What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

gganjaabwoy

Active member
Ba cand ma uit pe alte sectiuni si vad cum isi automatizeaza astia gradiniile.. Mii de w...hectare de copaci... Imi vine sa mor de inima rea... De acea prefer sa stau mai mult aici pe ro... La micro si macro grow-urile noastre si canepele lui jtm. I perfect asa cum ii sectiunea de ro:))
 
K

KapnobataiZ

Cautam pe youtube o piesa de alui cheloo si dau de "geanta Deliei mau scumpa ca masina lui cheloo" ma uit de curiozitate sa vad ce plm si geanta era 10.000de euro! Asa multi bani se castiga sa faci caterinca la televizor?!.pai pula mea inseamna ca eu is prost bata daca altii dau pe sosete 10.000 si eu mai tin niste sosete putin rupte in calcai pt ca imi vin bine la pantalonii scurti..
:laughing: numa iti apluada urechile cand realizezi ca-i adevarat
Hahai sa dam concurs care-i mai sarac!
 
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
cheloo. :)

Presa e de cacat, mai ales genul ala de stiri/linkuri ce incearca sa atraga atentia prin senzational, fara nici un subiect real la baza. E trist cand "presa" are nevoie de link baiting. Dar asta arata ca nu-s in stare sa produca o stire inteligenta de care omu' chiar sa fie interesat.
 
K

KapnobataiZ

Ziua 1 . Toti facem pe presa ,uite : Am o iarba cu aspect de cacat dar care se joaca frumos .Maine o dau gata din 4 splifuletze cu tutun ,altii care cresc 2s. din aceasi cantitate fara tutun , iarba asta pe langa ca arata rau nici nu se poate fuma fara tutun!!! Zgribtza !!! la 60 de lei!!! Cel care mi-a vanduto si-a luat un pachet de tigari si o bere!!!Dilaru' a primit cei 40 de lei!!! Toata lumea castiga !!! .




Deci plm asta ii ultima data cand cumpar iarba de pe strada,pauza pana la prima recolta !pact semnat!
 

Attachments

  • 20160521_233526.jpg
    20160521_233526.jpg
    46 KB · Views: 17
Last edited:

gganjaabwoy

Active member
Ba si eu am ramas fara iarba, aseara lam fumat pe ultimu, si voi fi pe pauza pana la harvest:))... Vom impartasii aceleasi sentimente:))
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ba cand ma uit pe alte sectiuni si vad cum isi automatizeaza astia gradiniile.. Mii de w...hectare de copaci... Imi vine sa mor de inima rea... De acea prefer sa stau mai mult aici pe ro... La micro si macro grow-urile noastre si canepele lui jtm. I perfect asa cum ii sectiunea de ro:))

Sa mori tu nepoate, panselute se numesc sativele mele africane, si erau vreo 30 la ultimul recensamant. E drept ca nu prind ele flowerul tura asta, ca nu am vreme de ele, dar totusi... canepe man???

Plus ca le-am automatizat si eu: am lasat deschisa usa la balcon!

Totusi ai dreptate, o sa pun si niste canepa iar, dar pe luna in scadere, adica nu azi ca abia e luna plina. Auzii ca din stramosi plantele se pun pe luna in scadere. Tracic rulz...
 

gganjaabwoy

Active member
Nu stiam asta cu luna... Hahaha... O sa tin cont de acuma... Dar stai... Ii valabil doar la canepa? :)).. Sau merge si la matragunele astea cu high thc?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Lol. Merge la orice. Ii zice moon planting/gardening. Sunt si carti daca te intereseaza mai multe.
 

Latest posts

Latest posts

Top