What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

gganjaabwoy

Active member
Asta va zicea asa sa nu va arate adevarata lui orientare si sa dezvaluie detalii despre el insusi... Doar tot interpolu ii gelos pe sativele africane si romanesti a lu jtm si is pe urmele lui
 

iceiceice

Member
Mai vreo saptamana,doua si ies si eu cu fetele afara

picture.php

picture.php
 
K

KapnobataiZ

Da 60 decibeli e mult pt zgomotul unui grow..
 
Last edited:
K

KapnobataiZ

Da mersi jtm de linku ala. La cati decibeli reduce zgomotul vata sticlata pe un extractor de metal 50db?
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Da mersi jtm de linku ala. La cati decibeli reduce zgomotul vata sticlata pe un extractor de metal 50db?

Mult. Cat? Nu conteaza. Mult. Insa mai e si zgomotul care se propaga prin iesire. Ala se elimina prin niste sicane din vata de sticla ambalata in pungi. O faci experimantal, cel mai bine. Eu zic sa ii faci intai cutia fonoizolata.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cred ca a venit momentul potrivit pentru a incerca Colonizarea Lunii. Tot respectul. :wave:
 

gganjaabwoy

Active member
Dar de canabis subacvatic ai auzit? Citisem parca anu trecut ca unu o pescuit o panta de tip cannabis sativa... Eu astept black friday la echipamentul de scafandru
 
K

KapnobataiZ

Logic, doar sirenele ce-or face,numa ca e mai putin auzita treaba asta ca sirenele nu prea planteaza ,ele tot timpuk au paranoia datorita rechinilor..Eu am prins o sirena la blinker,jumatatea peste era de aur asa ca mi-a indeplinit o dorinta si jumate.
 
Last edited:
Top