What's new

Nasze radości :)

klint

Active member
Veteran
wiec piatek zaczynam i ja. i za doslownie chwile wrzucam LSD :) pozdro zalogo:tiphat: i wam zycze udanego weekendu! :wave:
edit: jesli ktos jest kolekcjonerem znaczkow to pm prosze. nowi userzy nie pisac :p
 
A

AsiaSrasia

4 dni wolnego... ide makowca klepac na swieta!
Spokojnej Wielkanocy i duzo jaj zycze :)
 

frether

Member
Veteran
lala nie ma srania po krzakach trzeba za%!#rdalać :thank you:
picture.php
 

Ergonomic

Member
W weekend wyprawa ze szwagrem z łopatami na spota. Wstępne nawożenie a już jutro (4/20) pestki lecą na watę :)

jeśli wyjadę do pracy do NL to przynajmniej zbiorę masę pestek i obdaruję masę ludzi :) Jak nie kwiatki to zbiór w orzeszkach też będzie dobry :D
 

hodowca

Active member
Veteran
hehe:)u nas juz wczoraj wybiły
w tym roku bedzie tylko sama AMBROSIA x50,bardzo na nią licze-ma zabójcze fena.
picture.php

picture.php
 

Drzewo

Member
Mimo, że mnie mocno przewiało ostatnio i czuje przez to ból w zębach i ręce to wybrałem się na spota :) Stare rzeczy posprzątałem i jak co roku symbolicznie na rozpoczęcie wrzuciłem automaty do dołków. Takie moje małe tradycyjne rozpoczęcie outa :D Tym razem 2x c99 f3 (geny lipasa z 2010). W boxie stały 2 tygodnie i okazały się babkami :). Nie liczę z nich na duży plon. Główny out czeka na pewniejszą pogodę. Ale najbardziej cieszy mnie to, że wkońcu tam posprzątałem! Chciałem to zrobić już na jesieni. Życzę wszystkim połamania nożyczek jesienią 2012!
 

Ergonomic

Member
pogoda za oknem piękna, cały tydzień już poumawiany ze znajomymi, saperka i nawozy czekają. Nic tylko zajrzeć w końcu do garażu, umyć kajaki, założyć je na dach i nad rzekę.

Doborowe towarzystwo najlepszego przyjaciela i naszych kobiet plus pozytywne zaskoczenie kiedy okazało się, że od prawie 1,5 roku trzymał w słoiczku prezent ode mnie. Już nie mogę się doczekać smaku moich mandarynkowych marocków.

Aż nie jest potrzebny psychoterapeuta :D
 
O

Ojciec

Wspaniale ! nic dodać nic ująć ! uśmiech się sam pojawia z nowego pokolenia aahhh kiedy ja się tego doczekam :)

Pozdro!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
"Najpierw odstaw Red Bulla, którego pijesz z rana papierosa, po którego siegasz tez nie zapalaj Odpusc kawe, alkohol, nie skrecaj jointów, wszystko jest dla ludzi ale zacznij od poczatku wez gleboki, oddech wypij wyciskany sok wylacz playstacje, opusc betonowy blok zyjemy tak nienaturalnie dzisiaj wszyscy spróbuj calkiem oczyscic swoje zmysly stan na ziemi nie w air maxach ale boso w dzien na trawie, a nie w zadymionym klubie noca po co? bo nie masz punktu odniesienia! czeka ziemia, nie materialne pragnienia czas tak mocno w nas sie zakorzenia zdejmij zegarek znajdz rytm zrozumienia wyrzuc szum, opusc tlum , punkt widzenia sie zmienia jak analizujesz sens swego istnienia"


Życzę wszystkim cudownego dłuuuuugiego weekendu :D
 

Latest posts

Latest posts

Top