What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS Northern Light Auto - Quick One - LED+HPS

gRazzy

Member
te beérlelted normálisan haverod lecsapta 60 napra mindig.. tessék egy magyarázat példa.


szaarul tápozott a végén, elbasszák a "flusholással" stb stb stb stb oka lehet hogy ízetlen

és akkor arról még nem beszéltem a legtöbben száritásnál basszák el.

Lehetseges, bar ahogy emlekszem o is properul csinalt mindent, bar lehet a szaritasnal/erlelesnel elment valami, mas paratartalom, whatever, de a lenyeg hogy mas ize volt es ez 10 koron keresztul, erzezhetoen.
 

Solon

Well-known member
Jájj ez már itt fáj. Szóval mit hasonlítasz mihez? Van egy f? fajta, leszelektálva anyanövényre, majd szedtek bel?le klónt , az egyiket letermesztették bobmárliszarán nevelve organikusan, a másikat köcsög természetkárosító m?trágyával, hidróban. Nálad a bobmárliszarán nevelt nyert? Vagy most mit hasonlítunk mihez? Mert ha a f?dbedugott mazart nézem egy chronichoz mérve ott tényleg jobb a terpén és íz világ a mazar javára. De ennek mi köze a temesztési kultúrához? Egy hidrós mazar úgy agyonbassza a f?des mazart, hogy trump is lemond. Pedig biden az ellenjelölt.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
attachment.php
picture.php
picture.php
 

gRazzy

Member
Jájj ez már itt fáj. Szóval mit hasonlítasz mihez? Van egy f? fajta, leszelektálva anyanövényre, majd szedtek bel?le klónt , az egyiket letermesztették bobmárliszarán nevelve organikusan, a másikat köcsög természetkárosító m?trágyával, hidróban. Nálad a bobmárliszarán nevelt nyert? Vagy most mit hasonlítunk mihez? Mert ha a f?dbedugott mazart nézem egy chronichoz mérve ott tényleg jobb a terpén és íz világ a mazar javára. De ennek mi köze a temesztési kultúrához? Egy hidrós mazar úgy agyonbassza a f?des mazart, hogy trump is lemond. Pedig biden az ellenjelölt.

LOL, biztos van millio pelda pro-contra, de en csak a sajat tapasztalatomat irtam le, raadasul nem egy kor volt es ugyanaz (nem klon) a strain.

Most hogy ragugliztam, erdekes eredmenyek jottek ki a soil taste vs hydro taste. Elegge megoszto ez a tema ahogy olvasgatom.
 

Solon

Well-known member
Há nemtom, engem többek között Whiped több évig terrorizált, hogy állják már át hydrora, földr?l. Na hát azóta se f?deztem. Az azért valamit csak jelent. Pedig nem kedvelem, mert egy modortalan moderátor. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
megosztó, de a lényeg

hogy, akár föld akár hidró, minden kémia és fizika és biológiá, nem hit kérdése
áldás...

121275702_3279651802146985_3116066000784676081_o.jpg
 

gRazzy

Member
Há nemtom, engem többek között Whiped több évig terrorizált, hogy állják már át hydrora, földr?l. Na hát azóta se f?deztem. Az azért valamit csak jelent. Pedig nem kedvelem, mert egy modortalan moderátor. :D

LOL, de jol all neki a modortalansag. :D

Egyebkent en azert nem hydroztam soha, mert tobb idot kell raforditani mint a foldre, az nekem meg nem sok van, azaz a munkam miatt nincs fix pont az eletemben, a csaladom is hozzam igazodik. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha jól össze van rakva akkor sokkal kiszámíthatóbb mikor kell csinálni valamit, mint sarazásnál.
ja egy esetben szabad / kell földet használni, kint a nap alatt kenderhez


picture.php
 

gRazzy

Member
mi a különbség ?

Nem vagyok szakerto, de az egyiket csak idokapcsolo szeruen lehet allitani, a masik meg erzekel minden szart, es adagolja a vizet, stb, vagy akar tavolrol vezerelheted.. Sosem hydroztam, kerteket mar lattam kismilliot, es annyi fajtat hogy inkabb a foldnel maradtam. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azt az idökapcsoloszerüent értem, a másik az sci-fi felejtsd el inkább kevesebb bonyodalom :D
 

gRazzy

Member
azt az idökapcsoloszerüent értem, a másik az sci-fi felejtsd el inkább kevesebb bonyodalom :D

LOL.

Vannak ezek a Wifis sensorok. Ilyenek, de van sokfele.

https://www.amazon.co.uk/WANFEI-Int...t=&hvlocphy=9044955&hvtargid=pla-865380115916

Ezzel a telomon ellenorizhetnem barhonnan a viz ertekeit (EC, PH, valami tapokat is, gondolom NPK) es ha gubanc van vagy ha muszaj, csak akkor nyitogatom a satrat.
Vegulis igy konnyebb es egyszerubb lenne a hydrozas.

NA majd kimatekozom mi legyen. :D
 

Latest posts

Latest posts

Top