What's new

Не може така да продължава!

Status
Not open for further replies.

FireBlade

Member
С 2-а Мода ще е най-добре ако стане....малко нескромно ще прозвучи сигурно...ама ок приемам да съм един от тях :D. Кво ще стане е божа работа!

p.s Тракиец поздравления и успех в начинанието! :wave:
:trampoline: еее супер нямам думи :thank you:
 
Държа да подчертая,че кооперирането ми ще се състои в ежедневното ми участие във форума към страницата им,нищо повече.Но първо искам да съм убеден 100% във възможностите им(не съм видял само мъжкарите,най-важното в цялата история),но няколко месеца след октомврийската среща(панаирче на канабиса) в Испания ще стане ясно.Очаква ме една мъжка зима:clock watch:.За всеки случай,ако има каквито и да е критики искам да изтъкна моят мотив,а той е прост.В последните 7г. мечтата ми относно канабиса е един ден(много дълги и изморителни дни труд:plant grow:) да се изпраскам в центъра на българска Тракия и да хвърлям докато отмалея или свърши материала.Да видим тогава какво ще стане след 5г. Насей ме сеячо,ори ме орачо,поливай ме поливачо,гледай ме гледачо,бери ме берачо,пуши ме пушачо!А"бе кърти къртачо и смени им схемата тотално(Бойковци и Васковци):thank you:
 

Astral

Member
Positive vibes усещам тука...време беше да се размърдаме.Драго ми става на душицата:jump:
Аре момчета заставам зад вас за благото на каузата...нека покажем един друг свят на идващите:thank you:
 
C

coco fknbrice

:bis: everlast поздравления ... :groupwave::trampoline:

остава само да се раздвижат нещата за да имаме най-накрая модератор ...
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Абе хубаво ще е да има модератор/и пак кой ще да е.
Достатъчно е да влиза по няколко пъти на ден и ще са екстра нещата :artist::cathug::comfort:
 

Astral

Member
:good:Everlast & Trakia!
:groupwave:

:ying: Ами мисля вече няма кво да умуваме,освен ако някой от по-горните иска да каже нещо повече:ying:
Според мен това е възможно най-добрата алтернатива,защото осъзнавам,че си е отговорност,а когато е поделена ще е по-леко.
Поздравления момчета!!!:trampoline: :trampoline::bump:
 
E

EverLast

Добре остава да се реши писмото до Админ отворено ли да бъде сиреч като тема във форума или да бъде изпратено под формата на лично съобщение очаквам идеи и предложения. :thinking:
 

Astral

Member
Единия вариант който ми хрумна е да се пусне тема с анкета за мод(може би на английски ще е най-добре)така ще е по-нагледно...той вота е ясен така или иначе ...и чрез лично към админ да се доведе до знанието му...а от там насетне мисля всичко е ясно:tiphat:
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Единия вариант който ми хрумна е да се пусне тема с анкета за мод(може би на английски ще е най-добре)така ще е по-нагледно...той вота е ясен така или иначе ...и чрез лично към админ да се доведе до знанието му...а от там насетне мисля всичко е ясно:tiphat:

Мисля че това е най-добрата идея.
Така ще се види че решението е общо.
При ЛС-то може да има съмнения от страна на админа.
 

jhook

Member
Добре остава да се реши писмото до Админ отворено ли да бъде сиреч като тема във форума или да бъде изпратено под формата на лично съобщение очаквам идеи и предложения. :thinking:
а защо не и 2те?:)
 

jhook

Member
сори 4е ви пвтарям не про4етох по-доло :)
така ще е най-добре!
 

Astral

Member
За сигурноста е добре всеки да се грижи сам за себе си...няма кой да направи това вместо теб.За целта е добре да се ползват проксита,макар,че това решава проблема само донякъде...ако някой иска да те открие винаги може да го направи!Относно размяната и промоциите отново мисля,че е въпрос на личен избор,като предлагам да избягваме подобни дискусии,като за целта се ползват лични съобщения...сайта е https и донякъде това е добре също.Добре е да се запознаем с правилата на мястото тук и да се придържаме към тях максимално...във форума има доста съвети относно сигурноста и е добре всеки да ги прочете и се запознае - Security & Legal Issues (Discuss how to play it safe.)
Сигурноста преди всичко!:tiphat:
 

focktor

Member
За сигурноста е добре всеки да се грижи сам за себе си...няма кой да направи това вместо теб.За целта е добре да се ползват проксита,макар,че това решава проблема само донякъде...ако някой иска да те открие винаги може да го направи!Относно размяната и промоциите отново мисля,че е въпрос на личен избор,като предлагам да избягваме подобни дискусии,като за целта се ползват лични съобщения...сайта е https и донякъде това е добре също.Добре е да се запознаем с правилата на мястото тук и да се придържаме към тях максимално...във форума има доста съвети относно сигурноста и е добре всеки да ги прочете и се запознае - Security & Legal Issues (Discuss how to play it safe.)
Сигурноста преди всичко!:tiphat:

Препоръчвам горещо на всеки тук,
Vidalia!!!!!

http://www.torproject.org/vidalia/ :) Проследят? OOhhh easy ;)
 
E

EverLast

Захващам се с писането на писмото...нека да видим кво ще стане!
 

_Ina_

Active member
Veteran
eи Тракия сиид за кое моми4е говорищ? в нас има два 4ери домата,две рози и 3 кактуса хаха! Ако бях мъж щяха да ме хванат за...:) А относно гласуването както рещите вие за модератор. Да,Everlast наи ве4е.
 
Status
Not open for further replies.
Top