What's new

Nasze radości :)

mistic

Member
Po chirurgicznym zabiegu ostatnia pestka FEM BLUEBERRY od GGS wypuściła kieł :biggrin:
Mała rzecz, a jak cieszy hehe

pokój !
 

w33dman

Member
Sieeeema, może to nie powód do radości ale jednak... Najebałem się zdrowo, zacząłem chodzic co mnie niezmiernie cieszy, ponieważ do tej pory nie mogłem chodzic hehe a jak zapaliłem to już w ogóle nie mogłem nic, w sensie kolano broken wiązadła fail wiecie przejebana sprawa. To najebaliśmy się dziś, ojebaliśmy karczek z grilla 1kg i ziomek mój jedyny mówi: "spota idziemy obczaic, bierz wody full natural nawozy i zakurwiamy". No to zakurwiliśmy na jednego spota, później drugiego i trzeciego i z 15 roślin marki GGS Grapefruit x Passion oraz Blueberry x Shaman zobaczyliśmy 14 roślin pięknej okazałości pięknego zapachu, koloru i wigoru. Planty mają 30 dni z czego ponad 2 tygodnie na outdoor się grzeją i mają się baardzo dobrze, od 40 do 60cm w połowie maja co nas niezmiernie ucieszyło. Wspaniała sprawa. Nietknięte przez sarny ani ślimaki co również niezmiernie cieszy, chuj tam że łażą po mnie kleszczuchy i całym popażonym i pociętym, się cieszę niezmiernie bo początek sezonu smaczny niczym ta litra szkockiej w naszych bebechach. Pozdrawiam serdecznie ekipę ICmag, życzę szczęścia i dobroci. Jeszcze raz, pokój bracia i siostry, najebawszy - w33dman.
 

viceroyRed

New member
Widział ktoś kiedyś taki sprzęcik??
http://www.vapbong.com/en

Ja ostatnio wpadłem na pomysł wappować haszyk przez e-papierosa, myśle że jeśli udałoby mi się rospuścić go w glicerynie roślinnej lub glikolu propelynowym które są składnikami bazy tworzącej parę byłoby to możliwe. Może ktoś posiada wiedzę na ten temat?


Nie widzę jeszcze od kogo widze komentarze
 

30g

Member
a umnie sie robi nawozik sie :woohoo:

picture.php
 

Amnnesia

Member
A moja skromna radoscia jest to ze w tym roku wystartowalam z outdoorem pomimo tysiaca problemow jakie w tym roku mnie dopadly :( gorace podziekowania dla tych ( :) wy wiecie ) dzieki ktorym pozbieralam sie do kupy i wystartowalam z sezonem 12 :*

Ps. ma ktos cos auto bo z tym deficyt :) PM
 

g1enek

Member
OMG co za dzien, ile roboty ja pierdole i to wszystko samemu... no ale dalem rade :D
Pierwsza seria juz w ziemi na spocie.
Druga seria pojdzie za jakis tydzien jak tylko wyjda kielki z doniczek
I trzecia to juz spokojnie z Automatami :)
Bedzie grubo :D rok temu mialem w chuj ale teraz zapowiada sie jeszcze wiecej ^_^
 

Dronabinol

Member
moją radością jest to że troszku nowych genów zawita w ogródeczku moim małym, zielonym

w rolach gł. min.
-granidfora? słyszał coś ktoś? co to za genetyka? podobno szwajcar jakiś? (wg. rozpiski tak to się właśnie nazywa, nie wiem czy czasem nie literowka jakas)
-no name
-early skunk
-white shark
-heaven
-alpine rocket
-passion1
-canadian
-swiss miss

na dniach może jakieś foto z plac polowych, i może jakiś bonusik w postaci małych macro-ujęć na miare mojego body kitu hehe;)

pozdrowienia z fartem
namaste

ps: cały czas o tym myślałem żeby nie zapomnieć i zapomniałem ehh łeb już nie ten. Dzięki wielkie za pomoc z pestkami bo nie było by co dosadzić, a narobiłeś ochoty wielkiej na nowe geny Pozdrówka:)
 

Amnnesia

Member
Jutro niedziela a ja bede miala jutro pracowity koniec weekendu :) w planach poranna wycieczka na spota pobudka o 6 rano (sadystka) :) podlac co rosnie i przekopywac poletko pod kolejna partie nasion :) straty spore ale trzeba ruszac tylek przygotowac dwa miejsca pod automaty short therm amnesie auto 8 szt juz w kubkach pod 70w hps gdzie spedza tydzien thx dzieki ty wiesz :) a miejsce na reszte nasion na out wybrane i przekopane bedzie grubo Pozdrowionka
 

w33dman

Member
Sieeeema, może to nie powód do radości ale jednak... Najebałem się zdrowo, zacząłem chodzic co mnie niezmiernie cieszy, ponieważ do tej pory nie mogłem chodzic hehe a jak zapaliłem to już w ogóle nie mogłem nic, w sensie kolano broken wiązadła fail wiecie przejebana sprawa. To najebaliśmy się dziś, ojebaliśmy karczek z grilla 1kg i ziomek mój jedyny mówi: "spota idziemy obczaic, bierz wody full natural nawozy i zakurwiamy". No to zakurwiliśmy na jednego spota, później drugiego i trzeciego i z 15 roślin marki GGS Grapefruit x Passion oraz Blueberry x Shaman zobaczyliśmy 14 roślin pięknej okazałości pięknego zapachu, koloru i wigoru. Planty mają 30 dni z czego ponad 2 tygodnie na outdoor się grzeją i mają się baardzo dobrze, od 40 do 60cm w połowie maja co nas niezmiernie ucieszyło. Wspaniała sprawa. Nietknięte przez sarny ani ślimaki co również niezmiernie cieszy, chuj tam że łażą po mnie kleszczuchy i całym popażonym i pociętym, się cieszę niezmiernie bo początek sezonu smaczny niczym ta litra szkockiej w naszych bebechach. Pozdrawiam serdecznie ekipę ICmag, życzę szczęścia i dobroci. Jeszcze raz, pokój bracia i siostry, najebawszy - w33dman.

Taaa, kolejny weekend, kolejna zajebka, hehe i kolejna wyprawa na spoty, wszystko pięknie, ładnie, jedna z 14 roślin, mój mix [GFxP1]x[WMxWR] pokazał jajca, szybki koleś, zostało 13 roślin, jest spoko, spot 30x automatów rośnie w porządku, mianowicie jest to 30x Diesel Ryder F2, po ataku pełzających nie odnotowano strat, spoko, weekend się kończy, syk-pyk, poniedziałek, babilon, pieniądz, życie, weekend, thc, cannabis, sensimilla, cyk-pyk, wrzesień, złota Polska jesień, szczęście mi przyniesie.

Trzeci, finalny rzut od hojnego darczyńcy: 5x DR#2 Fem. i 4x Grapefruit x Shaman Fem. wkrótce leci out i na tym zakończymy.

Najebawszy, w33dman.

Pozdrawiam ICpolish elite ;)

P E A C E 'n' L O V E
 

tredowaty

Member
Desant zakończony ufff po ciężkim początku (problemy zdrowotne) udało się wywalić dziś ostatnie 20 roślin pod chmurkę zabrakło mi sznurka na ogrodzenie ale mniemy nadzieje nic się do nich nie dobierze i trochę sucho jest mogło by popadać :D (będzie aparat będą foty)
Pozdro
Peace
 

squn

Member
U mnie jako tako ustabilizowało się życie uczelniane :) więc jest poważny powód do radości :) i jeszcze ta piękna pogoda za oknem ... żyć nie umierać jak mawiał poeta :) Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ! Z fartem !
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Moja radośc na dziś: udana misja zgromadzenia 600L wody na spocie :) Myślę że styknie na cały sezon :)
 

Amnnesia

Member
No finger 600 l niezle :) moja dzisiejsza radosc jest taka ze dotarla ostatnia pula nasion na out2012 gorace podziekowania dla loba19,zielonegolasssu,plantatora,pitera,Drsmokea i czaczo jak tylko wszystko ogarne bede trzaskala foty :) dodatkowo radosc przyniosla wyprawa na spota gdzie juz naprawde pieknie sie zieleni a 5 najwiekszych plantow wysadzonych na poczatku kwietnia ma juz okolo 60 cm :) beda fajne potwory na jesien powodzenia wszystkim i tona dobrej karmy w wasza strone :) Pozdrowionka
 
Top