What's new

Не може така да продължава!

Status
Not open for further replies.
E

EverLast

Не може така да продължава!

Реших да изчкам няколко дена преди да напиша темата, но за мое огорчение нещата си продължават в същия дух! Кви са тия селски панаири бе хора? Разделихте се на няколко отбора и какво хайде само ще се нареждаме! И до кога мислите така да я карате? Жалко,че има хора сред вас с толкова знания,възможности а се излагат така!
Нали ни трябва място да обменяме идеи и да се учим един от друг....е имахме мястото и възможността....ама българският ни манталитет осра всичко (за пореден път). Ние сме най-смешната и позьорска секция в целия (както беше написал някой...добре,че е на Бг да не могат да четат другите)
Искам да ви помоля да си промените държанието към останалите ако не искате...тогава спрете да влизате тук!
Не може всеки ден да се изписват по хиляди страници само с някви детски глупости а никва важна информация!
Вече има хора,които не пишат тук просто защото я няма тази атмосфера...преди няколко месеца бяхме 5 човека ама беше много по-приятно отколкото сега!
Няма да навлизам в повече подробности......оставям решението на вашата съвест. Приятна неделя!
 
Твърдо подкрепям тази идея и всички начинания,които биха помогнали това място да е малко по-уютно
 

FireBlade

Member
за съжаление сте прави но форума е обществен и няма как да отсееш, другият вариянт е да не е обществен в смисъл да се дава вход само с препоръка от 2ма члена на форума например но незнам да има такъв....какво казах и азз?!?!
 

doje

Member
Няма ли човек който да трие нежелания спам,това ще реши проблемите.
 

Makiaveli

Member
мисля че единствения човек който дразни и провокира е bgrow той напада някой, и този някой просто лавира на нападението му! тоест сащия този екземпляр спами и пални темите на всякаде може да видите ак око ваобще ви се занимава с отрепки!

успех на всички в начинанията!
 

ickonee

New member
здравейте нов съм във форума и нов в гроу-а ,аз бих имал нужда от помощ от хора като вас които са се занимавали доста повече от мен .Така че и аз да се науча и да давам съвети на други наченаещи ,но ако има хора които имат определени нагласи към по-малко знаещите то тогава какъв е смисъла.... скоро ще сложа снимки да ми видите аутдора че съm леко притеснен надяваm се да изгладите разногласията и всички да си помагаме и разбираме ! :wave::wave::wave::dance013: :dance013: :dance013:


П.С. извинявам се за правописните и граматически грешки !!!
 

El jardinero

Active member
Предлагам Еверласт за модератор на бг.секция.Подкрепям го с две ръце :groupwave: :respect: :jump:
 
Предлагам Еверласт за модератор на бг.секция.Подкрепям го с две ръце :groupwave: :respect: :jump:

Подкрепям с най голямо желание :)

Наистина стана нетърпимо, ако не се оправи и аз смятам да не влизам повече
 

Makiaveli

Member
Подкрепям с най голямо желание :)

Наистина стана нетърпимо, ако не се оправи и аз смятам да не влизам повече[


според мен това не е случайно, някой кара някой да се случва нещо! досетет се :)
 

Opium

Member
aide sega rabotata otide na nqkva konspiraciq...q ne se izlagaite...ima nqkolko 4oveka bez gram vuzpitanie,koito pishat kolkoto da sa v spora... az sushto sum ZA da ima moderator i ako e Everlast shte e nai-dobre,ama da sedi po cql den pred kompa i da trie prostotii li...ebasi detskata gradina e tuka...
(sori za latainicata)
 

bahura

Member
Предлагам Еверласт за модератор на бг.секция.Подкрепям го с две ръце :groupwave: :respect: :jump:
аз не съм за ... нещо ме кара да си мисля, че ще стане като в фермата ще се трие яко и ще се баннва наред.

Тъка ги виждам аз нещата.
 

capsicum

Member
Ами не зная дали това е единствения вариант , но за българина изглежда , че само това работи...
Everlast е естествения избор- естествено стига да му се занимава...
А всъщност каква е процедурата, за да се кандидатства за този пост?... надявам се Everlast да знае....
 

aeons

Member
Everlast е естествения избор- естествено стига да му се занимава...

Аре Everlast да кандидатсва докато още има хора, че ако продължаваме в тоя дух няма да има потребители ! Спрете с тъпите заяждания, засечки, обиди и т.н. Какво не може да разделите беее ? (като си представа че сте големи хора а на пубертетчета направоо... ) :)
 
C

coco fknbrice

нямах възможност посл. седмица да поглеждам форума и сега като прочетох пропуснатото се хванах за главата ... възмутен съм!!!! заставам зад EVERLAST с всички ръце и крака обаче ми се струва че това е засега последния ми пост тук ...
 

_Ina_

Active member
Veteran
Някои трябва някак да изтрие поне това "обичате ли да ви го мушкат" хаха,направо е трагично и седи наиотгоре в родния форум за отглеждане хаха покъртително. bgrow трябваше на англииски да го напишеш,за по ефектно.
 
Status
Not open for further replies.
Top