What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moje skromné letní snažení

D

Dogon

tohle je sourD co vyhrál pohár a použil ho JLP v tom crossu.
jen tak pro zajímavost to tady postnu
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ecsd hybridy jsou skvělé prostě :D co sem pestoval všechyn byly skunkweed s velice unikátním efektem.... potenci myslím zminovat nemusim..

takže si myslím že ecsd x face off popřípadě x chem ibl mají velký potenciál.. HODNĚ ŠTĚSTÍ

co se týká coastal collision, nic podobného neni :D haha
 
D

Dogon

tak to máš recht nic jako coastal collision sem ještě nehulil škoda že byla tak brzy vyšťavená!
 

Mightyka

Active member
Veteran
Já mám ECSD rád, ale neni to úplně nejoblíbenější kouř. Působí to na mě hodně uzemňujce. Sem zvědav jestli mi ty směsy budou vyhovovat líp.

Jinak tady je 7. den 12/12. Zatim žádná kytka neukázala pohlaví - už by to docela chtělo prosvětlit :D.
Zalejvám to dost na fakáče - vždy 6l na "dno" stanu a oni si s tim už nějak poraděj :).

picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
No, ještě abych se vrátil k tomu tématu co se tu řešilo. Měl jsem možnost mluvit s jednim člověkem co měl prsty v tom (nevim jestli to je dobře nebo špatně, jak se to teď vyvrbilo) léčivým konopí. Řekl jsem jen svůj názor, prej že má možnost mít ještě ty věci z razie, nějak to smrdí, ale nechci o tom moc mluvit. Ty lidi sice vypadaj normálně, nebo maj tituly, každopádně normální nejsou! Howk
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak konečnej seznam samic:

2 Vanuatu x ChemdogD ibl
4 ECSD x ChemdogD ibl
2 Uberdog x ChemdogD ibl
2 Bubba x ChemdogD ibl

4 Stardawg x Face off OG bx2
2 Whitefire OG x Face off OG bx2
4 Agent orange x Face off OG bx2

23. den květu. Konečně už to přestalo růst, kytky maj tak 130 cm :D

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
věda je skvělá nebo blbá záleží čemu slouží..

mavé kombinace nebo rekombinace.. třeba tam nejdeš rosltinu která produkuje kvalitní a komplexní květy jak to známe z tzv. elites..

good luck
 

johnnsson

Member
Tak konečnej seznam samic:

2 Vanuatu x ChemdogD ibl
4 ECSD x ChemdogD ibl
2 Uberdog x ChemdogD ibl
2 Bubba x ChemdogD ibl

4 Stardawg x Face off OG bx2
2 Whitefire OG x Face off OG bx2
4 Agent orange x Face off OG bx2

Obdivuji kolik mas casu na selekci a slechtení. Klobouk dolu! Ja zvladam sotva 4 nove zkrizene pokusy rocne.
 

Mightyka

Active member
Veteran
:D Času právě moc nemám. Vše je dělaný dost na pankáče a většinou s někym ve spolupráci. Semena pěstuju tak, že dám samce a klony do sklepa na okno během zimy a mám vždy tak 30 semen na kytku.
Selekci nedělám, jen jsem se chtěl podívat jak samci (hlavně ChemD ibl) reagujou v různejch kombinacích.
Co se mi teda ale uplně nepovedlo, tak to je velikost květináčů. Kytky maj 110cm až 140cm a květináče 2 litry, chlastá to jak zběsilý.

Jinak na elites to nevidim, to by chtělo větší množství kytek, ale i tak to zatim vypadá slibně :)

Ochutnávka:
Agent Orange x Face Off OG bx2 (gangbang) aka Orange Face :D

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Jinak na elites to nevidim, to by chtělo větší množství kytek, ale i tak to zatim vypadá slibně :)

Nemyslim, že by nalezení vyjimečně dobré rostliny záviselo od počtu vysazených semen, spíše to závisí na na semenu samotném a tak člověk může nelézt vyjimečně dobrou rostlinu i po zasazení jednoho semena.. samozřejěm s počtem semen se zvyšuje pravděpodobnost, která ale neni identická s rostlinou, takže to ej tak vše, že se zvyšuje pravděpodobnost..

face off hybridy sou fajn :D oregon lemon4 je toho důkazem, velmi zvláštní pocity v obličeji.. jakoby to kroutí ksicht :D

orange OG vypadá dobře :respect:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Samozřejmě, víc semen, vyšší prst., že tam najdeš něco spešl-toť vše.

Každopádně zatim jediný co vyčnívá z řady jsou A.O. x FOG. Mám 5 phen, 4 vypadaj skvěle. Hodně se u nich projevuje sativoidní stránka věci, nemůžu se dočkat až budou. Zatim hodnotim jako jedny z nejlepších semen co jsem kdy rozlousknul, 16 jich ještě zbývá :)

ECSD x ChemD ibl, v to jsem hodně věřil, ale 3 ze 4 phen zatim skoro vůbec nesmrděj, to jedno pheno na druhou stranu smrdí dle mýho líp než ECSD (skoro stejně, ale cejtim tam maličko ovocnej/sladkej podton), bohužel je to zrovna to co jsem předávkoval N.

Vanuatu x ChemD ibl. Tady se samec projevil velice recesivně, jen přidal trichomy. Jinak to vypadá jako šílená sativa, terpeny čistá mrkev, ani by člověk nepoznal, že je to smrad trávy, to bude zase chutovka :D

Orange Face 1

picture.php



Orange Face 2

picture.php


A jako premie jedna žánrově tématická k mému pěstu: https://www.youtube.com/watch?v=f2B4bgDWHsk&index=34&list=PL1NWLEYJj2UvpdXesBlTvT24VcLZcXQ9R
 
D

Dogon

vypadá to výborně přeji nalezení klenotu :respect:
a hlavně že psíkovi už je líp :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Psík už vypadá uplně cajk, tak vše dobré zase :)

Tady je LHB x TK, měl to bejt fem cross, z 10 kytek 6 samců, zbylý 4 samice na začátku květu vyhodily nějaký koule, ty jsem orval a zatim se nic dalšího nevyskytlo. Každopádně Loomapa tvrdil, že při testovacim kole žádný samci nebyli, nicméně jsme našel pár dalších případů, kde se v těhle "femkách" vyskytli smaci. Takže jsou to nějaký LHB bagseeds. Vypadaj jako OG klon, bohužel jen jedna dvě maj výrazný OG terpeny, zbylý 2 docela nic moc výraznýho, no ještě nějakej čas maj.

4 různý phena.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Takže jsou to nějaký LHB bagseeds. Vypadaj jako OG klon, bohužel jen jedna dvě maj výrazný OG terpeny, zbylý 2 docela nic moc výraznýho, no ještě nějakej čas maj.

4 různý phena.

View Image

View Image

View Image

View Image

myslíš že otec nebyla samice? :biggrin: reverznutá teda..

ale klidně se může stát i když tohle je velký výskyt samců možná jen haluz co? protože třeba PP od cbg je taky selfed ale je tam 10% samců

jinak vypadají slibně tak snad aspon jedna bude ucházející... miluju tady ty děla do hlavy hehe:)

at to roste :tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top