What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS Northern Light Auto - Quick One - LED+HPS

icmaghu

Member
Most hogy nezegettem a melaszrol pontosabb infokat, olvastam en is ezt, de en meg emeltem soha ennyire, lehet ezert neznek ki a novijeim szornyen szarul. :D

Én a terv szerint kihúzom bel?le a maximumot floban, küldöm majd az eredményt :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
aki megfejti mi jaz kap egy ajándékot a mitulábátitól


na mivan, nincs tipp ?
 
Last edited:

gRazzy

Member
Kilencedik het.


A szokasos tultapon es egy kis hosokkon (tul kozel volt a LED) kivul minden rendben, duzzadnak a viragok, de meg nehany het kell nekik. A kaja 0.5ml Bio Grow, 4ml Bloom, 4ml Bio Heaven, 4ml Top Max, 1ml Bud Candy, 4ml melasz, ph6.4, RH 35-45% 25-27c.
Elegge el vagyok havazva szoval csak ket gyors kepet csinaltam.



 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
attól, hogy kézzel locsolgatod meg lightmix a neve, az tözeg 3 féle meg perlit keveréke az nem hidrózás, csak gyakorlatilag az, de ha ezoterikusan melaszozzuk a nemlétezö gomba és baktériumtelepet akkor már minden bijó ?
 

gRazzy

Member
Tizedik het.


A helyzet valtozatlan, lassan de nonek a viragok, viszont...kibaszottul nagy csalodas ez az strain (rqs nl), konkretan 3 mag, 3 szar feno. Olyan mint ha valami pakkos novik lennenek (kiveve a quickone).

//A fotos NL-em 14 hetre kesz volt veggel egyutt, nagyon stabilak voltak (Nirvana) es kb felszer tobb volt rajta 400W CFL-el.//

A kaja 4ml Bloom, 4ml Top Max, 1ml Bud Candy, 4ml melasz, ph6.4, RH 35-45% 25-27c.



 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ez kicsit más lett volna ha melasz helyett humin/fulvin cuccott kapott volna pl, a sok jó miatt a fontos nem tudott érvényesülni
 

Latest posts

Latest posts

Top