What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

OakyJoe

TC Nursery est 2020
Veteran
Clar.. ar merge un cui! :joint:

1410528046737.png
 
A

Alin

Puf, puf!!!! Ce se duce iarba când ai prieteni)))))
 

Attachments

  • IMG-20190223-WA0002.jpg
    IMG-20190223-WA0002.jpg
    25.1 KB · Views: 6

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Numa cand am vazut pachetul ala de tigari mi s-a pus un nod in gat si mi s-a facut scarba de fumat..
E ciudat, parca corpul si-a adus aminte de tigari si de cat de nasol ma simteam cand fumam. Efectiv simt rau fizic doar de la aceea imagine.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Desi imi parea mult cand v-am auzit pe voicu 25 de ani, am facut un calcul rapid si tot pe acolo am fost si eu cu anii de fumat. +/- 1 an sau doi. Ca nu mai stiu sigur cand am inceput
Iarba m-a ajutat mult sa ma las.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu nu mai pot să fumez o țigară fara sa tusesc!
Și dimineața îmi borăsc plămâni!
O sa îmi vina foarte greu dar trebuie sa le las!
De fapt le voi lăsa!
Câteodată stau si má mir cum de mai trăiesc cu așa plămâni negrii!
Cred că arată mai rău că țeava de eșapament de la Daciile vechi!1310
:muahaha:
Nu e de ras dar e de plâns!!
Puff puff
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Aici e mai ieftin, e in jur de 600 lei, și au și model Pax 3 care se poate conecta printr-o aplicație la telefon și poți regla temperatura de la 180-210 grade parca , nu mai știu exact!
 

deepstate

Member
Stiu ca e mai ieftin pe net, dar eu eram indecis ce sa cumpar cand am intrat in magazin. Am vrut sa vad mai multe vaporizatoare si vanzatoarea era noua si nu stia nimic, a inceput sa intre pe siteul magazinului ca sa vada specificatii.
Studiasem eu in prealabil si am zis sa iau un Pax 2 daca tot sunt acolo, e construit calitativ. Am inteles ca intre 2 si 3 experienta e aceeasi, diferenta era vreo 200 de lei si mie imi place ca lucrurile sa fie cat mai simple. Are 4 temperaturi predefinite, asta cu reglarea din aplicatie e chestie inutila.
 
Top