What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

už zase trápím GG#4 z koloidním stříbrem cca 10 dní dostává postřik a výroba CS je v plném proudu zdělal jsem už litr a druhej litřík se právě připravuje.
GG#4 je na přirozený periodě až bude čas tak jí šoupnu k holkám co na ní čekaj v boxu budou to tyhle geny ecsd,sd(riri), GG#4,amnesie haze(core)gsc(forum),chemd,ukch(exodus),mss,ghost og s1,StarDawg Illuminati minule jsem použil Mightyka cut,wd40 mimochodem jsem s tímto White Dawg x GG4 crossem zabodoval v soutěži za měsíc červen a dostal dárek v podobě semínek od boga Sour Lifesaver.

GG#4 colloidal Silver
picture.php
 
Last edited:

Witko69

Member
Hi , co je na té gorile tak speciálního, že stojí za trans hrátky? Na převážně sativu má poměrně široké větráky..
 
D

Dogon

cannabis sativa nebo cannabis indica jeto mix obou dle mého v dokonalí podobě absolutně nenáročná rostlina do určitý míry rezistentní proti šedivce výnosově nad průměr oproti běžné ganje má dokonce i chuť která je specifická kávovo-skunko-dieslovo-chemi-kush-tony
a bzukot je na velice dobrý urovni da se pěstovat od cca 25% do cca 33% což je další plus jednoznačně Holy Grail.
v potomstvu jsou uchvatné rostliny mě se velice zamlouvá cross amnesia haze(core) x GG#4 toje cross hodnej výsluní.
picture.php
 

-GD-

Active member
Já pošilhávám po Gorilla Bubble od Tonygreena.......
tak doufám že podobný nebude jenom název :D
 

-GD-

Active member
Je potom do buducna možnost nějaké spolupráce?
Napsal by jsem i PM, bohužel chci psát něco k věci a diskuze tu tak často neproběhne...
50 postů je pro mě smrt :D
 
D

Dogon

jakou spolupráci máš na mysli jestli budeš chtít pár semínek tak ti něco pošlu pokud bude dost ale nic neslibuji minule jsem měl jen pár kousku a to je pro mou vlastní potřebu a celkem dost lidem už sem slíbil semínka jak říkám pokud bude dost tak se nák dohodnem.
 

-GD-

Active member
jakou spolupráci máš na mysli jestli budeš chtít pár semínek tak ti něco pošlu pokud bude dost ale nic neslibuji minule jsem měl jen pár kousku a to je pro mou vlastní potřebu a celkem dost lidem už sem slíbil semínka jak říkám pokud bude dost tak se nák dohodnem.


To by bylo supr, já budu moct jako revanž nabídnout pyl z amerických "komerčních" odrůd, když bys měl zájem.
Do konce roku by jsem se chtěl vrhnout na selekci.
 
D

Dogon

co že to budou za odrůdy pověz nám to?
opět se pylu moc nesype v banánech jsou sice zrna ale chce to mechanicky otvírat uvidíme jak bude pyl života schopný.

nákvět je celkem slušný.

picture.php


picture.php
 
D

Dogon

vypadá to že dogon otevře seeds bank GG#4 se pochlapila moře semínek.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
co že to budou za odrůdy pověz nám to?
opět se pylu moc nesype v banánech jsou sice zrna ale chce to mechanicky otvírat uvidíme jak bude pyl života schopný.

nákvět je celkem slušný.

View Image

View Image

vypadá to super, je připravena ecsd k počnutí? :biggrin:

taky se těšim na malawi crossy v budoucnu mmmmm

krásné hobby, víc než hobby :D :tiphat:
 
D

Dogon

Čau MAHA KALA ecsd mám zastrčenou vzadu boxu tak nevím jak moc to koupila doufám že na ní něco bude jináč bych musel v projektu pokračovat a to se mi už nechce rád bych se věnoval selekcím mám tisíce semínek všeho možného ted dozrává Gorilla Glue #4 x Chemdogd backcross a F2, nejvíc pylu se čaplo u gorila glue 4,mss,chemdog d, tyhle jsou plný něco bude i na Girl Scout Cookies,ukcheese a AHcore bude taky něco ta se mi už osvědčila při prvním testu to vytáhlí haze fono je luxus něco tak dobrýho jsem neměl léta.

rozloučení z Gorilla Glue #4 přeměněná na samce pomocí koloidního stříbra (zabita)
picture.php
 
D

Dogon

Kdyby měl někdo zájem mohu darovat pár semínek mého crossu--ECSD x Gorilla Glue #4/Chemdog IBL jedná se o regular seeds.
nejsou vhodný na outdoor do naších podmínek jediná možnost je Zatemňování a indoor aby se projevil plný potenciál těchto genu.
pokud někdo projeví zájem mám jednu podmínku sdílet fotky tady v tomto vlákně dále budu aktualizovat co všechno mohu pustit pro dobročinné účely :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Pokud tohle někdo pojede, tak k tomu dám Gorilla Glue #4 x (ECSD x Chemdog IBL) povinně, at je vidět jakej bude rozdíl :)
 

Latest posts

Latest posts

Top