What's new

Nasze radości :)

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
uuuuuu bedzie calowania i pieszczenia co nie miara .....

Wszystkim Kobieta pragne zlorzyc zyczenia , duzo zdrowia i radosci oraz otwartosci .....

:wave:
 

lob19

Member
Veteran
Moją radością jest nowe życie w szafce. Na razie 7 lemon shamanów x (edxdg), niedlugo z ziemi wyjdą 4 czemdogiDDxBBJ x (edxdg). Ciekawe kiedy będzie juz mozna wysadzać, nie mogę sie doczekać :D spoty przygotowane, tylko czekać na ciepelko :)

picture.php


pozdrawiam
 

cardiel

Member
Nowy numer Newsweeka a w nim kolejny pozytywny artykuł (2 strony) na temat MJ :). Tym razem medycznej. O jej zastosowaniach, medycznej marichuanie w US i Czechach i o tym jak bardzo chore jest u nas prawo w tym względzie. Polecam niestety nie mam skanera zeby wam wrzucic skan.
 
A

AsiaSrasia

Nowy numer Newsweeka a w nim kolejny pozytywny artykuł (2 strony) na temat MJ :). Tym razem medycznej. O jej zastosowaniach, medycznej marichuanie w US i Czechach i o tym jak bardzo chore jest u nas prawo w tym względzie. Polecam niestety nie mam skanera zeby wam wrzucic skan.

Przepisz, jak bedziesz sie nudzil ;)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Pierwsze tegoroczne siewy :). Jak na razie rzodkiewka i sałata, ale pod tunelem już po 30*C także MJ tuz tuż :)
 

czerwony

Member
W Przekroju nr 11 / 12 marca 2012 są dwa artykuły o marihuanie.

Jeden to wywiad z panem profesorem Jerzym Vertulanim, który jest psychofarmakologiem, neurobiologiem, biochemikiem, członkiem PAN i PAU. Konkluzja jest taka "Chciałbym żyć w społeczeństwie, w którym tak jak dziś idziemy na ciastko, które przecież też jest szkodliwe, będziemy mogli iść do kawiarni i zapalić marihuanę. By tak się stało, potrzebne są zmiana mentalności oraz wiedza, która pozwala identyfikować niebezpieczeństwa i ich nie demonizować".

Drugi artykuł to rozmowa Leszkiem Wieczorkiem, emerytowanym policjantem, członkiem LEAP (Law Enforcement Against Prohibition). Zasadniczo mówi o wszystkim tym o czym wiemy my i wiedzą ludzie w policji, ale nie odzywają się tylko wykonują polecenia przełożonych i łatwo podbijają statystyki.
 

Tonny

Member
Urlop! preszcie upragniony urlop, w końcu posprzątam mieszkanie:woohoo:
Polska się zieleni, słonko wygląda zza chmur czego chcieć więcej.

Znalazlem w szafie trochę dysz zamgławiających, może komuś się przydadzą?

Przychodzi czas pikować warzywa z nadzieją, że wszystko przetrwa i żaden szkodnik się nie uczepi.
 
P

piterr

kolejne 4 dziury hehehe [ widac tylko 3 ] :p
picture.php

pogoda tak piekna że aż chce sie pracowac!
jazda!
pozdro!
 

Awareness

Member
Bylem na jednym ze spotow gdzie jest mnostwo chwastow glownie nawloci, ogromnych. Ziemia tylko ruszona 5cm, bo pod spodem jest lod! Po prostu odkopalem warstwe i dalej nie moglem, drobinki lodu na poczatku myslalem ze to jakies jajeczka owadow albo cukier. Dotknalem reka a to az zaczelo parowac. Pierwszy raz widzialem cos takiego. :D Ale ciekawe doswiadczenie, poczulem sie jak w jakims zupelnie odleglym kraju, ze takie anomalia. Pare dni i pewnie w tych zruszonych miejscach juz bedzie miekko.
 

Drzewo

Member
Żyć się chce z myślą o pięknej pogodzie i kolejnym oucie :) niestety chyba pogoda ma się popsuć ale mimo wszystko jest pozytywnie ! Z niecierpliwością czekam do maja :)
 

klint

Active member
Veteran
moja radoscia jest ptaszek z cieplych krajow ktory wlasnie u mnie zagoscil! Jeszcze raz wielkie dzieki mistrzu :) nie spodziewalem sie takiej szczodrosci :*
 
B

BajCus

Ironcell fajne te MH. Zamierzasz używać je również na flo? Bardzo zaciekawiło mnie Twoje rozwziązanie. Jak być mógł napisz coś więcej o tych MH ale to chyba trzeba będzie poczekać jak to w praniu wyjdzie. Pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top