What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Puff puff pass!
:smoke:
picture.php
 
A

Alin

Iese fum?eu am plecat tai tai.))))
 

Attachments

  • IMG_20190403_215146.jpg
    IMG_20190403_215146.jpg
    71.6 KB · Views: 10

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Oho.. cata piroanele faci. Nu stiu cum duci ca eu din o.4+ is rupt minim vreo ora juma. Azi am bagat doar 3 cuie cam de 0.45 si am stat rupt de la 14 pana acum.
Ma pregatesc de al4-lea.
 
A

Alin

Am revenit după 11 ore de somn,expo eu nu știu sa rulez, eu sunt mecanizat, dar am un prieten face asta și un metru de cui materie prima sa fie,ieri târziu în noapte am luat hotărârea sa fumam și al 3-lea cui o decizie proasta find doar 2 pe 3 cuie, am abuzat un pic de Mary și în urma abuzului eu am ajuns în pat fără voia mea aproape leșinat, deci trebuie să mă limitez dacă vreau sa fie bine.
Vam plictisit destul dați sa ardă.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
auzi tu fumator sa nu stie sa ruleze.. e rusine man, baga mare si invata sa rulezi, ca nici eu nu stiam, da dupa ce am incercat de cateva zeci de ori, mi-o iesit primul de care am fost pe deplin multumit. sa nu mai zic ca si majoritatea rateurilor erau foarte fumabile, deci nu a fost munca degeaba.
 
A

Alin

auzi tu fumator sa nu stie sa ruleze.. e rusine man, baga mare si invata sa rulezi, ca nici eu nu stiam, da dupa ce am incercat de cateva zeci de ori, mi-o iesit primul de care am fost pe deplin multumit. sa nu mai zic ca si majoritatea rateurilor erau foarte fumabile, deci nu a fost munca degeaba.
Au mor, am încercat nu îmi iasă pana mea, și mi-am luat niște mașinării, fac cu alea, problema e ca am ajuns la munca și sunt praf de aș noapte, pffff plm.
 

deepstate

Member
Am primit si eu anul trecut 1g de polen si nu il credeam asa potent, mi-a dat KO vreo 12 ore si toata ziua urmatoare am fost high.
 

Latest posts

Latest posts

Top