What's new

Outdoor 2010 + multe nelamuriri

Status
Not open for further replies.

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
ma gandeam ca ar fi mai simplu daca gutza ar canta regulile de crestere, asa poate nu ar mai aparea atatia care sa intrebe ceva ce ar fi trebuit sa stie daca citeau pe aici.
 

tricky1

Member
ma gandeam ca ar fi mai simplu daca gutza ar canta regulile de crestere, asa poate nu ar mai aparea atatia care sa intrebe ceva ce ar fi trebuit sa stie daca citeau pe aici.
Ar creste prea multa lume atunci, ar fi Ro invadata de groweri manelisti (naspa categorie).
 

ProCan

Member
un manelist care sa fumeze iarba ne-ar trebui sa promovam Cannabisul.
Cum a facut Aristotle Onassis ...a vrut sa vanda tigari si femeilor si a facut o treaba de minune...a inmanat pe secena unei actritze celebre o tigara.Ahhh apoi s-a dat tonul.Femeile fumau de rupeau.
Asa ar trebui facut cu manelistii....=)) sunt o mare parte a tarii....daca nu 90%
 

brainDMG

Member
manelistii n ar trebuii sa existe dupa parerea mea .. ei pot promova doar prostia si stiluri vestimentare gen prada cu multi $$$$ lipiti ..pe spate :)
 

ProCan

Member
cat potential.......sunt buni manelistii pentru ca ei fac ce vad....=)) usor de controlat si manipulat.Sunt o tinta clara :)))opinina mea...
Daca gutza maine aprinde un joint...toti taranii ...Ba Vasile ce tare e ala!!hai sa fumam si noi
Daca salam Face o melodie despre smecheri care fumeaza cannabis ,si inclusiv el sa fumeze..eu zic ca lucrurile ar scapa de sub control cu manelistii=))
 
^ deja toti cocalari is cu etnobotanice... si acuma se vand la greu ... cel putin la mine in oras:D ... pula mea.. era vorba de outdoor nu de guta... da mnoah.. uite cum o schimbat explozivu subiectu :)) rusineeeeeeeeeee
 
E

evilkid

vin si eu cu un off-topic :
sa imi explice si mie cineva care e faza : ' dau bani la lautari pt nevasta, pt copiii mei...etc' dc dai bai la lautari si nu le dai lor? :| aiurea trend :))))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
scopul este pentru a arata la lume ca ai bani.

totusi e un thread de outdoor, nu inteleg de ce nu veniti cu intrebarile legate de fauna mioritica pe threadul de outdoor.
 

talache

Member
cine vine sa cautam un loc de out... ?:D
Vorbeai serios :jump: sau la caterinca sa stiu cum interpretez ? Adica vin sau nu :bump:. Mi se pare prea multa panica in tara asta (tre sa-ti fie frica de orice in legatura cu weed ). Termina-ti cu manelistii ca va dau kick :laughing:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
m-as duce cu un manelist. acesta mi-ar arata cam toate locurile unde oricare alt contzaran de-al lui ar pune de un gratar si unde nu ar merge in ruptul capului. Datele obtinute in urma acestui studiu m-ar ajuta sa gasesc locul perfect unde nici cea mai chicioasa fiintza pseudo-umana nu ar petrece timp...deci un loc perfect pt marioara mea :D
 
Vorbeai serios :jump: sau la caterinca sa stiu cum interpretez ? Adica vin sau nu :bump:. Mi se pare prea multa panica in tara asta (tre sa-ti fie frica de orice in legatura cu weed ). Termina-ti cu manelistii ca va dau kick :laughing:
vorbeam serios... :)) da nu prea am cu cine ;))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
propun lansarea unei campanii "Adopta un manelist!". Se da si cate o printesa bonus. :laughing: :laughing: :laughing: :blowbubbles:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top