What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUTDOOR - PYTANIA

bogusik2

Member
Kilary.przypuszczam.ze.to.moj.crossik:)
I-Ierm.u.siebie.nie.mialem.wiec.(jak.juz.po.fotce.powiedzial.Can.JaI-I..brak.liter.sory;p)nasionka.na.pewno.dobre...
Fajna.samiczka.badź.z.niej.dumny.;).pzdr
 

Cinnamon

Member
@Tonny - z kiełkowalnością różnie bywa ;) - wsadź nasiona np. do lodówki - trzymając w niskiej temperaturze, powodujesz wydłużenie okresu zdatności do kiełkowania ;).
Co do wysadzania to już musisz sam podjąć decyzję nie sugerując się naszymi wypowiedziami - jedyne co mogę napisać to, że palenia nie będzie zbyt dużo, a jeszcze jest problem czy ta odmiana dochodzi w naszym klimacie.

@kiraly1976 - tak jak napisał GJ to nie jest żaden herm ;). Wiem czym się zasugerowałeś pytając o to :p - to naturalne i nie masz się czego bać ;).

Peace iG... :kissass:
 

kiraly1976

New member
bogusik2 said:
Kilary.przypuszczam.ze.to.moj.crossik:)
I-Ierm.u.siebie.nie.mialem.wiec.(jak.juz.po.fotce.powiedzial.Can.JaI-I..brak.liter.sory;p)nasionka.na.pewno.dobre...
Fajna.samiczka.badź.z.niej.dumny.;).pzdr

a co dokładnie jest ten crosik bom nieświadomy :) :joint:
zamawiałem nasionka z cannabis.fr
W każdym razie dziękuje i rzeczywiście jestem dumny z pierwszego krzaczka w życiu. Mam nadzieję żę topki się powiększą i ładnie okleją żywicą przez te kilka tygodniu,
pozdrowiny :wave:
 

bogusik2

Member
Crossik.to.po.prostu.2.odmiany.zbzykane.ze.soba.jak.naturka.cciala...(pamietny.cytacik:D...ale.tez.nie.pamietam.od.koqo;p)
Podziekowania.dla.c.fr.pl.ze.moe.zobaczyc.swoje.malenstwo.w.takiej.pieknej.formie:D..
Miedzy.kolejnymi.wizytami.u.damulki.sam.zobaczysz.wysyp.tricomow:)pzdr
 

kiraly1976

New member
bogusik2 said:
Crossik.to.po.prostu.2.odmiany.zbzykane.ze.soba.jak.naturka.cciala...(pamietny.cytacik:D...ale.tez.nie.pamietam.od.koqo;p)
Podziekowania.dla.c.fr.pl.ze.moe.zobaczyc.swoje.malenstwo.w.takiej.pieknej.formie:D..
Miedzy.kolejnymi.wizytami.u.damulki.sam.zobaczysz.wysyp.tricomow:)pzdr

to że zbzykane dwie odmiany to wim :redface: ,ale nie mogłem skumać że to przez ciebie wykonane, ale też się cieszę że tak się wyszło.
Dzięki Ojcze,
szkoda że mam tylko jednego krzaczka :(
prześle fotki po kolejnym rozwoju krzaka.
pozd boguksik
 

bogusik2

Member
Krilay.bedac.precyzyjnym.dalem.im.nastroj.i.postawilem.kolo.siebie:D
Nasionka.wyprodukowala.naturka.;)
Potem.sprzedalem.wlasne.dzieci.dla.zysku.dla.was.do.zniewolenia:D
Ta.niewolnica.sprawuje.sie.calkiem..calkiem..:)
Czekamy.na.dalsze.foteczki;ppzdr
 

dizel

Member
selasie, moze dojdzie, byly chyba dwa pheno tej odmiany i ty masz chyba klona z tej silniejszej ktora szybciej zakwitala i chyba nawet krocej kwitla (pod lampami), a jesli z tymi klonami to prawda to moze zeczywiscie sie wyrobi
 

nol

Member
Ducksfoota jednego tez posiadam na spocie i ciekawy jestem czy cos z niego bedzie. Fotke wstawie to wszyscy zobaczymy czy ta odmiana nadaje sie pod polską chmurkę
 

urban

Active member
Niełudziłbym sie ze DF dojdzie, pamietam ze Kov mial na oucie kiedys sztuke i pod koniec sezonu miala cos pod zalązki topow.Cos mi sie kolysze po glowie ze sam Wally wspominal o df ze zaczyna kwitnac jakos przy 13godzinnym dniu na oucie -czyli u nas to jakos kolo polowy wrzesnia chyba
Co do tych klonow z ktorymi wyskoczyles Bio...czekam na twoje 50 postow bo bedzie ciekawa rozmowa czuje hehe
 

dizel

Member
kov mial ta odmiane, jego zdjecie jest chyba nawet na seed.pl, i zeczywiscie mu nie doszla, sporo ludzi pisze ze klony sa bardziej wrazliwe na zmiany oswietlenia (niz rosliny rodzicielskie, ktore sa w tym samym wieku), ale czy dochodza wczensiej na out? nie mam w tym sezonie zadnych klonow, a wczesniej nie zwracalem na to uwagi
 
Last edited:

kiraly1976

New member
bogusik2 said:
Krilay.bedac.precyzyjnym.dalem.im.nastroj.i.postawilem.kolo.siebie:D
Nasionka.wyprodukowala.naturka.;)
Potem.sprzedalem.wlasne.dzieci.dla.zysku.dla.was.do.zniewolenia:D
Ta.niewolnica.sprawuje.sie.calkiem..calkiem..:)
Czekamy.na.dalsze.foteczki;ppzdr

Bogusiku dorogi czy zostało ci kilka nasionek LR x ww ?
dosadził bym kilka. daj znać, ewentualnie gidzie można zakupić w miarę tanio kilka sztuk
 

bogusik2

Member
Niestety.z.tamtyc.nasion.nic.mi.nie.zostalo.juz.;)
Jezeli.juz.to.uderz.na.qq.do.c.fr.pl.i.spytaj.czy.niemoqlbys.kupic.ratisowyc.nasionek..
pzdr
 

kiraly1976

New member
muchos gracias.
apropo ile mogło zostać temu krzakowi LR x WW.
zauważyłem kwitnienie 4 lipca-oto fotka


po 5 i pół tygodnia wyglada tak:





niechciałbym przegapić dobrego momentu, nie wiem czy czekać do 8-9tyg od 04 lipca .Czy roślinka mogła dojść wcześniej bo 80% włosków jest juz brązowa. będe wdzięczny za pomoc co o tym sądzicie.
ps. bogusik2 to twoje dziecię ;)
 
Last edited:

bogusik2

Member
Bardzo.ładna.roślinka:D
Wyqląda.jak.napucniety.monster..a.skoro.wyqlada.to.pewnie.i.jest;)
Jak.dla.mnie.juz.pod.koniec.sierpnia.mozna.ja.ciac.jak.nie.teraz...
:D/nie.miałem.pojecia.ze.wyjda.mi.ta.wczesne.pestki:D
Miłe.zaskoczenie...pzdr
 

kartofel

New member
Mam pytanie do osób posiadających w swoich ogródkach odmiany Shaman i Durban Poison z DP oraz The Church z GH, czy Wasze dziewczyny już kwitną? bo moje qrde coś nie teges i zaczynam sie martwić czy aby zdąża!
pozdrawiam
 

tomato

Member
Veteran
ja mam DP z DP i jeszcze nie kwitnie, choc ostatnio zauwazylem kilka wloskow wiec moze juz lada dzien....???
 

rastaman

Member
kartofel said:
Mam pytanie do osób posiadających w swoich ogródkach odmiany Shaman i Durban Poison z DP oraz The Church z GH, czy Wasze dziewczyny już kwitną? bo moje qrde coś nie teges i zaczynam sie martwić czy aby zdąża!
pozdrawiam


Mam 3 Shamany i każdy już kwitnie od kilku dni. Nie martw sie :petting: Shaman i Durban powinny dojść w naszym klimacie. Nie wiem jak z The Church bo to nowość. Zacznij dawac nawoz z nieznaczną przewaga fosforu i potasu - to pomoże przestawić się roślinom na flowering :)
 

kartofel

New member
no to mnie trochę uspokoiliście:) u mnie najbliżej zakwitnięcia jest chyba właśnie the church, mam nadzieje że na dniach wszystkie zakwitną:)
mam jeszcze jedno pytanko czy stosowanie ripena na łące daje równie dobre efekty co in?
 
Top