL



majd minja jön solon a vaktesztes példákkal xDD


én konkrétan nem bírom a földes kaparós tulnitrátozott virágot.
 

Solon

Well-known member
Miért te felismered a hidrós f? ízét? Az mivel rosszabb?


*Whiped meg meleg bárokba jár, láttam. Én nem járok oda, de láttam, hogy ott vóóót!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jóesetben már ránézésre megmondom, akarok e én abbó színi avagy sem :DD


a tesztet csak külön sátorral nyomassad, mer esélytelen
 

gRazzy

Member
Miért te felismered a hidrós f? ízét? Az mivel rosszabb?


*Whiped meg meleg bárokba jár, láttam. Én nem járok oda, de láttam, hogy ott vóóót!

A hydros olyan ures izu, azaz mint ha kevesebb izkavalkadot ereznek, nem tudom, a foldben (mondom, kizarolag a fenti tapasztalatok alapjan) sokkal testesebb, jobban kijott (az SS-eknel) az edeskes iz a kis citrusos utoizzel.
Nem mondom azt hogy rossz ize volt, de olyan feelingem volt mint a sotlan kajanal, hianyzott belole valami.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
te beérlelted normálisan haverod lecsapta 60 napra mindig.. tessék egy magyarázat példa.


szaarul tápozott a végén, elbasszák a "flusholással" stb stb stb stb oka lehet hogy ízetlen

és akkor arról még nem beszéltem a legtöbben száritásnál basszák el.
 

gRazzy

Member
jóesetben már ránézésre megmondom, akarok e én abbó színi avagy sem :DD


a tesztet csak külön sátorral nyomassad, mer esélytelen

Jaja, van meg satram, kisebb is, nagyobb is, kulon lesznek, a masikba veszek egy normalisabb LEd-et mert csak HPS-ek vannak itthon, es csak 400-tol felfele.
 
Top