What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moje skromné letní snažení

mrakoplas

Member
Ahoj,
moc krásně se na to kouká:)
Já si nemůžu pomoct, ale vždy tam v povzdálí té vůně cítím solvinu :D
Ostříhat jí může být nadýl, než třeba White fire :D , ale z těch lístečků a menších paliček se myslím vyrobí hooodně dobré BHO. (výroba je jednoduší, než se zdá:))
Kdyžtak můžu půjčit na určení zkalenosti trichomů ruční mikroskop ;)
 

Mightyka

Active member
Veteran
Face Off OG bx2 6

Tahle kytka dostala na zadek, myslel jsme si o ni, že je to samec a když jsem přepínal, tak jsme ji vyndal z 6l květináče, půlku ustříhnul, přesadil do 1,5l květináče s tim, že pujde s ostatníma samci na okno. O pár minut později jsme zjistil, že je to holka, když jsem se kouknul pořádně, takže šla zase zpět do 6l květináče a ten samej den byla přepnuta, takže zažila trošku hell :D

picture.php


picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
:respect: 3 a 8 vypadají moc hezky :D
Díky, 8 smrdí hodně divně, 3 klasický OG. Jinak brzy dohodim dvě zbývající phena, mezi nima je i prozatimní favorit.

Jinak pokud někdo chcete, třeba na light dep, budu mít cca za měsíc 10 - 30 semen od každého:

M: Face Off OG bx2 (7 phen)
F: Stardawg, ECSD (dhk), Larry OG, Lee Roy OG, Agent Orange.


Samozřejmě zdarma :good:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady další 2 phena.

Face Off OG bx2 7
Něco se ji od začátku nezdálo, začala nakvejtat třeba o tejden pozdějc než všechny ostatní...

picture.php


picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Díky!
Ještě, že mám na pomoc toho Benjiho :D. Ted si bohužel nemůžu dovolit bejt furt v komatu...
Mně se zatim nejvíc líbí ta 10, ale táhne se jak kkt zase, pro změnu :) Nakonec i to málo výnosný pheno, ta 6, se mi začíná líbit, připomíná mi nějakej cookies cut...

Samci, na ty jsem se těšil, ale musim říct, že všichni vypadaj skoro identicky. Budu toho jednoho muset vybrat po čuchu na což se dost netěšim, jelikož sem na pyl z trávy alergickej :D
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
6 mi pripomina strukturou forum cut, dokonce zacina krasne fialovet, ale vune je takova nijaka. 3 a 10 jsou si podobny, vsechny cookies, nebehly pupeny, otevrena, nesoumerna struktura, ale vune je o tridu vys, ted ke konci chem, ze zacatku jak cerstve psi lejno, ale rozvyji se to, jsem zvedavej na harvest. 7 a 8 maji plnejsi strukturu(takovy plny, uzavreny, kulaty pinpongace, podobny larrymu) a u me nej vynos a ve vuni navic nejaka pryskirice a nejake nakysle ovoce. POro me fakt tezky ty vune popisovat. Krome 6 jsem nadsenej ze vsech. Vubec nevim, kdy to setnout, protoze 3 a 10 vypadaji zrale uz ted v 55 dni. 70? no nevim, nevim.


Jestli ses alergickej na pyl, tak prejed jen nosem nekolikrat po stonku, ale je to fuk, ja je pres leto odkvetu v izolaci taky. Zatim je rusit nebudu.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Čuchal si ted poslední dobou k 7? Ta je!!! :D
Čuchám k 3, řikám si super, pak čuchnu k 10, ta je ještě říznejší, kyselejší a lepší, pak čuchnu k tý 7 a málem mi uletí nos, něco jako citronovej saponát s nádechem skunku, je to snad smradlavější než ECSD :D. Docela radost 10 a 7 sou pecky! :)

6 mi pripomina strukturou forum cut, dokonce zacina krasne fialovet, ale vune je takova nijaka. 3 a 10 jsou si podobny, vsechny cookies, nebehly pupeny, otevrena, nesoumerna struktura, ale vune je o tridu vys, ted ke konci chem, ze zacatku jak cerstve psi lejno, ale rozvyji se to, jsem zvedavej na harvest. 7 a 8 maji plnejsi strukturu(takovy plny, uzavreny, kulaty pinpongace, podobny larrymu) a u me nej vynos a ve vuni navic nejaka pryskirice a nejake nakysle ovoce. POro me fakt tezky ty vune popisovat. Krome 6 jsem nadsenej ze vsech. Vubec nevim, kdy to setnout, protoze 3 a 10 vypadaji zrale uz ted v 55 dni. 70? no nevim, nevim.


Jestli ses alergickej na pyl, tak prejed jen nosem nekolikrat po stonku, ale je to fuk, ja je pres leto odkvetu v izolaci taky. Zatim je rusit nebudu.
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Trojka pro mě voní z těch předběžnejch no keepers (3,6,8) na 100% nejlíp. Já už ji seknul, nakonec v 62. dnu.

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Rozhodl jsme se s vámi podělit o další projekt, sice zase neni letní, ale i tak :).

Box: 80x80x180
Lampa: 250W
Medium: Kokos, perlit
Květináče: 1l a 1,5l, až budu vědět pohlaví, tak přesadim bud do 2,5l nebo 3,5l.
Hnoje atd.: Canna coco, Darrina4, Aptus Startboost, Aptus Fasilitor, Plagron Supermix a Wormmix.

Geny jsou výsledkem mého a dogonova snažení. Face off OG bx2 bylo použito na open polination 7 samců. ChemdogD ibl byl použitej jen jeden co už nějakou dobu držíme. Dogon: Ten ECSD v tom ChemD crossu je dhk nebo riri?

6x Stardawg x Face off OG bx2
6x Agent Orange x Face off OG bx2
4x White Fire OG x Face off OG bx2
?x East coast sour diesel (dhk) x
Face off OG bx2

4x Uberdawg x ChemD ibl
5x Vanuatu landrace x ChemD ibl
5x Bubba kush (katsu) x ChemD ibl
5x East coast sour diesel x ChemD ibl


Zatim musim říct, že vše vypadá velice pozitivně, 90% phen má na novejch/čerstvejch listech pozorovatelný trichomy. Na druhou stranu geny, od kterejch bych čekal, že budou už v tuhle dobu cejtit, tak nic, ale třeba Vanuatu x ChemD ibl už ted neuvěřitelně hodně smrdí. Doufám, že je nebudu muset dát pryč kvůli růstovýmu potenciálu - je to fakt nezmar! :D

1. den 12/12 (klíčit jsem dával 15.10.)

picture.php
 
D

Dogon

čus je to ECSD(dhk)
pěknej projekt jestli najdeš slušnýho samce(fenotypově ECSD v East coast sour diesel x ChemD ibl) tak ho beru.
jak to vypadá stou GG # 4 u tebe? jedeš jí ted.
dostal sem pěknej cross co dělal JLP před 8-9 lety Sour Diesel OG. Sour Diesel IBL x Sugenite OG bx1
čekám něco podobného jako byl od MeltingPota jeho cross ecsd x svf ogk Bx1 :dance013: :yummy: :yay:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ok, dobré vědět :)
Budu na to myslet, dám teda tyhle samce odkvést za okno, pokud mi příjde, že některej z nich má cenu, tak ho revegnu.
GG#4 postnu později.
Víš co je Sugenite OG bx1? O tom jsem nikdy neslyšel, jedině, že by to byl SugePK bx...

Btw. chtěl jsem se tě ještě zeptat, používáš i nějaký PKčko, když jedeš kokos a Biobizz? A co ten Lemon Thai F3, nějaká změna?
 
Last edited:

Phuuu Ad

Active member
Moc pekne druzstva, oba tymy maji velice zajimave hrace ve hre tak doufam ze zapas bude plny akce a zvratu ale hlavne at vyhraje kdokoliv preji stesti vsem.
Preci jenom ta atmosfera je dulezitejsi nez cokoliv jineho.
 

Latest posts

Latest posts

Top