What's new

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Active member
Veteran
Hmmm myslim, že nebyl no, i když Loompa se dušoval, že žádnej samec v okolí taky nebyl. Já jsem z femek nikdy samce neměl a 6 z 10 je prostě moc. Ted jsem se o tom bavil s Nspectou (dělá semínka, především femky) a ten řikal, že za život rozlouskl tisíce femek a ani jeden samec.
Vypadaj hodně hezky, bohužel jen dvě maj OG terpeny, skvělý, ale vůně by mohla bejt silnější. Další 2 maj divnou vůni, nedokážu to popsat, možná jako smrdutý ponožky? Fakt hnus, jedno takovýdle pheno jsem našel i ve Face off bx, je to taková hnusná vůně tuctový ganji, něco podobnýho si pamatuju, když jsem začínali s outem a tohle nikdo nechtěl kouřit. Bohužel tyhlety zrovna vypadaj líp...


OG terp. profil
picture.php


picture.php


Deset dnů starý fusekle terp. profil :D
picture.php


picture.php


Tahle je největší zklamání, vypadá identicky s OG klony - je fakt nádherná, bohužel vůně je někde jinde no...
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj vypadá to je fakt škoda.. tak snad užiješ ty zbývající dvě

doufám že tě to neodradí od hledání aaa og

sem myslel že ten loompa headband je něco jako original diesel ale prý to je jen ogk s1

super thread :dance013:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Uvidim až to bude na seknutí...
No už se mi do OG moc nechce (teda zrovna mi na poště visí Triangle kush x Stardawg :D), radši bych si počkal na nějakej řez až se k nám konečně dostane.

Já zase četl, že ten LHB je OG F1, prostě jeden z originálů jako Ghost, Triangle, SFV atd. Kdo ví :)

Jinak co se týče OG, tak mám ted v kole 5 OG phena a zatim musim říct, že jsou TOP! Celkově když to řeknu upřímně, tak jsem asi nikdy nebyl tak nadšenej z kytek ze semen (včetně všeho co jsem kdy selektoval) jako v tomhle kole z home made.
Mám 3 OG dominant phena od Stardawg x Face Off OG bx2, skvělý, neuvěřitelně kysele borovicovo sprite vůně + 2x až 3x takovej výnos než ty Loompovy. Další 2 OG phena mám ve Wifi x Face Off OG bx2, taky moc hezkej výnos a ty terpeny :D. Nemůžu si to vynachválit. Nechápu co dělaj ty pollenchuckeři, kterejm z toho lezou hermáči a sračky...

White Fire OG x Face Off OG bx2 :D
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
No koukam ze ze skromneho letniho snazeni je neskromne zimni uspesne finale :D big up!Crossy vypadaj fakt brutalne
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc hezká wifi x face off, nevadilo by mi ji zkusit :D

někdo to ví určitě :D ty názory sou různé na první og haha někdo zase řiká že face off je nejblíž original kush, sem četl taky že triangle je og outcross :D atd.. taky sem čerl že the white je triangle x white widow :D

no prostě ta LHB je og, ale original diesel neni og(aka headband aka daywrecker), to je chem91 x ss/nl... je to matka ecsd, extrémně mě zajímá ale asi v životě na to nešáhnu rukou vlastní..

dokud neodjedeš nějaký ověřený řezan og tak se můžeš jenom dohadovat jaké má být real og..



ten triangle x stardawg je od koho? topdawg?
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Jj přesně jak píšeš, chci ozkusit nějakej legit OG a pak se uvidí jestli je to takovej rozdíl oproti outcrossum.

Jinak Triangle x Stardawg je od Greenpoint seeds, snažim se nepodporovat tyhle pollen chuckery, který ani nejsou schopný udělat si svůj bx na určitej klon a samce berou od jinejch seedbanek. Nicméně po tom co jsem viděl co udělal Stardawg x Face off, tak jsem tuhle kombinaci musel mít, nemohl jsem si pomoct :D Jedno pheno mi třeba v druhý půlce květu začalo smrdět jako když otevřeš láhev spritu, ted už je to spíš hodně kyselej OG, ale furt paráda. Tahle kombinace s Trianglem musí dát něco spešl!

Tady vrcholovka Orange Face, na 2l květináč slušnej centrál ne? A to zdaleka neni největší, počkejte si na ECSD x Chem D ibl to dělá opravdu nesmyslný výnosy...

picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
ECSD x Chem kvetou docela dlouho, pak ukážu všechny phena najednou.

Co se týče TK, tak jsem měl mít z ověřenejch zdrojů pravej klon, bohužel poslední zpráva od týpka, že se okolo něj motaj fízlové a už dva měsíce nebyl online... Je to všude stejný, fízlové se prostě nuděj, radši než by dělali něco užitečnýho, tak se serou do nás, co si budem povídat, zatknout zahrádníky je o hodně lehčí než pozavírat opravdový svině!

Jinak tady nějaký nový fota ze sklizně:

Stardawg x Face Off OG bx2 musim říct, že všechny phena do jednoho jsou skvělý, každý z nich překonalo oba dva rodiče na plný čáře (zatim). Tohle pheno je tak 70/30 na stranu OG, neuvěřitelný terpeny. Bohužel jsem to já píčus sklízel zkouřenej a celou rostinu ustřihl - neni z čeho revegovat...

picture.php


picture.php


White Fire OG x Face Off OG bx2 Taky neni vůbec špatná, klasický OG terpeny, možná trochu víc do sladka, bohužel ne až tak výrazný jako kolegyně zmíněná výše.

picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ještě chvíli mi bude trvat než naházim vše co za to stojí...
Tak tady jsou 2 phena Stardawg x Face off OG bx2. Tahle kombinace mi zatim příjde asi jako nejlepší, ty terpeny jsou bomba :)

picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Další pheno Agent Orange x Face off OG bx2, má "nejhorší" strukturu palic (dost do sativy), ale zato nejšílenější vůni, hodně výraznou, kyselá mandarinka až multivitamín.

picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak tady jsou nějaký ty slíbený ECSD x ChemD ibl. Dohromady jsem měl 5 phen, tady jsou 3, ty zbylý 2 jsou taky hezký, ale blbě jsem je nafotil... Poslední pheno vystupuje z řady, je to SD dominnatní jak stavbou, tak vůní - terpeny na 90% stejný jako SD, těch 10% mi připomíná spíš OG. Stavba je květu je trochu jetá, jelikož jsem v prvních tejdnech přehnojil N a proto to neni uplně kompaktní. Jinak tohle pheno je na revegu :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Phuuu Ad

Active member
Chtel sem to pochvalit nejak slusne ale ... DO PRDELE to je tak hezky, snad nemusis v praci ridit tezkou mechanizaci bo se mi zda ze po techto modelech by to snad ani neslo.

Krasna prace jen co je pravda
 

Mightyka

Active member
Veteran
Děkuji! V práci řídím Defendra :D, ale v podstatě zásadně hulim až večer, když už nemusim nic dělat a hlavně myslet. Co si budem povídat, pokud má člověk přemejšlet, tak neni uplně idál bejt zkouřenej jak zvíře :).
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
velmi skromné snažení :biggrin:

kráásná sd x chemd :woohoo:

ale ten stardawg off vypadá nejlíp

at to roste :tiphat:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady první pokus, zatim musim říct, že opravdu má něco do sebe mrška... 250W s novym Lumatek předřadníkem :) Den 35.

GSC Forum cut


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top