What's new

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

tahle kytka je moje nejmilejší má všechny předpoklady na vítěze kola výnos dala nejvíc ze všech,vůně je GG#4 +,Chuť je GG#4 + síla je GG#4 +.
netáhne se jako matka ale růstový vzorec je podobný všechny větve jsou stejně jako centrál v jedné lajně a nasypaná je že působí bíle jeto whiteGG......

S1 GG#4
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
D

Dogon

třeba vyjde to ecsd x glue v dalším kole co plánuju udělat přibude GSC(forum) a MSS..
tady je pár snímku glue cross.
Face off og x GG#4
picture.php

picture.php


CHemDawg D x GG#4
picture.php

picture.php


White Dawg x GG#4
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
třeba vyjde to ecsd x glue v dalším kole co plánuju udělat přibude GSC(forum) a MSS..

no to ecsd x gg4 by stálo za to, aspon pro ty kdo preferují dýzl spíš než psa nebo kuš :D ptze jak tady čuchám k té gg4 tak ta tu pěkně dýzlově zavánííí :D

o gsc vím žže je ovocná a o mss nic..

eště by mě zajímalo jak probíhá testování, páč třeba chemD x gg4 musí být kladivo hahaha představuju is že ležíš na podlaze hlavu na gauči, spíš máš v puse půlku jointa a tam kde končí joint je propálené tričko :D

????
 

Mightyka

Active member
Veteran
Haha já po 24 bez spánku, řízení motorovýho člunu celou noc dal strašný brko chemD x gg4 a že jdem spát, omyl vyhulim to a za svítání, už ani skoro nevim jestli zatáčim doleva, doprava a najednou jsme chytili zvíře (záměrně neřikám jaký, neni to nic nezákonýho a krutýho), vše na mě, docela nebezpečná sranda, třeba odběr krve byl bomba... :D Nikdy víc! Má to sílu, to ne že ne :D

Jinak osobně mi nejvíc ze všech chutnal Face off x GG4, ale já mám rád ty og.
Reversnul bych tu GSC, třeba kombinace s ECSD by mohla bejt hodně zajmavá :) Doufám, že budu mít čas a prostor na podzim...

no to ecsd x gg4 by stálo za to, aspon pro ty kdo preferují dýzl spíš než psa nebo kuš ptze jak tady čuchám k té gg4 tak ta tu pěkně dýzlově zavánííí

o gsc vím žže je ovocná a o mss nic..

eště by mě zajímalo jak probíhá testování, páč třeba chemD x gg4 musí být kladivo hahaha představuju is že ležíš na podlaze hlavu na gauči, spíš máš v puse půlku jointa a tam kde končí joint je propálené tričko :D

????
 
D

Dogon

já preferuji diesel a tahle kombinace z gg4 mě pořád láká tak že se budu snažit o spojení a dostat aspoň pár semínek.....
k tomu testování mohu jen říci že devatenáct různejch rostlin je dost velký sousto né že bych se vyloženě válel po podlaze přeci jenom tělo je zvyklé ale má oblíbená kombinace ganja+pivko mě spolehlivě ukolébá ať pálím cokoli ve vetším množství,chemD x gg4 mám tři fenotypy a jedna rostlina je celkem kladivo to jo a vůbec není špatná hlavně pálím brka občas fajfku rozhodně upřednostňuji S1 GG#4,coreglue a whiteglue to jsou moje dení společnice ostatní věci flákám budu se jím více věnovat hned po detoxu co jsem si na ordinoval ode dneška kvůli toleranci,možná Mightyka by mohl říci co si o tom myslí pár vzorku koštnul, jo ty S1 udělám znova tam je potencial elit!
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hmm ty s1 jsou zajímavé pokud ale bude s2 tak to bude možná ještě víc. hehe všude sem četl že gg s1 sou hodně sour bubble dom ale tys to vyvrátil ..

diesel je skvělý hybrid a dělá taky super hybridy. sd x gg4 zní dobře ale to stardawg x gg4 taky a říkals že tě neoslovil?

:respect:

Jinak osobně mi nejvíc ze všech chutnal Face off x GG4, ale já mám rád ty og.
Reversnul bych tu GSC, třeba kombinace s ECSD by mohla bejt hodně zajmavá Doufám, že budu mít čas a prostor na podzim...

og je skvělá genetika, splolehlivá.. di do toho reverzlá gsc může dělat hodně dobré samičky. mnam
 
D

Dogon

S2 zatím nebudou zabil jsem matku omylem ale dobrej nápad to zkusit,StarDawg x GG#4 byla jedna rostlina tak že nemohu dobře posoudit co poskytuje tato genetika nicméně pruměr.

Mightyka mi udělal radost že mu šmakovala Face off og x GG#4 kuřím Face off og současně Faceglue a nevým která je lepší jo jo.
GCS x ECSD jdi do toho chlape.

GD-vlastní crossy tady jedu o tom je celé vlákno.

pár fotek co jdou použít

GG#4 x GG#4 S1
picture.php


StarDawg x GG#4
picture.php


Face off og x GG#4
picture.php


Amnesia Haze(core) x GG#4
picture.php


Oregon Lemons x GG#4
picture.php
 
D

Dogon

Tímto bych ukončil první kolo z GG#4 cross a začal se připravovat na další výzvy.
vlastní feminizace ganji a nejen feminizace jsou plno hodnotným samozásobitelskím počinem a o to větší radost je když se povede dobrej kouř ,tak že přátelé a vím že to tak děláte pokračujme v hobby breedingu na té naší malí scéně a objevme Holy Grail.

další adeptky na pyl GG#4 jsou ecsd,gsc(forum),ghost og S1(fifti),mss,uk cheese(exodus)
v případě přebytku se rád podělím.

jo na ten detox jsem se vysral na co se trápit.
 
Top