What's new

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

GG#4 colloidal Silver je připravena splnit své poslání :biggrin:

picture.php


picture.php


picture.php


otevřel jsem pár květu a pyl se pěkně sype :biggrin:
 
N

not real geroi

hezký :D
kdyby byl zájem o sour bubble tak dozrávají, reveg by se dal udělat ,) tři ze tří samiček, takže na ven ideálka. je mega tvrdej, akorát listnatější a začíná plesnivět. ale prej ne tak vonavej spíš zemitej, uvidí se v brku...
ps co ta new malawi killer?
měj se :)
 
D

Dogon

čau chlape :tiphat:
malawi killer je pořád v lednici budu sázet další kolo který bude jenom ze semen,tu sour bubble revegni jestli mužeš.
sem si říkál že už sem tě dlouho neviděl..
no ty terpeny se v tyhle zimě už nerozvinou.
 

johnnsson

Member
hezký :D
kdyby byl zájem o sour bubble tak dozrávají, reveg by se dal udělat ,) tři ze tří samiček, takže na ven ideálka.

No určitě by to bylo zajímavé. Uvítal bych jeden klon na vyzkoušení. Já letos bojuji s pravým Afghánem a mrcha samice kvete teprv 10 dní a to počasí se silně zkazilo. Obávám se že tento pokus asi bude odsouzen k neúspěchu. Aspoň mám hromadu pylu ze samce na nějaké hybridy.
 
N

not real geroi

Já nemám možnost to revegnout, ani typek co to ode me koupil a sklízí , jede out ze semen. To spis apeluju na vas pokud chcete hodne dalo by se domluvit ze necha spodky .) Z ty malawi urizni urco pted kvetem vetev :) reference jsou fajn az moc :laughing:.
 
D

Dogon

velkou venkovní kytku nedám do mini matkárny řízni pár spodáru snad se chytnou.
 
N

not real geroi

Řízky se nechytaj většinou, aspoň já sem to vzdal, max nakvetlej... uvidíme spis sem myslel orezat kořeny datz kyblu do kvetniku nějak a nechat spodky...uvidime
 

johnnsson

Member
Řízky se nechytaj většinou, aspoň já sem to vzdal, max nakvetlej... uvidíme spis sem myslel orezat kořeny datz kyblu do kvetniku nějak a nechat spodky...uvidime

U kvetoucích kytek je to fakt horší, ale občas pomůže dát kus rockwoolu na živou kytku. Tedy klonovat, ale neuříznout to, jen oholit na bocích a potřít to gelem. Na ten stonek pak dám ze dvou stran tu vlnu, obmotám nití aby to drželo a navrch dám alobal aby to bylo ve tmě. Po 2 týdnech jsou kořínky skrz i u kvetoucí kytky a pak už stačí pod tím rockwoolem ten stonek uříznout.
 
D

Dogon

Čau kamarádi jaký máte názor na outdoor vs indoor už delší dobu sleduji že
Některé rostliny by se měli pěstovat výhradně venku pod slunkem uvedu příklad na
Critical Mass(bilbo) tolik vychvalovaný a takové zklamání hodně lidí ho zavrhlo ani mně nenadchnul pěstoval sem ho dvakrát indoor a nic co by stálo za řeč až do letošní venkovní sklizně rostlina byla sklizena 12 října nebyla zralá tak 10-14 dní jí chybělo přesto výborná,
nechápal sem jak tohle muže někdo držet tak šla do koše, škoda :wallbash: ta chut je na špici né jako většina trávy co chutná jako seno nebo kouř bilbo se drží na patře i po výdechu chutná jako lesní med z pomeranči neuvěřitelná chutovka.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Stejnak jako Katsu Bubba, vevnitř fakt propadák, venku (ve květináči, dokvetl za oknem) skvělý!
 
D

Dogon

opylování s přeměněnou GG#4 proběhlo na třikrát první v 17 dnu celkem bez uspěchu ne zaznamenal sem za hnědnutí blizen práším ještě 21 a 27 den, pylu sem rozprášil že by s toho muselo být tisíce semen ale výsledek je jen pár semínek tak nevím kde sem udělal chybu až to všechno doschne tak snad něco vypadne do plánovaného test kola.
pár fotek ze sklizně.
GG#4
picture.php

picture.php

picture.php
 
Ahoj stalo se mi něco podobného s PKL nejdřív sem myslel že to bylo zapříčiněno vysokou vlkostí(opyleno na 4x) a pyl se jednoduše nechytl ale okolo bylo semen požehnaně.samec sterilní neni :woohoo: Tak jsem to ještě zkusil jednou a opět nic :dunno: Myslím že to bylo nevhodným výběrem samce a ten geneticky nesedí a nebo mám sterilní PKL ale to sem myslel že se stát nemuže....respektive ted to budu zkoušet s jiným fešakem tak uvidím je to trochu oříšek.Jinak to máš moc pěkný hlavně GG 4 vypadá náramně.
At se dáří Bio.....
 
D

Dogon

přikláním se k tomu že jsem měl do značné míry sterilní pyl,přeci jen pár semínek bude tady je face off og z něho sem dostal pár kousku.

picture.php
 
Last edited:
D

Dogon

Součet toho co vypadlo a bude testováno v dalším kole a doufám že něco ještě přibude.
StarDawg x GG#4 -1
Face off og x GG#4 -1
GG#4 x GG#4 -1
Oregon Lemons x GG#4 -3
Agent Orange x GG#4 -4
CHemDawg D x GG#4 -3
Amnesia Haze(core) x GG#4 -3
Blue Meanie x GG#4 -3
White Dawg x GG#4 -3
tento pokus o fem semínka budu opakovat dokud nedostanu pár kousku z ecsd to mě láká nejvíc tahle kombinace.

Agent Orange
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Moc toho neni, ale i tak dobrý :)
Agent krásnej! U mě je naprosto skvělej v kombinaci s Face Off OG, vůně podobná jako máma, ale je tam takovej drsnější podton OG, skvělá věc, snad budu i revegovat :D.
 
D

Dogon

To rád slyším že Agent Oranga dostal ňákej terpen od Face Off protože mě osobně není příjemnej ten smrad při květu.
jestli jeto skvělá věc tak to reveg určitě udělej naté fotce vypadá ten cross og dominantní
co zbytek jak si vede :watchplant:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Máš to uplně stejný jako já s Core cut a s Cheesem, když to cejtim, tak je mi z těhle dvou skoro až na blití :D Oproti tomu Agent mi voní uplně skvěle, bych si mohl nalepit páskou paličky do nosních direk :D.
Zatim teda Agent x FOG vede na plný čáře, všechny se táhnou jako OG, výnos slušnej a terpeny převážně z A.O. o orosenosti nemluvě :)

Zbytek nic moc, měl jsem "nemocnýho" psa a dva tejdny sem se od ni nemohl skoro hnout, tak jsem na kytky dost kašlal a ty co jsem hnojil minerálníma hnojivy (druhá půlka bio), tak se mi povedlo předávkovat N. Ještě se mi to nikdy nestalo. Struktura palic hodně utrpěla. Odnesly to dost 3 phena, jinak to docela de. Každopádně pes se zdárně uzdravuje, včera mu vyndali 60 stehů, takže já jsem naprosto spokojen :).
 
Top