What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu tot așa am zis că e inutil să îți setez temperatura din aplicație, dar e avantajul că o poți seta din 2 in 2 grade asta e fain!
Da de fumat mai fumăm și noi?
:smoker:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu sincer cred ca mentinerea temperaturii intr-un pack asa de mic e destul de variabila. Asa ca orice ai seta tu, degeaba ai rezolutie daca aparatul are un +/- mai mare decat acele 2 grade de rezolutie. O saajungi sa fii tot in jur de o valoare, ca la preset.
Si da, tocmai rulam un cui pt cafea. M-am saturat de kief.
 

deepstate

Member
Eu tot așa am zis că e inutil să îți setez temperatura din aplicație, dar e avantajul că o poți seta din 2 in 2 grade asta e fain!:smoker:
E fain primele zile cat te joci cu ea, apoi devine functie inutila. Sau tu cresti temperatura progresiv in timpul unei sesiuni? Eu nu prea vad avantaje in chestia asta, sunt mai nesimtit.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Aveți dreptate !
Eu personal nu folosesc vape-ul!
Deocamdată prea mult nu mă tentează!
Acum momentan cu lumina am probleme!
Am cumpărat 4 becuri osram , e un pic mai bine în box , dar tot trebuie sa mai cumpăr pe parcurs sa le înlocuiesc pe toate!
 

Sargemilla

Member
Apropo de vaporozatoare. Ce recomandari aveti? Eu m-am hotarat la xmas starry, dar nu prea il gasesc de cumparat. costa 100e si singurul site care il are si il livreaza la noi licreaza cu posta romana.. so no thanks. nu comand nimic daca are de-a face cu posta noastra.. personal policy :)
Ce alt vaporizator imi recomandati in jurul 100e?

saaau.. stiti vreun site care livreaza xmas starry la noi si livrarea nu costa mai mult de 15e?
 

Pillang

Well-known member
Cei care au volcano, zic, ca altceva nu merita. Problema este, ca poti sa folosesti numai acasa, nu e portabil. Dintre portabili e probabil cea mai buna Mighty care tot aceeasi firma, ca si volcano. Mai sint citeva nume bune pe piata, de pilda: Pax 3, Arizer solo 2, Boundless Tera V3, etc. Mai exista si citeva care sint interesante, Iolite, care foloseste butan, nu electricitate, si Hydrology 9,care filtreaza cu apa. Mai bine nu cumpara ieftin, asta e sfatul meu.
 

deepstate

Member
singurul site care il are si il livreaza la noi licreaza cu posta romana.. so no thanks. nu comand nimic daca are de-a face cu posta noastra.. personal policy :)
Daca e livrat din UE nu are treaba nimeni cu coletul tau. Dar si daca l-ar deschide, vaporizatorul nu e ilegal.

Sau mergi in ### la ### si pune mana pe cateva vaporizatoare in bugetul tau, au oferta acceptabila.
 
Last edited by a moderator:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Hai sa dam drumul la pipe/ cuie si sa ne ridicam mai sus.
Azi e prima zi in cateva luni cand am reusit sa nu bag nici o pipa cu kief. Doar cuie. 6 cuie pana acum.. suna a mult, dar pe langa 10+ pipe de 0.2 fiecare bagate ieri.. pot sa zic ca am facut economie mare.

:joint:
 

OakyJoe

TC Nursery est 2020
Veteran
Hai sa dam drumul la pipe/ cuie si sa ne ridicam mai sus.
Azi e prima zi in cateva luni cand am reusit sa nu bag nici o pipa cu kief. Doar cuie. 6 cuie pana acum.. suna a mult, dar pe langa 10+ pipe de 0.2 fiecare bagate ieri.. pot sa zic ca am facut economie mare.

:joint:

u better come in chat asap?
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
La mine erau cu Bud!
Man , la mine blue berry X blue meanie ma surprinde, are tricomi fara picior pe toate frunzele și se vad cu ochiul liber , asta nu am mai întâlnit, mă surprinde, sau e ceva normal , și ce am crescut nu au fost bune??
Și pute de rupe!
Cred că la growul asta voi fi nevoit să montez și un filtru!
:smoke:
picture.php

La o pipă ceva?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
In flower toate plantele care le-am bagat sub mocroscop au avut tricomi pe frunze, majoritatea de tip bulb. Dar in general blueberry are mai multi din acestia, chiar si pe buzi.
O clona, bre, nu un clon.
 

Latest posts

Latest posts

Top