What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUTDOOR - PYTANIA

dizel

Member
tylko ze pomidorow sie nie pali ;) nie wiadomo jaki to moze miec wplyw na organizm, nawet po okresie karencji (ilość tych substancji sie zmiejsza do pewnego poziomu, nie znikaja calkowicie)
 

wojek

Member
Mam takie pytanko.Moje roślinki są trochę zagrożone a zapyliłem je, jeżeli bym odciął odgałęzienie i włożył je do szklanki z wodą czy nasiona by dojrzały, bo wiem że z męskimi krzakami by uzyskać pyłek tak można robić więc proszę o małą pomoc.
PZDR
 

tomato

Member
Veteran
hipotetyczna sytuacja: rosliny sa gotowe do sciecia w 100%, ale nie mozesz byc w tym czasie na spocie. waszym zdaniem lepiej sciac:
1.tydzien wczesniej
2.tydzien pozniej
a jesli tak, to dlaczego ??
pzdr

E:chodzi o sative.
 
Last edited:

57fun

Member
skunk#1 od sensiseed dochodzi w polskim klimacie jezelio slonko dopisuje :]
moze za tydzien dam foty mojego ogrodka o ile nikt mi nie zajebal pomidorkow, bo rosna u mnie na dziko od 3 miesiecy bo niemam mozliwosci ich dogladania:], a indorek w ta jesien zapowiada mi sie slodko dzieki forumowiczowi:] juz niedlugo sie odwzdziecze:}
 

tomato

Member
Veteran
fajah, nie wiem po co ci te doniczki, faktycznie jak pisal ganjah sa zupelnie do dupy, musisz je zajebiscie mocna nawilzyc zeby przebily sie przez nie korzenie, albo kawalek urwac lub odciac...mialem kilka takich teraz i nie przez wszystkie zdola sie przebic korzen co sprawilo ze roslinki byly ultra kompaktowe...za duzo roboty, i przy transporcie sie wyginaja i rozwalaja...ogolnie nie polecam...

E:a to sorka hehe:rasta:
 
Last edited:
G

Guest

witam fajah po co stosowac donice jak można wyłożyć dołek grubą folią budowlaną ale i tak musisz mieć jakieś tam dziurki na dnie w tej foli zeby woda nie stala :joint: :joint: :joint:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
zaraz zaraz, doniczki torfowe sa calkowicie w porzadku i nie stanowia ZADNEJ bariery dla korzeni jakiejkolwiek rosliny kiedy sa wkopane w ziemie i wilgotne. Korzenie przechodza przez takie doniczki jak przez maslo. Do tego zostaly stworzone, zeby stymulowac rozwoj bryly korzeniowej i zeby potem mozna bylo latwo rosliny przesadzac, ekoloogicznie zarazem, bo nie trzeba uzywac plastikowych pojemnikow.

Za przeproszeniem, male i slabe rosly na skutek zupelnie innych bledow.

Natomiast Fajah, to czy uzyjesz doniczek czy tez foliowych workow, zalezy od ciebie - duze worki sa tansze, donice dadza sie przenosic w bezpieczne miejsce. Jezeli ziemia na miejscowce jest wyjatkowo nieurodzajna typu piasek lub glina, to obydwie opcje sa dobre. Nie polecam mniejszych niz 60l.

Tylko jedna uwaga - do rosliny w doniczce lub torbie, nawet 60ltr., trzeba czesto przyjezdzac podlewac w lecie, przynajmniej raz na tydzien. Nie da sie polegac na wodzie pod miejscowka.

pozdr, kov
 

white_pony

Member
na poczatek witam wszystkich bo pierwszy raz tu jestem, a oto moje pytanie: mieszkam obecnie na poludniowym krancu norwegii, czy wiecie jaki gatunek najlepiej bedzie zasadzic na out, oprocz lowriderow oczywiscie, bo te to napewno dojda. Chodzi mi o cos co ma krotki okres kwitniecia bo koniec wrzesnia w nocy strasznie zimno jest i sie boje ze mi pomarzna. moze znacie np jakiegos growera z tego kraju, jestem tu od niedawna i jakos nie moge poszukac nikogo z tych stron, a w przyszlym sezonie zaczynam out po raz pierwszy i nie chcialbym popelnic najwiekszego bledu i zasadzic czegos co w zyciu nie dojdzie pozdr HIGH PONY
 

white_pony

Member
witam ponownie, wiec tak zgodnie z radą, poszperalem po forum i okazalo sie ze najlepsza odmiana bedzie - LEB 27, tylko ze tego nigdzie nie ma w sprzedazy!!! dlaczego, nie rozumiem, moze po prostu nie umiem szukac. Dlatego po raz kolejny prosze o pomoc, jak ktos wie gdzie moge dostac, albo ma na sprzedaz nasionka tej przecudnej roslinki to prosze o odp pozdr...
 
A

adrianmenyo

pony widze ze jestes nowym uzytkownikiem, witaj na wstepie a co do odmiany to napisz nam czy sadziles juz cos? czy to jest takze twoja pierwsza uprawa? Pozdro!







Zdjecia z przed 2 tyg. tu jest Hollands Hope i EG jesli masz problemy z wilgotnoscia lub opadami polecam hollandsa u mnie non stop padalo przez miesiac i nic ani grama plesni, tylko troszke slaby jest dla hronicznego palacza, (np dla mnie ) ale uwiez ze wielu ludzi to palenie wymiata...
 
G

Guest

White Pony, jeżeli będę miał Leby27, chętnie się podzielę. A szanse są.
Pewnie po gwiazdce :D

A tak nawiasem mówiąc to to nie jest jakiś wymiatacz tylko taki dzienny sprzęcik.

Pozdro1410
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top