What's new

Nasze radości :)

chilum

Member
Siema:)

Mam wiele kłopotów, przez ostatni rok, czy lepiej, zdrotno-ubezpieczeniowych, oglednie mówiac, stąd nikła aktywnośc na forum, ale działam.

Chciałem podziekować darczyńcy.

Duża radośc, naprawdę.


pzdr


C
 

Amnnesia

Member
Hejka :) wreszcie wszystkie spoty przekopalam heh az pot sie lal a stringi wpijaly w dupe :) masakra polamalam 2 saperki przy walce z korzeniami (chinskie barachlo) ale nareszcie skonczone conieco juz rosnie a reszta kielkuje na spocie heh pogoda piekna wiec teraz zacznie sie noszenie wody ale co tam kto nie zapierdala nie jara :) pozdro ekipa
Ps. Gratulacje Lepto :)
 
P

piterr

Ostatnie dni chodze caly obolaly, obdrapany, unorany w błocie, spocony.......ale lubie to hehe! nie moglem doczekac sie poczatku sezonu, poki co niestety zdjec nie bedzie bo aparatu brak, ale tez nie ma specjalnie co pokazywac. do boju panowie( i panie :* )
 

Drzewo

Member
Automaty powoli wchodzą na flo :D ładnie odbiły i w ciągu tygodnia przybyło 1,5 pietra (pierwszy tydzień out), mają ok. 30 cm :D

chujowy dzień kończy się jako udany :) nowy spot znaleziony przypadkiem w drodze na starego, lepszy niż tamten w dodatku bliżej. Czoło i kark spalone niczym karkówka na grillu, nogi podrapane, poparzone pokrzywami, ręce to samo.. Jestem szczęśliwy! Wkładając wysiłek dostaję radość. Kocham outdoor!
 
O

Ojciec

Raport z frontu .

Na 10 / 9 na powierzchni auto flo , posiłki nawadnająco odżywcze dostarczone ;) Czas operacji na froncie , 1 i pół tygodnia .

Jednostki domagają się wsparcia.

wliczbie jednostek 4 front od wschodu do nocy.

na wacie :)


Miejsca ataku znalezione , czekają na bujniejszą zieleń , czekają na raport niedostepności.

Kolejne w poszukiwaniu. w walce z babilonem !



pozdrawiam. :biglaugh:
 

Amnnesia

Member
Heja wlasnie niedawno wrocilam ze spota wszystko gitara u wiekszych bilbo pogoda dopisuje rosna z eleganckim wigorem czego wiecej chciec jedyny minus to wysiew prosto do gleby reszty tuz przed upalami bo choc ladnie wychylaja juz dumnie swoje glowki to podlewanie na starcie z taka pogoda to codzienne wycieczki na spota z 10 litrami wody mimo to uznaje to za radosc bo wiem ze w przyszlosci w pelni mi to wynagrodza :) Dzieki za pomoc przyjaciele :* zawsze mozna na was liczyc
 

Ergonomic

Member
Pestki w kieliszkach, saperka w bagażniku, kilof tylko jeszcze do zabrania, nawozy do plecaka, butelka w łapę i jutro na spota.

A po kajaczkach jestem czerwony jak indianin.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
poki co wysadzone:
13 x [BHx(EROC/DP)]xPurT F3
12 x GWSxDR AF
10 x WxPassion#1
4 x (ls af x dr af) x (c99 x ssh)
niestety nie bedzie tego tyle ile mialem sadzic wiec z pewnej puli genow zrezygnuje... ale nadal bedzie dobrze i smakowicie ;) w sobote kolejny wypad wiec mam nadzieje ze juz porobie foty bo z tego co widzialem to maluchy dopiero z ziemii wychodzily ;)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
picture.php

cos Finger taki zdziwiony :D hehe

picture.php

milego dnia

hehehe


poZZdro
 

Ergonomic

Member
skiełkowane pestki wysiane prosto do gleby na spocie, podlane, zasłonięte suchą trawą przed parowaniem

następna wizyta za 2 tygodnie, żeby ocenić straty i narobić sobie nadziei na wesołą jesień
 

lob19

Member
Veteran
W ramach odpoczynku od naszych głównych roślinek przeflancowałem dzisiaj 21 sadzonek pomidorów (od nasionka hodowane, rzecz jasna), wysiałem kilkanaście słoneczników i sałatę.
Miło jest [legalnie] pracować w ogródku ;)
 

Dronabinol

Member
Dzień dobry

wreszcie udało się ogarnąć w miarę porządny grill;)

czilem am grillen
picture.php


i troche wiosny dla Was, szkoda że ruszone zdjęcie bo fajnie rozmyty 2gi plan wyszedł.

picture.php


Pogody ducha dla Was i pogody za Oknem;)
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Haha! Przy sprzątaniu znalazła się buteleczka nalewki z Danish Passiona (ok. 30g kwiatów na ok. 0,4l spirytusu + dodatek limonki i miodu). Leżała skitrana w kącie prawie 3 lata :D Jest tak esencjonalna, że chyba tylko do drinków się nada... aż lepka skubana...
Wezmę ze sobą na spotkanie z Wami koledzy ;)

picture.php


:wave:
 

g1enek

Member
Moja radoscia jest to, ze poki co wszystkie sadzonki daly rade w polowych waruneczkach :)
Jakies ~40 juz jest w doniczkach, za tydzien pojda na spoty.

A tu kolejne pechy dochodzily, podziekowania beda na prv :)

Troche chyba przemierzylem sily na zamiary jak to sie mowi :)
Bo pechy zamowilem juz ze sklepu, a tu juz tyle kolejnych pech :D nie wiem czy ogarne sto kszakow :D

Pozdro bracia, i bardzo bardzo bardzo serdecznie dziekuje za pestki od was :*
Jestescie super !! : D
 

w33dman

Member
Siema, ja też chciałem podziękować za pesteczki które właśnie dziś przyszły. Wielkie dzięki za dary! Pozdrawiam.
 

Wyrolowany

Active member
a kurde nie pale bo zapierdol na uczelni sie zaczyna robić :p jaka w tym radość? a to że chyba sie wypaliłem na jakiś czas i nie tesknie za MJ w postaci suszu... za to przygotowania do outa trwają hehe :) szkoda że tak mało czasu na ogarnięcie tego wszystkiego :(
 

Latest posts

Latest posts

Top