What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

Projekt feminizace Gorilla Glue #4 byl uspěšný tudíž máte jedinečnou možnost získat semínka zdarma a užít si trochu zábavy podmínky pro obdržení jsou následující pěstovat Indoor nebo Zatemňování a podání informací a fotek v tomto vláknu.
rozešlu balíčky po 5 kusech lidem co se tady napíšou a bych vtom neměl bordel už totiž nevím komu jsem co slíbil.

zde je seznam volných semínek
Gorilla Glue #4 S1 (GG#4 x GG#4)
Core Glue (aka Dogon Haze/ Amnesia Haze( core cut )x GG#4)
Cookies Glue (Girl Scout Cookies(forum cut) x GG#4)
Gorilla Sour Diesel (East Coast Sour Diesel x GG#4) omezené množství
Gorilla Sour Diesel (verze II/ Sour Diesel (riri cut) x GG#4) omezené množství
Illuminati Glue (StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush) x GG#4)
Gorilla Cheese (UK Cheese Brightside Exodus x GG#4)
Super Gorilla Skunk (Massechusetts Super Skunk x GG#4)
 
D

Dogon

bude pro mně čest svěřit ty semínka člověku a kapacitě jakou pro mne představuješ na ganja scéně MAHA KALA pravě ty,mužu poslat oboje pokud chceš,zatím se mi přihlásilo 5 lidí a semen mám spousty.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
díekc! tak klido oboje, ale zasadim jen pět asi uvidim :D zvědavý na ty kombinace, pro mě to může ecsd jenom osvěžit.. glue má skvělé parametry pro pěstění a a ecsd zas super up efekt..

glue
picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no hlavně mi v sobotu nezapomeň vzít ty regulary ECSD x Gorilla Glue #4/Chemdog IBL a forum cut :D a pokud máš ještě nějaký nerezervovaný core cut x gg4 a cookies x gg4 tak je klidně taky testnu ;)
 

hyena

Member
Veteran
čus, bych se teda taky přidal :) kdyby šlo tak 5 gorila cheese a 5 iluminati glue, tisíceré díky :)
 
K

Krutibrko

čus,už mám objednáno,tak teda jen abys na mě nezapoměl :D 5 x GG4s1, 5 x Cookies glue , 5 x Gorila sour diesel verze II (riri),taky ti mockrát díky :)
 
D

Dogon

Ja bych rad zkusil tu Core Glue.Diky a samo velkej respekt

ok Core Glue je dobrá volba nebudeš litovat všechna fena jsou fajn měl jsem i jednu co byla gejzír sweethaze terpenu

díekc! tak klido oboje, ale zasadim jen pět asi uvidim zvědavý na ty kombinace, pro mě to může ecsd jenom osvěžit.. glue má skvělé parametry pro pěstění a a ecsd zas super up efekt..

glue
View Image
krásná Gorilla klobou dolu MAHA KALA

no hlavně mi v sobotu nezapomeň vzít ty regulary ECSD x Gorilla Glue #4/Chemdog IBL a forum cut a pokud máš ještě nějaký nerezervovaný core cut x gg4 a cookies x gg4 tak je klidně taky testnu

neboj nic vezmu ti všechno co jsi chtěl plus ty femínka :biggrin:

čus, bych se teda taky přidal kdyby šlo tak 5 gorila cheese a 5 iluminati glue, tisíceré díky

bylo by dobrý se spojit z rákosníčkem a přijet si to osobně vyzvednout viz PM.

čus,už mám objednáno,tak teda jen abys na mě nezapoměl 5 x GG4s1, 5 x Cookies glue , 5 x Gorila sour diesel verze II (riri),taky ti mockrát díky

jsme domluvený jak bude čas tak to rozešlu
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tahle sobota, nebo až ta příští?
Kdyby tahle, tak se 100% přidám, i když nemůžu kalit... Pokud jo tak bych chtěl tak 5 semen od něčeho čeho máš nejvíc/chceš nejmín a jeden forum pokud bude, na oprc s tim BB samcem.
Dík :)
 

Mightyka

Active member
Veteran
Super, jsem myslel, že si řikal až ta další. Paráda, tak mi vem prosím 5x S1 a pokud budeš mít navíc ten forum :).
Dám si s váma alepon čajík a seženu si náústek na brka, abych mohl taky ochutnávat :D
 

hyena

Member
Veteran
bylo by dobrý se spojit z rákosníčkem a přijet si to osobně vyzvednout viz PM.



jsme domluvený jak bude čas tak to rozešlu

PM jsem nedostal, ale posílal jsem ti, nevim, jestlis četl. pokud budeš tak hodnej, pošli mi to po něm prosimtě. díky
 
D

Dogon

dnes odesláno wítko69,MAHA KALA,,5U52K4.....

prosím o dodání adresy
Krutibrko
-GD-
sailinder75
Krutibrko
Vysocinagrower

mám dotaz jestli někdo nemá link na tyto geny jakákoliv informace pomuže
Costal Rose
Blue Magoo
 

Mightyka

Active member
Veteran
Bral si tyhle dva? Na Blue mango jsem kdysi něco viděl, pohledám až se vrátim domu a pošlu pm, pokud budu úspěšněj! Máš li ještě šanci ber i ty thin mint cookies!
 
D

Dogon

ta thin mint cookies je objednaná.
Blue Magoo jsem zjistil tohle
Blue Magoo je elitní klon z Oregonu, který je už od 90. let .. Její rodokmen je DJ Short Blueberry x MajorLeagueBud (Willy's Wonder, F2)

Costal Rose?
 

Latest posts

Latest posts

Top